Zaufanie (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
107 min
7.4
Zapraszamy do świetnego dramatu, który pomimo upływu blisko trzech dekad od premiery, wciąż porusza serca widzów na całym świecie. Film Zaufanie, w reżyserii Hala Hartleya,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2952
Teraz ogląda: 73

Wprowadzenie do całego filmu Zaufanie

Zapraszamy do świetnego dramatu, który pomimo upływu blisko trzech dekad od premiery, wciąż porusza serca widzów na całym świecie. Film Zaufanie, w reżyserii Hala Hartleya, opowiada historię niezwykle trudnych życiowych sytuacji, w których bohaterowie zmuszeni są przeprowadzić się przez nie lada wyzwanie. Produkcję z 1990 roku występują m.in. Adrienne Shelly, Martin Donovan, Rebecca Nelson i John MacKay. Film cieszy się niezwykle dużą popularnością i dzisiaj można go obejrzeć online w wielu serwisach.

Zaufanie cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Głównymi bohaterami są Maria, nastolatka, która zachodzi w ciążę, i Matthew, który nie może znaleźć kontaktu ze swoimi rodzicami. Śmierć ojca Marii, na kolejnym tle domowej awantury, powoduje, że dziewczyna zostaje wykluczona z domu przez pozostałych domowników. Na swej drodze spotyka Matthewa, z którym zaczyna coraz bardziej się zżywać. Jednakże obaj bohaterowie zdają sobie sprawę, że kluczową rolą w ich życiu ma być wzajemne zaufanie.

Postacie fabularne

Maria, grana przez Adrienne Shelly, to główna bohaterka filmu. Jest nastolatką, która zachodzi w ciążę i zostaje wykluczona z domu przez pozostałych domowników. Podobnie jak Matthew, z którym zaczyna coraz bardziej się zżywać, ma trudności z nawiązywaniem kontaktu z rodziną.

Matthew, grany przez Martina Donovana, to bohater, który nie może znaleźć kontaktu ze swoimi rodzicami. Współpracuje z ojcem, który prowadzi działalność gospodarczą, ale jego relacje z nim zaczynają się chłodzić. Przyjaźń z Marią pomaga mu w trudnych sytuacjach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zaufanie?

Film Zaufanie został wyreżyserowany przez Hala Hartleya, amerykańskiego reżysera, który zasłynął swoim indywidualnym stylem. Hartley jest znany ze swojego specyficznego, minimalistycznego podejścia do kina i często porusza w swoich filmach tematy związane z alienacją jednostki oraz trudnymi relacjami międzyludzkimi. Swoją karierę rozpoczął w latach 80. XX wieku i od tego czasu wyreżyserował wiele znakomitych filmów, takich jak Wskoczyć w buty (The Unbelievable Truth) czy Henry Fool.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Zaufanie wystąpili Adrienne Shelly, Martin Donovan, Rebecca Nelson i John MacKay. Shelly, która zmarła tragicznie w 2006 roku, jest znana z takich filmów jak Dwa razy Judy (Trust), Złe dziewczyny (The Unbelievable Truth) czy Miłość bezwarunkowa (Waitress). Martin Donovan to aktor, który zasłynął swoimi rolami w filmach takich jak Mroczna ścieżka (Insomnia), Jezero marzeń (The Portrait of a Lady) czy Ten najdłuższy tydzień (The Long Weeked). Rebecca Nelson to aktorka, która zagrała w filmie Riso amaro i Czas nadziei. John MacKay to aktor, który pojawił się w takich filmach jak Bez twarzy (The Missing Person) i Tako rzecze Zaratustra (Thus Spake Zarathustra).

Gdzie obejrzeć Zaufanie online?

Film Zaufanie można obejrzeć online na różnych portalach. Można skorzystać z serwisów cda, zalukaj czy vider. Jednak najlepszym miejscem do oglądania filmów jest portal alekino.net, gdzie znajdziecie wiele ciekawych tytułów.

Zaufanie z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Zaufanie można obejrzeć online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor jest etatowym tłumaczem, który bardzo często przygotowuje specjalnie dla polskiego odbiorcy odpowiednią wersję językową. Zdoceniają to nie tylko mieszkający na terenie Polski fani filmów, ale również polonia żyjąca w różnych częściach świata.

Warto poświęcić 107 minut na seans online?

Bez wątpienia warto poświęcić 107 minut na seans filmu Zaufanie. Ten dramatyczny i wzruszający film pobudza emocje, bawi i uczy wielu ważnych lekcji życiowych. Jeśli są Państwo fanami życiowych dramatów, to koniecznie znajdźcie czas dla tej produkcji.

Dobra wiadomość! Cały film Zaufanie możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Zaufanie w internecie. Ten film zmienia perspektywę na wiele spraw i uczy, jak trudna jest miłość w dzisiejszych czasach. Brawurowa gra aktorska i reżyseria sprawi, że niejedna osoba zacznie zastanawiać się nad swoim życiem i szukać siebie w trudnych sytuacjach. Zachęcamy do podzielenia się własną opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.