Zero (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
110 min
6.7
Zero to polski film z 2009 roku, który został wyreżyserowany przez Pawła Borowskiego. Film opowiada historię biznesmena, który podejmuje decyzję o śledzeniu pewnej osoby, nie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2683
Teraz ogląda: 58

Wprowadzenie do całego filmu Zero

Zero to polski film z 2009 roku, który został wyreżyserowany przez Pawła Borowskiego. Film opowiada historię biznesmena, który podejmuje decyzję o śledzeniu pewnej osoby, nie przeczuwając, że uruchamia tym lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy mieszkańców miasta. Produkcja ta zyskała dużą popularność w Polsce i za granicą. Czas trwania filmu wynosi 110 minut. Występują w nim tacy aktorzy jak Robert Więckiewicz, Bogdan Koca, Zbigniew Konopka i Andrzej Mastalerz. Film należy do gatunku akcji i dramatu. Dostępność filmu online skłania do obejrzenia go już teraz.

Zero cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Zero rozgrywa się w wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii, gdzie wstaje dzień. Wysoko na piętrze biurowca biznesmen odbiera telefon. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję odnośnie śledzenia pewnej osoby. Po wahaniu biznesman udziela odpowiedzi pozytywnej. Niestety tym jednym “tak” uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy mieszkańców miasta.

Postacie fabularne

W filmie Zero występują następujące postacie fabularne: biznesmen (Robert Więckiewicz), tłuścioch (Bogdan Koca), dziwaczny towarzysz tłuściocha (Zbigniew Konopka), ochroniarz (Andrzej Mastalerz) oraz wiele innych postaci, których losy są ze sobą powiązane.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zero?

Reżyserem filmu Zero jest Paweł Borowski. Jest to polski reżyser z wieloletnim doświadczeniem, a m.in. jego film “Włatcy móch”, czyli animowany serial dla dzieci, zyskał popularność i został nagrodzony na festiwalach filmowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Zero zobaczymy takich aktorów jak: Robert Więckiewicz, Bogdan Koca, Zbigniew Konopka, Andrzej Mastalerz, Cezary Kosiński, Marian Dziędziel, Agnieszka Podsiadlik, Maria Maj, Wojciech Zieliński, Roma Gąsiorowska. Wszyscy aktorzy to znani i utalentowani artyści, którzy w swojej karierze wystąpili w znanych polskich i zagranicznych produkcjach.

Gdzie obejrzeć Zero online?

Film Zero można obejrzeć online na stronach takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Polecam wyszukiwarkę filmów – alekino.net – gdzie znajdziesz szeroką gamę filmów online, w kilku wersjach językowych. Zachęcam do skorzystania z tej strony, żeby zobaczyć i Zero online.

Zero z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Zero online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcje te dają możliwość wyboru wersji językowej dla każdego widza. Wersja z polskim lektorem jest bardzo przyjazna dla osób, które nie czują się komfortowo z angielskim lub innymi językami obcymi.

Warto poświęcić 110 minut na seans online?

Tak, warto! Film Zero to poruszająca, intrygująca i ciekawa historia, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom kina akcji i dramatu. Film wychodzi poza schematy i zaskakuje widza nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W filmie znajdziemy nie tylko akcję ale też wyśmienitych aktorów, którzy wspaniale dają sobie radę z grą, dzięki czemu każda scena wypełniona jest emocjami.

Dobra wiadomość! Cały film Zero możesz obejrzeć online już teraz!

Jeżeli jesteś fanem kina i lubisz filmy, które poruszają, intrygują i zaskakują, to Zero jest idealnym wyborem dla Ciebie. Film jest dostępny online, można go obejrzeć z lektorem lub z napisami i warto wykorzystać tę niepowtarzalną okazję. Zachęcam również do podzielenia się swoją opinią o filmie Zero pod tym artykułem. Miłego seansu!