American Crime (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
45 min
6.8
American Crime to antologia, która skupia się na wszystkich aspektach amerykańskiego systemu sądownictwa karnego. To seria opowiadająca o przestępstwach popełnionych w Ameryce, pokazująca różne punkty...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 348
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu American Crime

American Crime to antologia, która skupia się na wszystkich aspektach amerykańskiego systemu sądownictwa karnego. To seria opowiadająca o przestępstwach popełnionych w Ameryce, pokazująca różne punkty widzenia i perspektywy na problem przestępczości, praworządności i sprawiedliwości. Serial ten zrobił wiele zamieszania w świecie telewizji, gdyż był jednym z pierwszych, który odważył się na przedstawienie tak trudnego i kontrowersyjnego tematu w mediach.

Serial American Crime po raz pierwszy pojawił się w 2015 roku. Jego producentem jest ABC Studios. W rolach głównych występują Timothy Hutton, W. Earl Brown, Richard Cabral, Caitlin Gerard, Benito Martinez, Penelope Ann Miller, Elvis Nolasco, i Johnny Ortiz. Serial ten, trwający 45 minut, łączy w sobie elementy dramatu, kryminału i tajemnicy, co czyni go jednym z najciekawszych seriali ostatnich lat.

Jest to seria bardzo popularna zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi. Serial zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę Emmy w 2015 roku. Oczywiście, serial jest dostępny online, więc nikt nie będzie miał problemu z obejrzeniem go w dogodnym dla siebie czasie.

American Crime cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu American Crime toczy się w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Każdy sezon opowiada o nowej sprawie, innej grupie ludzi i różnych aspektach amerykańskiego systemu karnego. Fabuła kolejnych sezonów jest inna, ale wszystkie są w pewien sposób powiązane z pierwszym sezonem. Dilerzy narkotyków, homoseksualiści, biali i czarni, podrzędni pracownicy i politycy – serial przedstawia grupę różnych osób z różnych warstw społecznych i kulturowych.

W pierwszym sezonie serialu American Crime koncentruje się na zabójstwie młodej kobiety w Kalifornii. Śledztwo prowadzone przez policję odkrywa obsesyjną relację między studentką a jej partnerem, który był skazany za przestępstwo seksualne. Jego rodzina narzeka, że ​​policja jest uprzedzona i nie traktuje ich sprawiedliwie. Rodzice ofiary próbują poradzić sobie z bólem i żalem, czasem popełniając błędy. Wszystko to staje się punktem wyjścia dla wielu problemów, które w końcu trzeba rozwiązać.

W kolejnych sezonach serialu American Crime twórcy przenoszą się do innych miast i innych kwestii społecznych. Nie wahają się poruszyć trudnych tematów, takich jak przemoc wobec kobiet, terroryzm, wykorzystywanie pracowników, korupcję, nałóg, i wiele innych.

Postacie fabularne

W American Crime pojawia się wiele postaci z różnych warstw społecznych i kulturowych. W każdym sezonie zobaczymy nowe osoby, choć w niektórych sezonach powracają już znane nam postacie.

W sezonie pierwszym poznajemy m.in. Matta – mężczyznę oskarżonego o zabójstwo swojej dziewczyny, Leyla – młodą ofiarę, którą Matt zamordował, Barb i Russ – rodziców Leyli, którzy próbują uporać się z bólem po śmierci córki, czy tajemniczą sekretarkę Soko – która może mieć cenne informacje na temat całości wydarzeń.

W każdym sezonie nowe postaci, nowe problemy, ale zawsze związane z kwestiami sprawiedliwości i karności. Nieraz ciężko zdecydować, kto jest ofiarą, a kto przestępcą. Czy bohaterowie starają się zrobić coś dobrego, czy też szukają tylko wyjścia dla siebie?

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu American Crime?

Serial American Crime został wyreżyserowany przez Johna Ridleya. Ridley to już słynny reżyser, scenarzysta i producent. W ciągu swojej piętnastoletniej kariery pracował nad wieloma różnorodnymi projektami, zarówno w filmach, jak i w telewizji.

Jednym z najbardziej znanych projektów, nad którym pracował, był film „12 years of slave”, który zdobył wiele nagród, w tym Oscara za najlepszy film w 2013 roku. Ridley jest znany ze swojej ostrej i skomplikowanej narracji, a także ze swojego umiejętnego poruszania bardzo trudnych i skomplikowanych tematów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu American Crime znajdują się same gwiazdy! W pierwszym sezonie pojawili się Timothy Hutton, Felicity Huffman, W. Earl Brown, Regina King, Benito Martinez, i Penelope Ann Miller. W kolejnych sezonach błyszczą m.in. Felicity Huffman, Regina King, Connor Jessup, Timothy Hutton, i Richard Cabral.

Każdy aktor świetnie odnajduje się w swojej roli, dlatego seria ta zwróciła uwagę krytyków nie tylko za swoją istotną treść, ale także za świetną grę aktorską. To serial, w którym cieszyć się można nie tylko pięknymi zdjęciami, ale także grami aktorów, które przykuwają uwagę i trzymają nas w napięciu przez cały czas.

Gdzie obejrzeć American Crime online?

Jeśli chcecie obejrzeć American Crime online, to na pewno nie będziecie mieli problemu. Ten serial jest dostępny na wielu platformach w Internecie. Będziecie mogli obejrzeć go na stronach takich jak vider, cda lub zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

American Crime to seria, która jest dostępna nie tylko w wersji angielskiej, obsługuje wersje z napisami i dubbingiem. To doskonała okazja, by obejrzeć i poznać amerykański system prawa w najlepszej formie.

American Crime z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dzięki wielu opcjom możesz obejrzeć cały serial online z polskim lektorem, napisami lub jako dubbing. Dla tych, którzy wolą słuchać, niż czytać, będzie to idealna opcja. Każdy z widzów będzie miał szansę poczuć atmosferę serialu na własnej skórze. Opcja ta dostępna jest na większości platform VOD.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

American Crime to jeden z najlepszych seriali, jakie powstały w ciągu ostatnich lat. To seria skłaniająca do refleksji na wiele tematów, przede wszystkim związanych z amerykańskim systemem karnym i sprawiedliwości. Czas trwania jednego odcinka to jedynie 45 minut, ale w tym czasie możesz pochłonąć świetne historie, zobaczyć świetną grę aktorską, a przede wszystkim zadać sobie ważne pytania.

Jeśli szukasz ciekawych i wartościowych seriali, American Crime jest doskonałym wyborem. To serial, który pozwoli Ci zrozumieć amerykański system prawa i zastanowić się, co można zrobić, aby było lepiej.

Dobra wiadomośc! Cały serial American Crime możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz poznać amerykański system prawa, uważasz, że należy zająć się problemem przestępczości i chcesz posmakować doskonałej gry aktorskiej, zachęcamy do obejrzenia American Crime w trybie online. Serial ten otrzymał wiele nagród i wyróżnień, co potwierdza jego ogromną wartość.

To świetna okazja, by spędzić czas w towarzystwie ciekawych bohaterów i poprawić swoją znajomość angielskiego. Jeśli obejrzenie American Crime online teraz będzie dla Ciebie zbyt trudne, przeciwnie, jakże później trudno będzie się do tego zabrać – dlaczego więc nie zacząć już dziś? Udostępnij w komentarzach swoje opinie na temat serialu American Crime. Czekamy na Wasze opinie!