Berlińskie psy (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
60 min
6.8
Berlińskie psy to serial kryminalno-dramatyczny, który swoją premierę miał w 2018 roku. Akcja dzieje się w Berlinie, gdzie policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa turecko-niemieckiej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 166
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Berlińskie psy.

Berlińskie psy to serial kryminalno-dramatyczny, który swoją premierę miał w 2018 roku. Akcja dzieje się w Berlinie, gdzie policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa turecko-niemieckiej gwiazdy futbolu. W rolach głównych występują Felix Kramer, Fahri Yardim, Katharina Schuttler, Anna Maria Muhe, Urs Rechn, Kais Setti, Samy Abdel Fattah, Deniz Orta, Mohamed Issa, i Sebastian Zimmler. Serial skierowany jest do osób lubiących mocne i wciągające fabuły z zawiłymi tajemnicami.

Berlińskie psy cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Wraz ze wzrostem popularności platform streamingowych, serial stał się łatwiej dostępny dla widzów, którzy mogą obejrzeć go online na różnych serwisach VOD, w tym na vider, cda, czy zalukaj.

Jeśli jeszcze nie zaglądałeś w świat Berlińskich psów, to zachęcamy Cię do obejrzenia całego serialu online.

Berlińskie psy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Berlińskie psy rozgrywa się w Berlinie i skupia się wokół dochodzenia prowadzonego przez policjantów. Zabójstwo turecko-niemieckiej gwiazdy futbolu staje się dla nich poważnym wyzwaniem, jednak tym razem sprawcy chyba nie spodziewali się, że będą musieli mieć do czynienia z tak zaangażowanymi i sprytnymi funkcjonariuszami. Co ciekawe, jeden z nich okazuje się być związany ze światem przestępczym, co dodaje pikanterii całej fabule.

Podczas prowadzenia śledztwa, policjanci odkrywają coraz więcej faktów, które prowadzą ich do kolejnych podejrzanych w sprawie. Jednak, jak to często bywa w serialach kryminalnych, nic nie jest takie, jakie się wydaje na początku. Wszystko okazuje się mieć swoje ukryte tajemnice, a każde odkrycie odkrywa przed bohaterami nowe, nieznane im wcześniej fakty.

Postacie fabularne

W serialu wyróżnić można kilka postaci, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju całej fabuły.

Fahri Yardim wciela się w postać policjanta, który jest związany ze światem przestępczym, a który jednocześnie pracuje w policji z misją oczyszczania miasta z przestępczości. Felix Kramer to jego partner, który jak się okazuje, ma wiele tajemnic w swoim życiu. Katharina Schuttler to istotna postać kobieca, która staje się kluczowa dla całego śledztwa.

Anna Maria Muhe gra natomiast partnerkę Fahrenego, która na co dzień zajmuje się sprawami gospodarczymi, a którą to zainteresuje przede wszystkim relacja międzyludzka. Urs Rechn wciela się w postać miejskiego radcy, który ma swoje palce we wszystkim, co dzieje się w mieście, dzięki swoim wpływom.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Berlińskie psy?

Reżyserem serialu Berlińskie psy jest Christian Alvart. Alvart to niemiecki reżyser, który zaczynał swoją karierę w latach 90-tych. Jest on znany przede wszystkim z takich filmów jak „Światła stadionów”, „Hancock”, „Karbala” i kilka seriali telewizyjnych.

W swojej karierze Alvart zawsze poszukiwał nowych wyzwań i stara się szukać ciekawych pomysłów, które unikają schematów znanych z innych produkcji. W serialu Berlińskie psy Alvart łączy dramat i kryminał, tworząc mocne i wciągające kino akcji, które z pewnością przyciągnie uwagę wielu widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Fahri Yardim to doświadczony aktor, który wciela się w postać policjanta związane z mafią. W swojej karierze grał już w wielu produkcjach, w tym w takich filmach jak „Der Baader Meinhof Komnex”, „Almanya – Willkommen in Deutschland”, czy „Am Ende kommen Touristen”.

Felix Kramer to niemiecki aktor teatralny i filmowy, który gra w serialu Berlińskie psy partnera Fahrenego. W swojej karierze grał w takich produkcjach jak „WHO AM I – Kein System ist sicher”, „Tatort”, czy „KDD – Kriminaldauerdienst”.

Katharina Schuttler, to niemiecka aktorka, która od lat cieszy się wielkim powodzeniem wśród widzów. W serialu Berlińskie psy wciela się w postać kobiecej policjantki, która staje się kluczowa dla całego śledztwa. W swojej karierze zagrała w takich produkcjach jak „Generation War”, „Miecz przeznaczenia” czy „Bastille Day”.

Gdzie obejrzeć Berlińskie psy online?

Serial Berlińskie psy można obejrzeć już teraz online na różnych serwisach VOD, takich jak vider, cda czy zalukaj. Ponadto warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która oferuje wiele ciekawych produkcji do obejrzenia online w jednym miejscu.

Berlińskie psy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli jako widz z Polski wolisz oglądać filmy i seriale z polskim lektorem, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Serial Berlińskie psy dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Bez wątpienia będziesz mógł w pełni cieszyć się prezentowaną fabułą.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Jeśli lubisz mocne i ciekawe produkcje, to warto poświęcić 60 minut na seans online z serialu Berlińskie psy. To wciągająca i dynamiczna opowieść, która skupia uwagę widza i przykuwa go do ekranu. Zachęcamy Cię do obejrzenia całego serialu online już dziś i zaryzykowania w świat wciągającej fabuły!

Dobra wiadomość! Cały serial Berlińskie psy możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas na seans z Berlińskimi psami, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – już teraz możesz obejrzeć cały serial online na różnych serwisach VOD. Wesołych seansów! A po seansie, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach, aby inni też wiedzieli, co Ci się podobało w tym wciągającym serialu.