ABC morderstwa (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
60 min
6.8
ABC morderstwa to brytyjski serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Serial opowiada historię genialnego detektywa, Herkulesa Poirota, który musi rozwiązać...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 82
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu ABC morderstwa

ABC morderstwa to brytyjski serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Serial opowiada historię genialnego detektywa, Herkulesa Poirota, który musi rozwiązać zagadkę seryjnego mordercy znanego jako A.B.C. Poirot ma tylko jedną wskazówkę, kopiowane Przewodniki ABC, które pozostawia przy swoich ofiarach. Fabuła serialu jest pełna tajemnic, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które nie pozwolą Ci oderwać się od ekranu.

Produkcja serialu ABC morderstwa to połączenie dramatu, kryminału i tajemnicy. Serial trwa łącznie 60 minut i był emitowany w Wielkiej Brytanii w 2018 roku. Jeśli interesują Cię takie zagadki jak w Sherlocku, to ten serial będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Serial jest bardzo popularny wśród fanów kryminałów i tajemnic. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go obejrzeć, to świetną wiadomością jest to, że cały serial ABC morderstwa możesz obejrzeć online. Zachęcamy Cię do skorzystania z tej możliwości.

ABC morderstwa cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial ABC morderstwa rozgrywa się w latach trzydziestych XX wieku, w niebezpiecznej Wielkiej Brytanii, gdzie narasta podejrzenia i nienawiść. Poirot musi odkryć tożsamość seryjnego mordercy znanego pod inicjałami A.B.C. W miarę wzrastającej liczby ciał jedyną wskazówką jest kopia Przewodnika ABC, jako pojedyncze tropy w prowadzącej do goryczy misji z Poirot i jego zespołem wierzą, że ​​są na właściwej drodze, ale otrzymują one przeszkody na swojej drodze. Jeśli Poirot chce go dopaść, wszystko musi zostać zakwestionowane: jego autorytet, jego uczciwość, przeszłość i tożsamość.

Postacie fabularne

W serialu ABC morderstwa występują następujące postacie fabularne:

– John Malkovich jako Herkules Poirot – detektyw, najlepszy w swoim fachu, staranny, a jednocześnie ekscentryczny i wymagający, zaszczepił w sobie nieustanny pęd i pragnienie rozwiązania każdej sprawy, w której brał udział.
– Rupert Grint jako inspektor Crome – młodszy, ale ambitny i zdecydowany, mający jednak wiele do udowodnienia.
– Eamon Farren jako Alexander Bonaparte Cust – podejrzany o bycie seryjnym mordercą, który zostaje oskarżony i zatrzymany przez Poirota.
– Bronwyn James jako Megan Barnard – Jeden z głównych podejrzanych związanych z morderstwami.
– Andrew Buchan jako Franklin Clarke – Mężczyzna, który jest ojcem Jaimie Lee Clarke, jednej z ofiar mordercy A.B.C.
– Tara Fitzgerald jako Lady Hermione Clarke – Matka Jaimie Lee Clarke, ofiary mordercy A.B.C.
– Anya Chalotra jako Lily Marbury – Ukochana Alexa Custa.
– Freya Mavor jako Thora Grey – Ślepa dziewczyna, która jest jedną z ofiar mordercy A.B.C.
– Conrad McCroddan jako Donald Fraser – Mężczyzna podejrzewany o bycie mordercą A.B.C.
– Eve Austin jako Betty Barnard – Ofiara mordercy A.B.C.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu ABC morderstwa?

Serial ABC morderstwa wyreżyserował Alex Gabassi, brytyjski reżyser, scenarzysta i producent telewizyjny. W swojej karierze reżyserował prace takie jak: „The Frankenstein Chronicles”, „Beowulf: Return to the Shieldlands” i „Twenty Twelve”. Zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę BAFTA w 2009 roku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu ABC morderstwa występują następujący aktorzy:

– John Malkovich jako Herkules Poirot
– Rupert Grint jako inspektor Crome
– Eamon Farren jako Alexander Bonaparte Cust
– Andrew Buchan jako Franklin Clarke
– Bronwyn James jako Megan Barnard
– Tara Fitzgerald jako Lady Hermione Clarke
– Anya Chalotra jako Lily Marbury
– Freya Mavor jako Thora Grey
– Conrad McCroddan jako Donald Fraser
– Eve Austin jako Betty Barnard

John Malkovich jest znany z ról w takich produkcjach, jak „Ostrze skyfall”, „Miejsce urodzenia” czy „Kronika zabójstw”. Rupert Grint z kolei jest znanym aktorem, głównie dzięki roli Ron Weasley w filmach o przygodach Harry’ego Pottera. Eamon Farren występował w takich produkcjach, jak „Twin Peaks” czy „Chłopiec z latawcem”. Wszyscy aktorzy w serialu ABC morderstwa wykonują wspaniałą robotę, co z pewnością przyczyniło się do popularności serialu.

Gdzie obejrzeć ABC morderstwa online?

ABC morderstwa można obejrzeć online na stronach takich jak vider, cda lub zalukaj. Przed obejrzeniem serialu sugerujemy dokładne przeszukanie Internetu, aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie. Polecamy także skorzystanie z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

ABC morderstwa z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial ABC morderstwa jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz dokładnie dostosować odtwarzanie, aby obejrzeć serial tak, jak lubisz. To świetny pomysł, aby poczuć prawdziwe emocje, które towarzyszą fabule.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby czytać napisy, możesz wybrać opcję z polskim dubbingiem. Serial w taki sposób jest łatwy w odbiorze nawet dla tych, którzy nie posługują się płynnie językiem angielskim.

Warto poświęcic 60 minut minut na seans online?

Jeśli jesteś fanem kryminałów i tajemnic, to serial ABC morderstwa na pewno Cię zainteresuje. Fabuła serialu jest pełna napięcia, zagadek i tajemnic, które będą trzymać Cię w napięciu przez długi czas. Dodatkowo na cały czas trwania serialu eteryczną oprawę oferuje wspaniała oprawa, która wciągnie Cię w świat serialu. Z pewnością warto poświęcić 60 minut na obejrzenie tego serialu!

Dobra wiadomośc! Cały serial ABC morderstwa możesz obejrzeć online już teraz!

ABC morderstwa to świetny wybór dla wszystkich miłośników kryminałów. Znalezienie idealnego kryminału nie jest łatwe, ale ten serial z powodzeniem spełnia wszystkie wymagania miłośników tego gatunku. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś serialu ABC morderstwa, polecamy obejrzenie go online już teraz. Zachęcamy także do podzielenia się własnymi wrażeniami z serialu w sekcji komentarzy poniżej. Tymczasem, udaj się do odtwarzacza i pochłonięcie świata rozgrywającego się w serialu ABC morderstwa.