Black Lightning (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
45 min
6.8
Jeśli lubisz akcję, przygodę, dramat oraz sci-fi i fantasy, to musisz obejrzeć serial Black Lightning. Produkcja ta opowiada o byłym superbohaterze, który na wiele lat...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 345
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Black Lightning

Jeśli lubisz akcję, przygodę, dramat oraz sci-fi i fantasy, to musisz obejrzeć serial Black Lightning. Produkcja ta opowiada o byłym superbohaterze, który na wiele lat wycofał się z walki. Jefferson Pierce, dyrektor szkoły, wraca jednak do akcji, gdy jego rodzina zostaje zagrożona przez pewien gang. Serial dostępny jest online, a jego główną rolę gra świetny aktor Cress Williams. Produkcja powstała w roku 2018 i trwa około 45 minut. Jest to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie seriali, który warto obejrzeć.

Black Lightning cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Black Lightning rozgrywa się w Freeland, w Stanach Zjednoczonych, gdzie gangi przerażają mieszkańców. W tym miejscu akcja zaczyna nabierać tempa, a superbohater Black Lightning stara się powrócić do walki i przywrócić spokój w mieście. Fabuła serialu opowiada o tym, jak Jefferson Pierce przemienia się w bohatera i chroni swoją rodzinę przed gangami działającymi w mieście. Bohater nie ma łatwego zadania, lecz dzięki swojej determinacji i władaniu energią elektryczną, jest w stanie stawić czoła przeciwnościom.

Postacie fabularne

W serialu Black Lightning pojawia się kilka ważnych postaci. W rolę głównego bohatera – Jeffersona Pierce’a, wciela się Cress Williams. Nafessa Williams gra jego córkę – Anissę Pierce, a Christine Adams wciela się w rolę Lynn Pierce, żony Jeffersona. Marvin 'Krondon’ Jones III z kolei wciela się w Tobiaha Whale, głównego antybohatera, a James Remar gra Petera Gambi. Niezwykle interesującą postacią jest również Chantal Thuy, która wciela się w rolę postaci – Grace Choi, która okazuje się być istotna w życiu bohatera.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Black Lightning?

Producentem i reżyserem serialu Black Lightning jest Salim Akil. Znany jest ze swego talentu, który rozpoczął od pisania scenariuszy dla takich filmów jak “Łowcy umysłów” i “Cztery siostry”. Akil wyreżyserował wiele znanych produkcji, w tym kilka seriali telewizyjnych, a także główne role w filmach takich jak “Soul Food” czy “Jumping the Broom”. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych reżyserów w branży, zdolny do stworzenia produkcji będącej niesamowitą mieszanką akcji, dramatu i sci-fi z elementami fantasy.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W produkcji serialu Black Lightning występuje wiele znanych osób. Cress Williams, który wciela się w rolę głównego bohatera, jest doświadczonym aktorem, który pojawił się także w takich produkcjach jak “Nash Bridges”, i “Hart of Dixie”. Nafessa Williams, której role to Anissa Pierce, zagrała wcześniej w serialu “Twin Peaks”. Christine Adams z kolei zagrała w takich produkcjach jak “Doctor Who” i “Tylko jedno życie”. Marvin 'Krondon’ Jones III dał się poznać z innych produkcji, takich jak np. “Snowfall” czy “Rosewood”. James Remar jest znany z roli w “Dexter”, a Chantal Thuy pojawiła się w “The CW’s The 100”.

Gdzie obejrzeć Black Lightning online?

Serial Black Lightning można obejrzeć online – na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, jak również wielu innych stron umożliwiających oglądanie produkcji online.

Black Lightning z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Black Lightning jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz z dubbingiem. To sprawia, że produkcję można obejrzeć w wybranym przez siebie języku. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

Oczywiście, warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Black Lightning. Wyjątkowa fabuła, niesamowicie przemyślane postaci i piękna gra aktorska sprawiają, że czas spędzony na oglądaniu produkcji tego typu nigdy nie jest stracony. Warto zobaczyć, jak Jefferson Pierce staje się bohaterem i walczy ze złem.

Dobra wiadomość! Cały serial Black Lightning możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie znacie produkcji, to bez wątpienia warto obejrzeć cały serial Black Lightning. To prawdziwe dzieło sztuki, które łączy w sobie wiele różnych gatunków. Zachęcamy do obejrzenia produkcji online i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach pod tym artykułem. Niech duch Black Lightning zagości w Waszych domach.