Bitten (2014) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
42 min
6.8
Jeśli szukasz dobrze zrealizowanego i wciągającego serialu, który zahacza o fantasy i science-fiction, powinieneś poznać świat serialu Bitten. Został on wyprodukowany w 2014 roku i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 133
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Bitten

Jeśli szukasz dobrze zrealizowanego i wciągającego serialu, który zahacza o fantasy i science-fiction, powinieneś poznać świat serialu Bitten. Został on wyprodukowany w 2014 roku i skupia się na historii Eleny Michaels, jedynego w świecie kobiecego wilkołaka. To dramatyczna i pełna akcji opowieść o jej powrocie do watahy oraz próbach rozwiązania problemów, z jakimi muszą się zmagać jej członkowie. Serial zdobył wielu fanów na całym świecie i wciąż przyciąga nowych widzów. Wiele osób zastanawia się, jak obejrzeć go online? O tym wszystkim przeczytasz poniżej.

Bitten cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Bitten rozgrywa się w Storbuck w stanie New York w USA. Elena Michaels, jedyna kobieta-wilkołak na świecie wraca do swej watahy, by pomóc jej członkom uporać się z wieloma problemami. Wataha, do której przynależy Elena zostaje wplątana w intrygi, by uwikłują się w nią także agenci rządu. Muszą oni zarówno walczyć z samym sobą, jak i z zewnętrznymi elementami, które potrafią zagrażać ich bytowi.

Postacie fabularne

Główną rolę w serialu odgrywa Laura Vandervoort, która wciela się w postać Eleny Michaels. Obok niej, w serialu pojawiają się inni aktorzy tak jak Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund, Genelle Williams, Tommie-Amber Pirie, John Ralston czy Alex Ozerov. Wszyscy wykonują świetną robotę, co sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej porywająca.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Bitten?

Serial Bitten został wyreżyserowany przez Brad’a Turner’a, kanadyjskiego reżysera i producenta telewizyjnego, znany z produkcji takich seriali jak jak „Artur”, „Stargate SG-1” czy „Smallville”. Turner ma świetne oko do doboru aktorów oraz tworzenia bardzo rozbudowanych i dopracowanych seriali.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Bitten dostrzeżemy wielu znanych i cenionych aktorów. Laura Vandervoort, która gra Elenę Michaels, jest z pewnością najbardziej znaną twarzą w całej obsadzie. Kanadyjska aktorka, wcześniej występowała w serialach takich jak „Mall”, „Instant Star” czy „V”. Oprócz niej, Greyston Holt, wystąpił również w „Durham County”. Greg Bryk pojawiał się już w filmach takich jak „Reżyser” czy „Zmierzch: Przed świtem”. Steve Lund grał w serialach „Reign” i „Haven”, a Genelle Williams w „Warehouse 13” i w „Remedy”.

Gdzie obejrzeć Bitten online?

Wiele osób zastanawia się, gdzie można obejrzeć cały serial Bitten. Odpowiedzią są serwisy takie jak Vider, Cda czy Zalukaj. Dzięki nim można łatwo i szybko obejrzeć każdy z odcinków. Na uwagę zasługuje również serwis alekino.net, który umożliwia szukanie filmów i seriali w polskiej wersji językowej.

Bitten z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

To dobrze wiadomo! Bitten jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem – dzięki temu możemy skorzystać z ulubionych opcji. Lektory i napisy to świetna opcja dla osób, które chcą podziwiać piękne krajobrazy i zdecydowanie poprawę lektury angielskiego. Dla tych którzy lubią „uczucie” filmu serialu w polskiej wersji językowej polecamy wybór dubbingu.

Warto poświęcic 42 minut minut na seans online?

Oczywiście, warto poświęcić czas na seans online. Bitten to świetna produkcja, która właściwie nigdy się nie nudzi. Serial łączy w sobie wątki fantasy oraz science-fiction, dzięki czemu staje się przyjemnym, wciągającym spektaklem. Niestety trudno wszystko opisać słowami, trzeba samemu przekonać się jakie to dobre serial.

Dobra wiadomość! Cały serial Bitten możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial Bitten to ciekawa i warta uwagi produkcja, jedyna w swoim rodzaju. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online, który dostępny jest na wielu platformach. Obejrzenie każdego z odcinków dostarczy Ci ogromnej frajdy, a z pewnością będzie to jeden z najlepiej spędzonych w ostatnim czasie wieczorów. Przy okazji z jednej strony możesz odpocząć, a z drugiej poznać kolejną wspaniałą opowieść. Udostępnij ten artykuł swoim znajomym i podziel się swoją opinią o serialu Bitten w sekcji komentarzy poniżej!