American Gothic (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
41 min
6.8
American Gothic to serial telewizyjny, którego premiera odbyła się w 2016 roku. Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy kochają dramaty i tajemnice. Głównymi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 236
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu American Gothic

American Gothic to serial telewizyjny, którego premiera odbyła się w 2016 roku. Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy kochają dramaty i tajemnice. Głównymi bohaterami są mieszkańcy Bostonu, którzy skrywają mroczne tajemnice i przeszłość, która nadal ich prześladuje. Produkcja ta jest świetnie zagrana, a aktorzy wcielają się w swoje role z ogromnym zaangażowaniem. Serial jest produkowany w Stanach Zjednoczonych i trwa 41 minut.

Jeśli lubisz wciągające fabuły, niepowtarzalną atmosferę i zaskakujące zwroty akcji, American Gothic to serial właśnie dla Ciebie. Cały serial można obejrzeć online na wielu platformach w Polsce.

American Gothic cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w Bostonie, gdzie mieszka wielopokoleniowa rodzina Hawthorne. Rodzina zajmuje wysoką pozycję w społeczeństwie miasta. Kiedy zostaje odkryte ciało młodej kobiety, która była zamordowana 14 lat temu, cała rodzina Hawthorne zaczyna podejrzewać, że sprawca jest wśród nich. Jednakże każdy z nich skrywa swoje tajemnice, co czyni sprawę trudniejszą do rozwiązania. Zaczynają pojawiać się kolejne wątki, które rzucają cień podejrzeń na każdego z członków rodziny.

Postacie fabularne

Rodzinę Hawthorne tworzą: Mitchell, matka rodzeństwa, której mąż umarł kilka lat wcześniej i którą napędza pasja do kolekcjonowania dzieł sztuki; Cam, gubernator stanu i najstarszy z rodzeństwa, który żyje w cieniu kontrowersji; Tessa, znaną artystkę i matkę młodej córki, która kryje w sobie mroczną tajemnicę; Alison, młodszą z sióstr, idealną żonę, matkę i pracownicę; Garret, rzuconego w wir wydarzeń polityka; i 20-letniego młodszego brata, który jest bardzo blisko związany z matką.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu American Gothic?

Serial American Gothic został wyreżyserowany przez młodego reżysera Matta Shakmana, który ma na swoim koncie już kilka znakomitych produkcji. Matt zadebiutował w 2003 roku, reżyserując odcinki serialu „Everwood”. W 2013 roku został nominowany do nagrody Emmy za swoją pracę przy serialu „Mad Men”. W 2016 roku wyreżyserował każdy z 13 odcinków American Gothic.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu American Gothic zobaczyć można świetną obsadę aktorską. W rolach głównych występują: Juliet Rylance (Tessa Hawthorne), znana ze swojej roli w serialu „The Knick”; Antony Starr (Garrett Hawthorne), znany z serialu „Banshee” oraz filmu „Outrageous Fortune”; Virginia Madsen (Madeline Hawthorne), znana z filmu „Sideways”; Justin Chatwin (Cam Hawthorne), znany m.in. z serialu „Shameless”; Megan Ketch (Alison Hawthorne-Price), znana z serialu „The Lying Game’; Elliot Knight (Brady Ross), znany z serialu „Sinbad”; Stephanie Leonidas (Sophie Hawthorne), znana z filmu „Mirrormask”; Gabriel Bateman (Jack Hawthorne), znany z filmu „Lights Out”; Maureen Sebastian (Naomi Flynn), znana z serialu „Revolution”; i Dylan Bruce (Tom Price), znany m.in. z serialu „Orphan Black”. Każdy z nich wciela się w swoją rolę w sposób perfekcyjny, dzięki czemu serial staje się jeszcze bardziej interesujący i wciągający.

Gdzie obejrzeć American Gothic online?

Cały serial American Gothic można obejrzeć online za darmo na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, Zalukaj, czy alekino.net. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tej unikalnej przygodzie bez wychodzenia z domu.

American Gothic z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli jednak wolisz oglądać swoje ulubione seriale w polskiej wersji językowej, American Gothic jest dostępne z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Nie ma nic lepszego niż zrozumienie każdego słowa i czucie się jeszcze bardziej wciągniętym w świat bohaterów.

Warto poświęcić 41 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Serial American Gothic to wspaniała wciągająca historia skrywająca w sobie wiele tajemnic. Każdy z 13 odcinków będzie dostarczał emocji i zaskakujących zwrotów akcji, a obraz wciągnie Cię na długi czas. Dlaczego marnować czas na nudne seriale, skoro można obejrzeć coś, co zapewni nam rozrywkę na najwyższym poziomie?

Dobra wiadomość! Cały serial American Gothic możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli wciąż nie jesteś pewien, czy warto obejrzeć serial, po prostu zaryzykuj. Ten czas zostanie dobrze spożytkowany, a każda minuta spędzona na ich oglądaniu będzie niezapomniana. American Gothic to jedna z najlepszych produkcji w ostatnich latach – jedna, której po prostu nie można przegapić.

Zachęcamy do podzielenia się własną opinią o serialu American Gothic w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Obejrzyj serial już teraz i przekonaj się sam, że warto!