Another Life (2019) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
45 min
6.8
Serial Another Life to fascynujący świata naukowej fikcji, który mówi o misji kosmicznej, w której odważni badacze zostają wysłani do innego świata, aby zbadać i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 282
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Another Life

Serial Another Life to fascynujący świata naukowej fikcji, który mówi o misji kosmicznej, w której odważni badacze zostają wysłani do innego świata, aby zbadać i przeanalizować pozaziemską technologię. To historia, która z miejsca przykuwa uwagę każdego miłośnika gatunku sci-fi i fanów zagadek kosmicznych. Cały serial Another Life to 10 odcinków, w których można odkryć tajemnice i sekrety wykraczające daleko poza granice naszego świata. Katee Sackhoff, Justin Chatwin i Samuel Anderson to tylko niektórzy z aktorów obsadzonych w tym serialu, w którym każdy odcinek trzyma w napięciu. Serial ten od razu zyskał sobie uwagę wielu fanów i stał się jednym z najpopularniejszych seriali sci-fi w sieci.

Jeśli jesteś miłośnikiem tego typu produkcji, to bez wątpienia ta seria to coś dla Ciebie! Możesz obejrzeć cały serial online już teraz, a na pewno się nie zawiedziesz na jego jakości. Gotowy na podróż przez odległe kosmosy? Przygotuj się na niesamowite przygody, a może nawet i spotkania z przerażającymi pozaziemskimi istotami.

Another Life cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w przyszłości, gdzie kosmiczne loty i wyprawy do innych światów nie są już czymś nowym. Do Ziemi dociera pozaziemski artefakt, przez co Niko Breckinridge zostaje wysłana na niebezpieczną misję – odnalezienie źródła artefaktu oraz zbliżenie się do cywilizacji, która go stworzyła. Tam właśnie zaczyna się dynamiczna misja, która wiedzie załogę przez wiele niebezpiecznych i trudnych dla przejścia sytuacji. Wszyscy na pokładzie muszą pokonać własne słabości i wewnętrzne demony, aby osiągnąć swój cel i zdobyć wiedzę o pochodzeniu tajemniczego artefaktu.

W trakcie wyprawy załoga zetknie się z niezwykłymi zjawiskami i spotkają nieznane dotąd formy życia, a także odkryją nieoczekiwane tajemnice. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ skrajne warunki na innej planecie tylko zwiększą groźbę, przed którą staje załoga.

Postacie fabularne

Na pokładzie statku kosmicznego, który wyrusza w podróż z ziemi, znajduje się kilka niezwykle ciekawych postaci. Niko Breckinridge (Katee Sackhoff) to dowódczyni ekspedycji, która stara się prowadzić swój zespół przez trudne wyzwania, stawiając przed sobą szereg rzeczy, które musi znaleźć, aby osiągnąć swoje cele. Inne ważne postaci to m.in.: William (Samuel Anderson), który zajmuje się komunikacją i kontrolą statku, a także Harper Glass (Justin Chatwin), który próbuje na siłę zdobyć materiały dziennikarskie i za wszelką cenę udowodnić swoje racje.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Another Life?

Serial ten został wyprodukowany przez Studia Secret Location oraz Halfire Entertainment, a jego reżyserem jest Aaron Martin. To znany i ceniony reżyser, który pracował także przy innych projektach tego typu, w tym bardzo cieszącej się popularnością serii „Being Erica”. a także „Killjoys”. Aaron Martin to wybitna postać w świecie produkcji telewizyjnej, a jego prace zawsze dostarczają wiele emocji i satysfakcji, zarówno młodym, jak i starszym fanom tego typu filmów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Występujący w serialu Another Life skład aktorski jest imponujący, a na czele stoi Katee Sackhoff, znana najbardziej z roli w serii „Battlestar Galactica”. Projekt ten uczynił ją jedną z najbardziej znanych aktorek wśród fanów sci-fi. Justin Chatwin, znany z roli w „Orphan Black” oraz „American Gothic”, wciela się w młodego, ambitnego dziennikarza. Samuel Anderson, który wcielał się w role drugoplanowe w wielu produkcjach telewizyjnych, zagrywa tutaj jedną z głównych postaci.

Gdzie obejrzeć Another Life online?

Cały serial Another Life można obejrzeć online już teraz na różnych platformach, w tym na Vider, CDA i Zalukaj. Jeśli szukasz innych ciekawych propozycji, warto odwiedzić wyszukiwarkę filmów i seriali – alekino.net. Można zobaczyć wiele dzieł, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika kina i telewizji.

Another Life z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Another Life jest dostępny także dla polskich widzów z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Dzięki temu nie trzeba znać języka angielskiego, aby obejrzeć i odkryć tajemnice tego fascynującego świata. To znakomity wybór dla widzów, którzy chcieliby lepiej zrozumieć fabułę i wczuć się w niej jeszcze bardziej.

Warto poświęcic 45 minut na seans online?

Tak, warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Another Life. To historyjka, która trzyma w napięciu i dostarcza wiele emocji, a da się ją obejrzeć już teraz online. Warto obejrzeć ten serial ze względu na świetną reżyserię, ciekawą fabułę i doskonałą obsadę aktorską. Serial wywoła w Tobie wiele emocji, a każdy odcinek dostarczy wiele wrażeń. Niko, William i Harper Glass będzie działać na wyobraźnię widza.

Dobra wiadomość! Cały serial Another Life możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszam do obejrzenia serialu Another Life już teraz online na Vider, CDA lub Zalukaj. Ten wciągający świat naukowej fikcji jest dostępny w wygodny sposób, a na pewno dostarczy wielu emocji i rozrywki. Zachęcam do podzielenia się swoją opinią o tym serialu w sekcji komentarzy pod tym tekstem. Zapraszam do odkrycia tajemnic kosmosu, bo jak mówią, niebo jest granicą.