Bibliotekarze (2014) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
43 min
6.8
Bibliotekarze to serial, który opowiada o grupie poszukiwaczy tajemniczych, starożytnych artefaktów, doświadczających niezwykłych przygód. Produkcja powstała w 2014 roku i jest jednym z najpopularniejszych seriali...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 356
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Bibliotekarze

Bibliotekarze to serial, który opowiada o grupie poszukiwaczy tajemniczych, starożytnych artefaktów, doświadczających niezwykłych przygód. Produkcja powstała w 2014 roku i jest jednym z najpopularniejszych seriali w gatunkach akcji i przygody. W rolach głównych występują m.in. Rebecca Romijn, Christian Kane, John Harlan Kim, Lindy Booth czy John Larroquette. Serial dostępny jest online i zachęcamy do obejrzenia go już teraz!

Bibliotekarze cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial opowiada o grupie bibliotekarzy, którzy poszukują tajemniczych, starożytnych artefaktów i chronią je przed złodziejami i złą wolą. Akcja serialu toczy się w różnych częściach świata, a poszukiwania archeologiczne niosą ze sobą wiele niebezpieczeństw. Bibliotekarze muszą zmagać się z przeciwnościami losu, a każde odkrycie staje się kluczem do rozwiązania kolejnej zagadki.

Postacie fabularne

Głównymi postaciami serialu są bibliotekarze – Flynn Carsen (Noah Wyle) oraz jego następcy – Eve Baird (Rebecca Romijn), Jacob Stone (Christian Kane), Cassandra Cillian (Lindy Booth) oraz Ezekiel Jones (John Harlan Kim). Flynn to pierwszy bibliotekarz i mentor reszty grupy. Eve to była agentka wojskowa, która dołączyła do zespołu jako ochroniarz i opiekun nowych bibliotekarzy. Jacob to genialny historyk sztuki, znający się na malarstwie i rzeźbie. Cassandra jest młodą, inteligentną neurolog i jasnowidzem. Ezekiel to niezrównany specjalista od kradzieży, którego umiejętności nieraz okazują się niezbędne w trudnych scenariuszach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Bibliotekarze?

Serial Bibliotekarze powstał dzięki twórcom i producentom – Johnu Rogersowi i Deanowi Devlinowi. Robergs to amerykański scenarzysta, producent i twórca scenariuszy. Devlin to producent filmowy, reżyser i scenarzysta, znany ze współpracy z Rolandem Emmerichem przy tworzeniu takich filmów jak Day After Tomorrow czy Godzilla. Rogers i Devlin zdecydowali się na wyprodukowanie serialu na podstawie własnej historii i pomysłu.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu zobaczymy znaną i lubianą ekipę aktorską. W rolę Eve Baird wciela się Rebecca Romijn, amerykańska modelka, aktorka i producentka filmowa. Christian Kane, wcielający się w postać Jacoba Stone, jest aktorem i piosenkarzem znanym z takich produkcji jak Secondhand Lions czy Leverage. Głównego bohatera, Flynna Carsena, grał w serialu Noah Wyle, znany z takich filmów jak Na Chłodno, Klinika Mayo czy telewizyjnego hitu E.R. John Harlan Kim, grający rolę Ezekiel Jonesa, jest koreańsko-amerykańskim aktorem, producentem i scenarzystą, a Lindy Booth, grająca Cassandrę Cillian, to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Aktor John Larroquette wciela się w rolę Johna Smitha, jednego z bohaterów serialu.

Gdzie obejrzeć Bibliotekarze online?

Serial Bibliotekarze są dostępne online na licznych platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która oferuje dostęp do szerokiej gamy produkcji online.

Bibliotekarze z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Bibliotekarze jest dostępny z polskim lektorem, co pozwala odbiorcom z Polski na jeszcze większy komfort oglądania. Dawno nie mieliśmy tak dobrze zrealizowanych dubbingów i napisów, a tu mamy szansę na wszystko w jednym!

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Bibliotekarze to serial pełen niezapomnianych przygód i wyjątkowych bohaterów, których nietypowa i kreatywna praca zachwyci każdego. Jeśli lubisz filmy i seriale z gatunku przygodowego, Bibliotekarze są dla Ciebie idealne! W serialu znajdziesz sporo akcji, zagadek i tajemnic, które co odcinek odkrywają przed nami nowe rejony dawnych cywilizacji.

Dobra wiadomośc! Cały serial Bibliotekarze możesz obejrzeć online już teraz!

Bibliotekarze to jedna z tych produkcji, które warto zobaczyć! A co najlepsze – możesz obejrzeć cały serial online już teraz, dzięki licznej ofercie w internecie. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o serialu Bibliotekarze w sekcji komentarzy pod tym artykułem i oczywiście do obejrzenia serialu w całości online. Przyjrzyj się bohaterom serii i ich walkom z najtrudniejszymi zadaniami. Ciesz się z ich zwycięstw i wdzięcznością działania na rzecz historii i udowadniania, że nie traci ona swojego znaczenia.