Regulamin

Administrator – Osoba zarządzająca witryną alekino.net

Serwis – witryna internetowa AleKino.net Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

 1. AleKino.net to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://vod.plus/pl oraz https://vod-base.com/pl/. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
 2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://vod.plus/pl oraz https://vod-base.com/pl/.
 3. AleKino.net nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. AleKino.net nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż AleKino.net stronie.
 4. Informacje na stronie AleKino.net mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na AleKino.net, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. AleKino.net, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 7. AleKino.net nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na AleKino.net nie jest weryfikowana pod tym względem.
 9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony AleKino.net. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.