Archiwista (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
43 min
6.8
Serial Archiwista to polski kryminalny dramat składający się z ośmiu odcinków, zaprezentowany po raz pierwszy w roku 2020. W roli głównej występuje Henryk Talar, zaś...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 210
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Archiwista

Serial Archiwista to polski kryminalny dramat składający się z ośmiu odcinków, zaprezentowany po raz pierwszy w roku 2020. W roli głównej występuje Henryk Talar, zaś reżyserem jest Bartosz Konopka. Serial ukazuje historię emerytowanego pracownika policyjnego archiwum, Henryka Mikosa, który przez wiele lat analizował akta kryminalne i cierpliwie czekał na okazję, żeby rozwiązać umorzonych przed laty spraw i oddać winnych w ręce sprawiedliwości. Zbieg okoliczności sprawił, że do archiwum, które Henryk uważa za swoje królestwo, trafia młoda i ambitna policjantka Zuza Wasiluk. Początkowo uważa starszego pana za dziwaka, lecz szybko dochodzi do wniosku, że warto z nim współpracować.

Serial Archiwista to doskonały wybór dla miłośników kryminalnych produkcji oraz tych, którzy lubią rozwiązane zagadki. Produkcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród widzów i stała się jedną z najchętniej oglądanych polskich produkcji w sieci.

Archiwista cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Archiwista rozgrywa się w Polsce, a akcja dzieje się w archiwum policyjnym. Głównym bohaterem jest emerytowany policjant Henryk Mikos, który spędził wiele lat na analizowaniu akt kryminalnych. Pewnego dnia do jego archiwum trafia młoda policjantka Zuza Wasiluk, która zaczyna z Henrykiem współpracować przy rozwiązywaniu umorzonych spraw. Razem zaczynają weryfikować akta, co prowadzi ich do rozwiązywania coraz to bardziej skomplikowanych problemów kryminalnych. Jednym z tematów poruszanych w serialu są również relacje między bohaterami. Henryk i Zuza mają odmienny charakter i podejście do pracy, lecz ich wspólne cele i poświęcenie umożliwiają im uzyskanie bardzo dobrych wyników.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem serialu Archiwista jest Henryk Mikos, emerytowany pracownik policji zajmujący się analizą akt kryminalnych. Jego partnerką w pracy jest młoda i ambitna policjantka Zuza Wasiluk. W serialu pojawiają się również inne postacie, które uzupełniają fabułę i wpływają na losy głównych bohaterów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Archiwista?

Reżyserem serialu Archiwista jest Bartosz Konopka. Konopka to znany reżyser filmowy, którego kariera rozpoczęła się od krótkometrażowych filmów dokumentalnych. Jego najbardziej znane filmy to „Rabbit a la Berlin” (2009), który poza Polską zdobył wiele międzynarodowych nagród, w tym nominację do Oscara za najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny. W 2020 roku Konopka wyreżyserował serial „Atak paniki”, który zdobył wiele pozytywnych recenzji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Archiwista występują znakomici aktorzy, którzy świetnie oddają charakter swoich postaci. W rolę Henryka Mikosa wciela się Henryk Talar, znany m.in. z seriali „Rodzinka.pl” oraz „Ojciec Mateusz”. Partnerkę z pracy Henryka, młodą policjantkę Zuza Wasiluk, wciela się Kamila Kamińska, która debiutowała w filmie „Sala Samobójców” oraz zagrała w serialu „Dracula Untold”. Jedną z innych istotnych postaci odgrywa Mirosław Zbrojewicz, który w serialu występuje jako Wiktor Bienias. Zbrojewicz znany jest m.in. z roli w serialu „Pitbull”, a także z filmów „Body/Ciało” oraz „Nie rób scen!”.

Gdzie obejrzeć Archiwista online?

Serial Archiwista można obejrzeć w internecie na wielu różnych platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Warto również skorzystać z różnych wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak np. Alekino.net, by szybko i łatwo znaleźć tę produkcję.

Archiwista z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Archiwista jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem, dzięki czemu oglądanie nie sprawi większych trudności i będzie przyjemnością dla każdego widza. Polska wersja językowa pozwala na pełne zrozumienie dialogów, a dzięki lektorowi też można swobodnie cieszyć się obrazem.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Tak, naprawdę warto. Serial Archiwista to znakomicie zrealizowana, intrygująca produkcja, którą warto zobaczyć. Nie tylko dla fascynatów kryminałów i zagadek, ale dla każdego, kto ceni doskonałą grę aktorską i zwraca uwagę na szczegóły. Dzięki perfekcyjnemu tempo akcji, w każdym z odcinków serialu mamy do czynienia z ciekawą historią, a relacje między postaciami zachęcają do kontynuowania oglądania.

Dobra wiadomość! Cały serial Archiwista możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Archiwista to intrygująca polska produkcja, która zainteresuje każdego miłośnika kryminałów i dobrych seriali. Dobre dialogi i świetni aktorzy z pewnością zaciekawią widzów i wprowadzą ich w świat zagadek kryminalnych. Serial dostępny jest w internecie na różnych platformach, w tym na Vider, CDA czy Zalukaj, dzięki czemu możemy obejrzeć go w dowolnym czasie i miejscu. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu Archiwista online już teraz i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.