Biohakerzy (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
44 min
6.8
Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń, nie przepadasz za przewidywalnymi fabułami i uwielbiasz ciemną, tajemniczą atmosferę filmów i seriali - to przede wszystkim musisz zobaczyć Biohakerzy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 403
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Biohakerzy

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń, nie przepadasz za przewidywalnymi fabułami i uwielbiasz ciemną, tajemniczą atmosferę filmów i seriali – to przede wszystkim musisz zobaczyć Biohakerzy – serial, który wprowadza nas w świat nauki, tajemnic oraz działań prowadzących do odkrycia prawdy i wyjaśnienia zagadek sprzed wielu lat.

Serial Biohakerzy to połączenie gatunków: akcji, przygody, dramatu, sci-fi i fantasy, który dostarczy nam wielu niezapomnianych wrażeń. Utwór zadebiutował w roku 2020 i już zyskał ogromne zainteresowanie widzów z całego świata. Jeśli jesteś ciekawy, o czym jest ten serial, kto gra w nim główne role i jakie jest jego korzenie – zachęcamy do dalszej lektury, bo ten artykuł jest dla Ciebie.

Biohakerzy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się na świetnym niemieckim uniwersytecie, gdzie właśnie zaczyna studiować medycynę główna bohaterka. Główną fabułę można określić jako pojedynczą akcję, która w następstwie ulega całkowitej transformacji, nie tylko przybierając coraz to nowe elementy, ale i zarażając nas swoją tajemniczością. Część sekwencji przypomina obrazki ze świata produkcji science fiction, a w innych momentach odwołuje się do klasycznego thrillera, budując wokół widza niemałą dawkę emocji.

Bohaterka główna, studentka, postanawia na własną rękę odnaleźć spisek i ustalić, co łączy jej rodzinną tragedię z genialną profesor biologii. Zaczynamy snuć coraz to nowe teorie, przewidywać wydarzenia, a w rzeczywistości nic nie jest takie, na jakie myśleliśmy w pierwszych odcinkach. Nie zabraknie również momentów poruszających, wprowadzających smutek i ból, a to wszystko w celu złożenia kawałka złożonej układanki.

Postacie fabularne

Serial Biohakerzy to nie tylko ekscytująca fabuła ale także wyjątkowe postacie, które zostaną z nami na długo. W obsadzie zobaczymy wielu doświadczonych aktorów, którzy świetnie wpisywali się w swoje role, a do tego często były one kluczowe dla całej fabuły.

Główną rolę dziewczyny odgrywa Luna Wedler. Warto zaznaczyć, że to właśnie przeprowadzki i lekcje w nowych szkołach były punktem zwrotnym dla niej, który ostatecznie sprowadził ją do świata aktorstwa. Grała już wiele ról w filmach fabularnych, ale dopiero postać z Biohackerów przyniosła jej tak wielką popularność.

Obok niej zobaczymy również Jessicę Schwarz grającą Jule, jedną z najlepszych studentek na uniwersytecie oraz Adriana Juliusa Tillmanna, który wciela się w rolę Mäxchena. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Jing Xiang, Thomasa Prenn, Caro Cult, Sebastiana Jakob Doppelbauera.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Biohakerzy?

Serial Biohakerzy został wyreżyserowany przez Enis Rotthoff. W swojej karierze posiada już kilka znaczących pozycji takich jak między innymi serial „Ramy” czy tez film „Der Mann ohne Schatten” z roku 2017. Rotthoff w swojej karierze, oprócz reżyserowania, zajmował się także komponowaniem muzyki do filmów, dlatego jest postacią bardzo wszechstronną, a jego filmy i seriale są znane ze swojego klimatu, nieliniowej fabuły oraz odpowiedniego dopasowania muzyki do scen, co tworzy świetne napięcie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę odgrywa Luna Wedler, który to debiutowała w filmie „Das Unzertrennliche Leben der Otti S.” w roku 2012. Grała również w filmach takich jak „Nachthelle”, „Gladbeck” czy też „Bruder Schwester Herz”. Jessie Schwarz, odtwórczyni roli Jule, to niemiecka aktorka, która zagrała m.in. w takich produkcjach jak „Puchar mistrzów”, „Toni Erdmann” czy „Charité II”. Występująca w serialu Biohakerzy Caro Cult znana jest między innymi z udziału w produkcjach takich jak „American Horror Story” czy „Impossible”.

Gdzie obejrzeć Biohakerzy online?

Jeżeli chcesz poznać prawdę, jaką kryją w sobie Biohakerzy, to dobrze trafiłeś, ponieważ cały serial dostępny jest już online! Obejrzeć go można między innymi na platformie Vider, CDA, Zalukaj czy też na stronie alekino.net, gdzie znajdziesz ogromną ilość filmów i seriali online.

Biohakerzy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Nie masz ochoty na oglądanie serialu z napisami ani dubbingiem? Bez obaw, cały serial Biohakerzy dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem! Możesz wybrać dla siebie dowolny i cieszyć się fabułą bez problemów z zrozumieniem.

Warto poświęcić 44 minut na seans online?

Cały jeden sezon serialu Biohakerzy trwa 44 minuty, a każda z tych minut jest niezwykle ciekawa i intrygująca. Prawdziwa dawka wiedzy, emocji i wrażeń, które wciągną Cię w świat tajemnicy i nieodkrytych jeszcze szans. To produkcja, która zmusza Cię do myślenia, wspinania się na kolejne szczyty logicznego rozumowania i przemieszczania się w różnych wątkach fabularnych. Jeśli jesteś fanem dobrych seriali z elementami tajemnicy i fantastyki – to Biohakerzy to serial właśnie dla Ciebie.

Dobra wiadomość! Cały serial Biohakerzy możesz obejrzeć online już teraz!

Masz już wszystkie informacje, które przydadzą Ci się przy oglądaniu serialu Biohakerzy. To produkcja pełna zagadek, emocji i tajemnic, które zaskakują do samego końca. Bez wątpienia jest to produkcja godna uwagi, a oglądając ją, możemy porównać ją do innych popularnych seriali jak „Dark” czy „Stranger Things”. Nie czekaj dłużej, pobierz coś pysznego, rozwleknij się w ulubionym fotelu i zanurz się w świat Biohakerów.