A gdyby…? (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
34 min
6.8
Marvel Comics są fenomenem, który przetrwał przez dziesięciolecia, zdobywając po drodze hordy fanów. Seria A gdyby…? to kolejny krok na drodze do zbudowania uniwersum, w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 404
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu A gdyby…?

Marvel Comics są fenomenem, który przetrwał przez dziesięciolecia, zdobywając po drodze hordy fanów. Seria A gdyby…? to kolejny krok na drodze do zbudowania uniwersum, w którym wszystko jest możliwe. Bez żadnych ograniczeń czasu i przestrzeni, czwarty serial Fazy czwartej MCU na podstawie komiksów Marvela wprowadza nas w alternatywny świat, gdzie rzeczywistość staje się tak zmienna, jak jedynie może być. Animacja ta bada różne kluczowe momenty w Marvel Cinematic Universe, zmieniając je tak, jakby to nasze wyobrażenie rzeczywistości było jedynie punktem wyjścia. Seria ta pokazuje, co by się stało, gdybyśmy patrzyli inaczej na znane nam już wątki i bohaterów z MC. Zastanów się teraz – co by było, gdyby Thor nie został wybrany dla Asgardu? Lub gdyby Steve Rogers nigdy nie był kandydatem do super żołnierza? W serialu „A gdyby…?” niebo staje się granicą, a ty możesz dostąpić wszystkiego, co tylko przyszłaby Ci na myśl.

Serial „A gdyby…?” zaczął swoją produkcję w 2021 roku i jest emitowany na platformie Disney+. Jest to energia, która wypełnia każdy odcinek, stworzona przez ludzi z zespołu tworzącego serial, a która pozwala na ucieczkę w świat z możliwościami, jakich dotąd nie widzieliśmy.

A gdyby…? cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „A gdyby…?” jest serialem projektującym rzeczywistość, prezentującym alternatywne wersje wydarzeń z MCU. Każdy odcinek jest niezależną historią, o czasie trwania około 30 minut. Nie spodziewaj się, że znajdziesz bogatą intrygę, przez cały czas oglądania serialu będziesz obserwował zmiany, mniej lub bardziej zaskakujące. Wszystko jest w powietrzu, a ty możesz cieszyć się tym spektaklem. Rozciągające się i nieskończone możliwości są warte swojego czasu – „A gdyby…” to seria, dla której warto zrobić dla siebie czas.

W serialu możemy obserwować alternatywne wersje wydarzeń, które zmieniłyby przebieg rzeczywistości – np. gdyby w porównaniu do pierwszego Avengers, dało inny wynik, albo gdyby bohaterowie z galaktyki, GotG podjęli inne decyzje. Wszystko to jest prezentowane z punktu widzenia obcych lub alternatywnych wersji rzeczywistości, gdzie zmiany w historycznych wydarzeniach powodują zupełnie inne konsekwencje. „A gdyby…?” próbuje zarysować ostateczny obraz, a co za tym idzie, nas toczą stawiane pytania i przemijające sekundy, które jednocześnie stają się światłocieniami przed nami.

Postacie fabularne

W przeciwieństwie do innych seriali Marvela, „A gdyby…?” skupia się na nieistniejących, alternatywnych wersjach postaci, których już wcześniej znamy – chociaż nie w takim kontekście. Chociaż sami najważniejsi bohaterowie, tacy jak Thor i Starlord, wciąż znajdują się w centrum tych historii i są obecni w wielu odcinkach, ale to inne postaci często kradną show w sposób nieoczekiwany.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu A gdyby…??

„Zagrajmy w grę” – Jeffrey Wright, który gra pochodzącego z nieznanej przestrzeni, niższego niż wszechświat kosmicznego zwanego Strażnikiem Chronos. Jego rolą jest bezpośredni kontakt ze wszystkimi w alternatywnej rzeczywistości, którą obserwujemy. Wright wziął na siebie zadanie opowiedzenia historii, w której wszystko jest możliwe, a jedynie nasza wyobraźnia jest granicą.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie „A gdyby…?” znajdujemy wiele znanych postaci z filmów, które już znamy Monikę Baccarin, (Jolene) Hayley Atwell (Peggy Carter), Clarka Gregga (Phil Coulson) i wiele innych. W każdym odcinku pojawiają się bohaterowie znani i lubiani, czy to jako dobrzy, czy złymi. Drugim wspaniałym aspektem obsady jest fakt, że zwykli aktorzy pojawiają się w różnych wcieleniach, często grając postacie, które byłyby zupełnie nieprawdopodobne w oryginalnych filmach.

Gdzie obejrzeć A gdyby…? online?

Serial „A gdyby…?” jest dostępny online w Disney+, ale można go też obejrzeć za darmo na stronach takich jak videoup.net, cda, zalukaj lub skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

A gdyby…? z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „A gdyby…?” jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu możesz zrozumieć całą fabułę i cieszyć się w pełni alternatywnymi wersjami Marvel Cinematic Universe.

Warto poświęcic 34 min minut na seans online?

Jeśli jesteś fanem Marvel Cinematic Universe, to bezwzględnie warto. „A gdyby…?” oferuje ci pełne zadowolenie w wyniku tych wizji, które wizualizują alternatywne życie specyficznych bohaterów, a serial jest świetnie zrobiony, o aksamitnej animacji i z ciekawymi rozwiązaniami fabularnymi. Wymieszanie znanych postaci, historii i wątków pozwala na ciekawą zabawę.

Dobra wiadomośc! Cały serial A gdyby…? możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem Marvel Cinematic Universe, to „A gdyby…?” będzie dla ciebie miłym odświeżeniem już zaraz po tym, jak obejrzysz oryginalną serię. Ta animacja to świetne ćwiczenie wyobraźni dla każdego, kto chce odkryć nowe związki między postaciami i historiami. Nie przegap swojej szansy, aby przeżyć alternatywne wersje historii, które nigdy nie zapomnisz. Widzowie, którzy obejrzeć już „A gdyby…?” z entuzjazmem wyrażają swoją opinię, twierdząc, że to największe osiągnięcie Marvela w produkcji animowanej i powinniśmy zwrócić na to swoją uwagę. To dobry powód, aby zastanowić się co Marsjanin planują dla naszej rzeczywistości w przyszłości.