Zbliżenia (2014) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
73 min
5.4
Jeśli szukasz poruszającego, pełnego emocji filmu, to Zbliżenia to właśnie dla Ciebie! Ten polski dramat i romans, wyreżyserowany przez Magdalenę Piekorz i wyprodukowany w Polsce...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1338
Teraz ogląda: 67

Wprowadzenie do całego filmu Zbliżenia

Jeśli szukasz poruszającego, pełnego emocji filmu, to Zbliżenia to właśnie dla Ciebie! Ten polski dramat i romans, wyreżyserowany przez Magdalenę Piekorz i wyprodukowany w Polsce w 2014 roku, oferuje niezapomniany seans, który na pewno Cię poruszy. Zbliżenia opowiada historię Marty, którą gra Ewa Wiśniewska, artystki widocznej głównie w kręgach hip-hopowych, która jest w trudnym momencie swojego życia. Na szczęście Jacek (Andrzej Seweryn) pojawia się na horyzoncie, gotowy do stworzenia z Martą spójnego domu. Jednak Marta ma problemy emocjonalne, które uniemożliwiają jej życie na własny rachunek. Marta cały czas słyszy telefon od swojej matki, żądającej natychmiastowego kontaktu, co nie pozwala jej czuć się swobodnie nawet w najbardziej intymnych chwilach. Marta ma nadzieję, że w końcu uda jej się rozpocząć samodzielne życie, ale jest to dla niej ciężki krok.

Film nie jest długi – trwa jedynie 73 minuty, ale to wystarczająco dużo czasu, by wciągnął nas w historię i zainteresował nas losami bohaterów. Zbliżenia to film z gatunku dramatów i romansów, który może przemówić do każdego widza.

Zbliżenia to film dostępny online na wielu platformach, co sprawia, że możesz go obejrzeć bez wychodzenia z domu, kiedy tylko chcesz.

Zbliżenia cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Zbliżenia rozgrywa się w Polsce, dokładniej w Warszawie. Fabuła opowiada o perypetiach Marty, artystki, która utknęła w życiu, a jej relacje z matką utrudniają wyjście z tej sytuacji. Marta jest bezradna i nie umie poradzić sobie z życiem na własny rachunek. Jej partner, Jacek, chce się z nią osiedlić i zacząć nowe życie, ale musi stawić czoła problemom, które uniemożliwiają im stworzenia spójnego domu.

Postacie fabularne

Film Zbliżenia skupia się na kilku bohaterach, między innymi na Marty, Jaceku oraz jej matce. Marta, graną przez Ewę Wiśniewską, jest artystką, która ma wiele problemów emocjonalnych. Często dochodzi między nią a jej matką do awantur, ale mimo wszystko Marta zawsze do niej wraca. Jacek (Andrzej Seweryn) próbuje pomóc Martcie i stworzyć z nią spójny dom.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zbliżenia?

Zbliżenia zostało wyreżyserowane przez Magdalenę Piekorz, polską reżyserkę, która specjalizuje się w filmach o kobietach i ich problemach emocjonalnych. Piekorz ma na swoim koncie kilka ważnych produkcji, między innymi „Kisieland”, „I krok naprzód” oraz „Ich róże”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Zbliżenia zobaczymy uznanych polskich aktorów, między innymi Ewę Wiśniewską, znaną z filmu „Dzień świra”, Joanna Orleańska i Władysława Kowalskiego. Andrzej Seweryn, grający Jacka, jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów i występował w wielu ważnych produkcjach, między innymi „Wodzirej” i „C.K. Dezerterzy”.

Gdzie obejrzeć Zbliżenia online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Zbliżenia online, możesz skorzystać z platform takich jak Vider, CDA lub Zalukaj. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Zbliżenia z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zbliżenia cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Wybierz opcję, która najlepiej Ci odpowiada i ciesz się emocjonującą historią Marty bez żadnych przeszkód.

Warto poświęcić 73 minut na seans online?

Tak! Zbliżenia to film warty uwagi – opowiada o emocjonalnych problemach, z którymi borykają się bohaterowie i którzy starają się znaleźć w swoim życiu równowagę. To film, który może otworzyć nasze oczy na wiele niewidocznych dotąd problemów. Zbliżenia to także film o miłości, o bliskości i o tym, jakie znaczenie mają dla nas nasi najbliżsi. Dlatego warto poświęcić 73 minuty na obejrzenie tej pełnej emocji produkcji.

Dobra wiadomość! Cały film Zbliżenia możesz obejrzeć online już teraz!

Zbliżenia to emocjonująca produkcja warte obejrzenia – pełna wstrząsających i poruszających momentów. Jeśli nie widziałeś jeszcze tego filmu, koniecznie obejrzyj go już teraz! Może on dać Ci zupełnie nowe spojrzenie na wiele problemów, z którymi borykają się bohaterowie. Skorzystaj z dostępności filmu online i oddaj się pełnej emocji historii Marty. A co ważne – po obejrzeniu filmu, daj nam znać, co o nim myślisz w sekcji komentarzy poniżej!