Związek Przeszczepionych Serc (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
100 min
5.5
Czy lubisz filmy, które łączą w sobie kilka gatunków? Jeśli tak, to Związek Przeszczepionych Serc to produkcja dla Ciebie. Film opowiada historię białego policjanta, który...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2299
Teraz ogląda: 60

Wprowadzenie do całego filmu Związek Przeszczepionych Serc.

Czy lubisz filmy, które łączą w sobie kilka gatunków? Jeśli tak, to Związek Przeszczepionych Serc to produkcja dla Ciebie. Film opowiada historię białego policjanta, który po przeszczepieniu serca byłego czarnego prawnika odkrywa, że ma nowego ducha w swoim wnętrzu: adwokata, który pragnie wyjaśnić swoją śmierć.

Związek Przeszczepionych Serc to amerykański film wyprodukowany w 1990 roku, który łączy w sobie elementy dramatu, fantasy, komedii i kryminału. W rolach głównych zobaczymy Boba Hoskinsa oraz Denzela Washingtona. Reżyserem filmu jest James D. Parrioth.

Film cieszył się ogromną popularnością po premierze i do dziś jest ceniony przez widzów na całym świecie. Jeśli jeszcze nie widziałeś Związku Przeszczepionych Serc, zacznij od oglądnięcia naszej recenzji, a następnie obejrzyj film online.

Związek Przeszczepionych Serc cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles i opowiada historię Jacka (Bob Hoskins), białego policjanta, który zawsze miał trudności z porozumieniem się z ludźmi o innej rasie. Jego życie zmienia się po przeszczepieniu serca były czarny prawnik, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego serce trafiło do Jacka.

Po przeszczepie Jack zaczyna mieć dziwne sny, w których pojawia się duch zmarłego prawnika (Denzel Washington). Duch przypomina Jackowi swoją przeszłość i pozwala mu odkryć wiele tajemnicowych faktów związanych z jego śmiercią.

Jack, z pomocą ducha, zaczyna poszukiwać prawdy o śmierci prawnika i odkrywa wiele nieprawidłowości dotyczących spuścizny prawniczej. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Jack zostaje oskarżony o morderstwo prawnika.

Postacie fabularne

W filmie Związek Przeszczepionych Serc występują następujące postacie:

– Jack – biały policjant, który zostaje po przeszczepieniu serca adwokata.
– duch adwokata – pojawia się w snach Jacka i pomaga mu odkryć tajemnice dotyczące jego śmierci.
– Crystal – dziewczyna Jacka.
– Napoleon – przyjaciel Jacka i policjant.
– Bob – młodszy brat Jacka.
– doktor Burke – lekarz, który przeprowadza przeszczepienie serca.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Związek Przeszczepionych Serc?

Reżyserem filmu Związek Przeszczepionych Serc jest James D. Parriott, który rozpoczął swoją karierę jako scenarzysta serialu „Wyspa fantazji” oraz „Star Trek: Voyager”.

Później Parriott zajął się reżyserowaniem filmów oraz seriali, takich jak „Odwróceni” i „Uciekinierzy”. Jego styl charakteryzuje się realizmem, ale również nawiązaniami do fantastyki naukowej.

Związek Przeszczepionych Serc to jednak nietypowy film w jego dorobku, biorąc pod uwagę, że łączy wiele gatunków filmowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Związek Przeszczepionych Serc możemy podziwiać takie sławy jak:

– Bob Hoskins – aktor, który zagrał m.in. w „Krukach” i „Who Framed Roger Rabbit”.
– Denzel Washington – aktor, reżyser, laureat Oscara za rolę w filmie „Huragan”.
– Chloe Webb – aktorka, która zagrała m.in. w filmie „Sid and Nancy”.
– Roger E. Mosley – aktor, znany z roli w serialu „Magnum”.
– Ja’net DuBois – aktorka, która zagrała w serialu „Good Times”.
– Alan Rachins – aktor sceniczny i telewizyjny, występował m.in. w „L.A. Law”.
– Ray Baker – aktor, który zagrał w takich filmach jak „Total Recall” i „People vs. Larry Flynt”.
– Jeffrey Meek – aktor, który zagrał m.in. w serialu „MacGyver”.
– Eva LaRue – aktorka, która zagrała m.in. w serialu „CSI: Miami”.
– Frank R. Roach – aktor, który zagrał w takich filmach jak „Policja gangu” i „Zatonąć dla Irlandii”.

Gdzie obejrzeć Związek Przeszczepionych Serc online?

Cały film Związek Przeszczepionych Serc jest dostępny online, na portalach takich jak Vider, CDA oraz Zalukaj. Jego wysokiej jakości wersja z polskim lektorem jest dostępna na alekino.net.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tej produkcji, koniecznie zobacz go online.

Związek Przeszczepionych Serc z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film jest dostępny w polskiej wersji językowej, co pozwoli Ci na jeszcze większy komfort oglądania. Możliwe do wyboru języki to polski lektor, polskie napisy oraz polski dubbing. Związek Przeszczepionych Serc to produkcja, która jest warta poświęcenia czasu na oglądnięcie w polskiej wersji.

Warto poświęcić 100 minut na seans online?

Związek Przeszczepionych Serc to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom nie tylko jednego gatunku filmowego. To historia o miłości, niesprawiedliwości i tajemnicach, która wciąga od pierwszych minut.

Jeśli szukasz produkcji z ciekawą fabułą, humorystycznymi momentami oraz świetnymi aktorami, to koniecznie obejrzyj cały film Związek Przeszczepionych Serc. Poświęć 100 minut z życia na seans online, a przekonasz się, jak wartość odkryć tę produkcję.

Dobra wiadomość! Cały film Związek Przeszczepionych Serc możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Związku Przeszczepionych Serc, to koniecznie nadrob tego zaległości. To film, który zaskoczy Cię swoim stylem i połączeniem różnych gatunków filmowych. Oglądanie tej produkcji online na pewno nie będzie czasem zmarnowanym.

Po obejrzeniu filmu z chęcią podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem i poleć go swoim znajomym.