Belle Epoque (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
44 min
6.8
Serial Belle Epoque to dziesięcioodcinkowy kostiumowo-kryminalny dramat, którego akcja rozgrywa się w Krakowie w 1908 roku. To piękna epoka, która zachwyca urokiem, postępem technicznym, naukowym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 351
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Belle Epoque

Serial Belle Epoque to dziesięcioodcinkowy kostiumowo-kryminalny dramat, którego akcja rozgrywa się w Krakowie w 1908 roku. To piękna epoka, która zachwyca urokiem, postępem technicznym, naukowym i rozwijającym się życiem kulturalnym, jednak ma swoje mroczne tajemnice. Główny bohater, Jan Edigey-Korycki (Paweł Małaszyński), wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwikłać zagadkę wstrząsającego zabójstwa ukochanej matki. Serial Belle Epoque to połączenie kryminalnej intrygi z pięknymi kostiumami i znakomitą obsadą. Można go obejrzeć online na vider, cda i zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Belle Epoque cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się w Krakowie w 1908 roku, w okresie tzw. pięknej epoki. Główny bohater, Jan Edigey-Korycki, wraca do rodzinnego miasta, by rozwikłać zagadkę wstrząsającego zabójstwa matki. Pomaga mu w tym przyjaciel z dzieciństwa, Henryk Skarżyński oraz jego siostra Weronika, którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. Jan spotyka także swoją wielką miłość – Konstancję.

Postacie fabularne

W serialu Belle Epoque występuje wiele bohaterów, odgrywanych przez znanych i cenionych aktorów. Paweł Małaszyński wciela się w postać Jana Edigey-Koryckiego, Eryk Lubos gra Henryka Skarżyńskiego, a Anna Próchniak występuje jako jego siostra Weronika. Magdalena Cielecka gra Konstancję, nieszczęśliwą miłość Jana. W obsadzie pojawiają się również Olaf Lubaszenko, Eryk Kulm, Vanessa Aleksander, Joanna Domańska, Martyna Krzysztofik i Kamila Brodacka.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Belle Epoque?

Serial Belle Epoque został wyreżyserowany przez Macieja Wojtyszko. Jest to polski reżyser, który zyskał uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Wojtyszko zaczynał swoją karierę jako operator filmowy i reżyser dokumentalny, od lat 70. zajął się reżyserowaniem filmów i seriali. W jego dorobku znajdują się m.in. takie produkcje jak „Klan”, „Ekstradycja” czy „Naznaczony”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Belle Epoque można zobaczyć wielu znanych i cenionych aktorów, którzy wspaniale odnajdują się w kostiumowych produkcjach. Paweł Małaszyński, grający główną rolę Jana Edigey-Koryckiego, zasłynął przede wszystkim rolą Goryla w filmie „Kiler”. Eryk Lubos, który wciela się w postać Henryka Skarżyńskiego, to aktor znany m.in. z seriali: „Prawo Agaty” i „O mnie się nie martw”. Anna Próchniak, grająca Weronikę, zasłynęła rolą Marleny Dietrich w filmie „Powstanie Warszawskie” i Magdalena Cielecka, grająca Konstancję, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek.

Gdzie obejrzeć Belle Epoque online?

Serial Belle Epoque można obejrzeć online na platformach takich jak vider, cda i zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Tam znajdziesz całą gamę różnych filmów, seriali i bajek, w tym Belle Epoque.

Belle Epoque z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Belle Epoque jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy może obejrzeć go w wygodny dla siebie sposób. Lektorem serialu jest znany polski aktor – Jacek Rozenek. W wersji z napisami można odczytać każdą wypowiedź bohaterów, a w wersji z dubbingiem usłyszeć polskie głosy aktorów.

Warto poświęcic 44 min minut na seans online?

Serial Belle Epoque to produkcja godna uwagi. Piękne kostiumy, zaskakująca fabuła i wspaniała obsada, to tylko niektóre z elementów, które zachęcają do oglądania tego serialu. Belle Epoque to kostiumowy dramat z elementami kryminału, ale przede wszystkim to interesująca opowieść o miłości, przyjaźni i tajemnicach tamtych czasów. Warto obejrzeć ten serial, szczególnie jeśli jest się fanem historii i kostiumów.

Dobra wiadomośc! Cały serial Belle Epoque możesz obejrzeć online już teraz!

Belle Epoque to niewątpliwie jeden z najciekawszych seriali ostatnich lat. Piękne kostiumy, wspaniała atmosfera i tajemnicza fabuła – to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto obejrzeć ten serial. Zapraszamy do obejrzenia go online na vider, cda i zalukaj. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w świat pięknej epoki i zobaczyć, jak naprawdę było w Krakowie 100 lat temu. Zachęcamy również do podzielenia się własną opinią o serialu Belle Epoque w sekcji komentarzy pod tym artykułem.