Arrow (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
42 min
6.8
Arrow to świetnie zrealizowany serial, który wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. To opowieść o młodym mężczyźnie, Oliverze Queenie, który po tragedii na morzu jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 215
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8

Wprowadzenie do całego serialu Arrow

Arrow to świetnie zrealizowany serial, który wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. To opowieść o młodym mężczyźnie, Oliverze Queenie, który po tragedii na morzu jest uważany za zmarłego i zostawia swoje stare życie za sobą. Po pięciu latach, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie i wraca jako Green Arrow – łucznik w zielonym kapturze, gotowy do walki ze wszystkimi złymi ludźmi w swoim mieście. Serial Arrow łączy w sobie elementy akcji, przygody, dramatu, kryminału i tajemnicy.

Serial Arrow jest bardzo popularny i ma już swoją rzeszę fanów na całym świecie. Dostępny jest online, co jest bardzo wygodne dla osób, które nie mają czasu na oglądanie telewizji. Aby obejrzeć cały serial, wystarczy wejść na odpowiednie strony internetowe i cieszyć się doskonałą jakością wykonania.

Arrow cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Arrow rozgrywa się w fikcyjnym mieście Starling City, którego zły wpływ na otaczający świat jest już powszechnie znany. Młody Oliver Queen (Stephen Amell), który był uważany za zmarłego przez pięć lat, wraca do cywilizacji jako Green Arrow. Jego zadaniem jest przeprowadzić gruntowną rewolucję w mieście i oczyścić je z wszelkich przestępców, którzy stale zabierają życie niewinnych ludziom.

Fabuła serialu jest dość rozbudowana i obejmuje kilka wątków, które pojawiają się stopniowo, wraz z kolejnymi odcinkami. Zawsze jednak jest to efektownie i ciekawie zrobione, dlatego oglądanie serialu jest niezwykle przyjemne.

Postacie fabularne

Serial Arrow to gęsta sieć postaci. Na czele stoi Oliver Queen, którym kieruje jego zmysł walki i sprawiedliwości. Przy nim występuje ekipa osób, które stają po jego stronie w walce z przestępcami. Skład drużyny to m.in. John Diggle (David Ramsey) – były żołnierz, oraz Laurel Lance (Katie Cassidy) – przyjaciółka Olivera od lat dzieciństwa. Z czasem drużyna jest rozwijana i pojawiają się nowi członkowie, m.in. Rene Ramirez (Rick Gonzalez), Mia Smoak (Katherine McNamara) czy Dinah Drake (Juliana Harkavy).

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Arrow?

Serial Arrow został wyreżyserowany przez Davida Nuttera, Petera Leto i Jamesa Bamforda. Nutter to bardzo doświadczony twórca, który pracował przy takich produkcjach jak „Przyjaciele”, „Światła miejskie” czy „Gracze”. Leto, z kolei, to osoba, która pracowała przy wielu znanych serialach, m.in. „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „Detektyw Monk” czy „Code Black”. James Bamford, to były mistrz świata w kickboxingu, który zaczął pracę w branży filmowej, a w końcu trafił na stanowisko reżysera, którego pełnił przy tworzeniu serialu Arrow.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Arrow zaczął karierę w 2012 roku, a to dzięki występowi Stephen Amell w roli Olivera Queen. Amerykański aktor jest jedną z największych gwiazd tego serialu. Oprócz niego w serialu pojawiają się również takie gwiazdy jak David Ramsey, Katie Cassidy, Rick Gonzalez, Katherine McNamara, Juliana Harkavy, Joseph David-Jones czy Ben Lewis. Każdy z aktorów wspaniale wciela się w swoją postać, dzięki czemu oglądanie Arrow owocuje fascynującym śledztwem i poznawaniem bohaterów.

Gdzie obejrzeć Arrow online?

Serial Arrow jest dostępny online na wielu serwisach. Jednym z najpopularniejszych jest Vider, gdzie można znaleźć nie tylko cały serial, ale też pojedyncze odcinki. Inną dobrą opcją jest CDA oraz Zalukaj. Wszystkie serwisy oferują możliwość oglądania bez żadnych opłat, aczkolwiek w trakcie emisji mogą pojawiać się reklamy.

Warto wskazać, że na alekino.net jest dostępna wyszukiwarka filmów i seriali, z której można skorzystać w poszukiwaniu Arrowa online. Dzięki temu można bez problemu znaleźć pożądany odcinek i zacząć oglądać na wygodnym dla siebie urządzeniu.

Arrow z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Arrow jest dostępny w polskiej wersji językowej. Można wybrać lektora, który opowiada o wydarzeniach na ekranie, albo napisy, które pomogą zrozumieć dialogi. Wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań.

Warto poświęcić 42 minuty na seans online?

Oczywiście! Arrow to serial, który zachwyca każdego widza. Dzięki świetnemu wykonaniu i porywającej akcji, z pewnością nikogo nie pozostawi obojętnym. Fabuła serialu jest bardzo ciekawa i intrygująca, odciągając nas na długi czas od rzeczywistości. Oglądanie Arrow to najlepszy sposób na znużenie się po ciężkim dniu pracy, bądź chwilowe oderwanie się od rzeczywistości.

Dobra wiadomość! Cały serial Arrow możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Arrow to świetna propozycja dla każdego, kto chce się wciągnąć w ciekawą i intrygującą historię. Cały serial dostępny jest online na wielu serwisach, takich jak Vider, CDA i Zalukaj. Warto wiedzieć, że na alekino.net jest dostępna wyszukiwarka filmów i seriali, z której możemy skorzystać, aby znaleźć Arrowa online.

Nie wahaj się i rozpocznij swoją przygodę z Green Arrow już dziś! Zapewniamy, że nie będziesz żałować. A po obejrzeniu serialu, zostaw komentarz i podziel się swoją opinią z innymi czytelnikami!