Alice in Borderland (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
56 min
6.8
Jeśli lubisz akcję, przygodę, tajemnicę i fantastykę, to serial Alice in Borderland to coś dla Ciebie! Produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku, zyskała ogromną popularność...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 70
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Alice in Borderland.

Jeśli lubisz akcję, przygodę, tajemnicę i fantastykę, to serial Alice in Borderland to coś dla Ciebie! Produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku, zyskała ogromną popularność na całym świecie. Zespół utalentowanych aktorów, wspaniała reżyseria i ciekawa fabuła sprawiły, że wszyscy, którzy zaczęli oglądać ten serial, nie mogli się oderwać od ekranu. Całość dostępna jest na wielu platformach, co ułatwia oglądanie dla fanów z całego świata.

Alice in Borderland cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial opowiada o grupie młodych ludzi, którzy znaleźli się w równoległym świecie Tokio. Gracz, właśnie tak nazywany jest główny bohater, wraz ze swoimi przyjaciółmi, musi przejść przez wiele sadystycznych gier, aby przeżyć i odnaleźć wyjście z tej dziwnej komnaty. Wśród popularnych gier znajdują się gry karciane, rozwiązywanie zagadek czy walki. W każdej kolejnej grze stawką jest nic innego jak ich własne życie.

Postacie fabularne

W serialu zobaczymy takich aktorów, jak Kento Yamazaki, który wciela się w postać Gracza, Tao Tsuchiya (Jabłko) i Nijiro Murakami (Chōta). Aya Asahina (An) Ayaka Miyoshi (Asahi) i Dori Sakurada (Ryōhei) również mają swoje ważne role w fabule. Każda z postaci w serialu Alice in Borderland odgrywa kluczową rolę i wpływa na końcowy wynik gry.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Alice in Borderland?

Produkcją serialu zajęło się studio The Donut, a na stanowisku reżysera stanął Shinsuke Sato. Japoński reżyser jest znany ze swoich wspaniałych filmów i seriali, w tym Gantz: O, Kingdom i inne. Sato jest jednym z najbardziej utalentowanych reżyserów w Japonii, a w serii Alice in Borderland pokazał swoje niepospolite umiejętności w tworzeniu wspaniałych akcji oraz fabuły, które są w stanie wciągnąć widza na długie godziny.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu zobaczymy wiele utalentowanych aktorów, między innymi Kento Yamazaki, który zagrał główną postać Gracza. Yamazaki jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Japonii i wystąpił już w wielu filmach i serialach, takich jak The Disastrous Life of Saiki K. i Good Doctor. Tao Tsuchiya (Jabłko) i Nijiro Murakami (Chōta) również mają wartościowe role w tej produkcji. Właśnie dzięki tej wspaniałej obsadzie serial Alice in Borderland stał się noch wyjątkowy i warty uwagi.

Gdzie obejrzeć Alice in Borderland online?

Serial Alice in Borderland dostępny jest online na wielu platformach. Bez problemu możesz obejrzeć cały serial na Vider, CDA lub Zalukaj. Polecamy też korzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która pomoże Ci w znalezieniu najlepszego źródła do oglądania.

Alice in Borderland z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Alice in Borderland dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Nie ma już potrzeby czytania napisów lub próbować zrozumieć japońskie dialogi bez tłumaczenia. Teraz możesz cieszyć się fabułą i akcją w Twoim preferowanym języku.

Warto poświęcić 56 minut na seans online?

Bez wątpienia warto! To wspaniały serial, który wciąga swoją fabułą, akcją i klimatem. Wszyscy ci, którzy zobaczyli co najmniej jeden odcinek, zachwalają tę produkcję. Stało się nawet tak, że wielu fanów ogląda cały serial jak najszybciej. Nic dziwnego, skoro to jedna z najlepszych produkcji w ostatnich latach.

Dobra wiadomość! Cały serial Alice in Borderland możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz wciągającej fabuły, akcji i drame, to właśnie znalazłeś ją w serialu Alice in Borderland! Wszyscy ci, którzy obejrzeli ten serial, zachwycili się jego klimatem, ciekawą fabułą i świetnymi postaciami. Od dziś już Ty też możesz dołączyć do grona fanów tego serialu! Oglądanie online na pewno warto. A po seansie oczekujemy na opinię w sekcji komentarzy!