Blindspot: Mapa zbrodni (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
43 min
6.8
Jeśli jesteś miłośnikiem seriali kryminalnych, to zapewne zainteresuje Cię nowy hit – Blindspot: Mapa zbrodni. Już sama fabuła serialu wciąga widza w świat zagadek i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 271
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Blindspot: Mapa zbrodni.

Jeśli jesteś miłośnikiem seriali kryminalnych, to zapewne zainteresuje Cię nowy hit – Blindspot: Mapa zbrodni. Już sama fabuła serialu wciąga widza w świat zagadek i tajemnic w samym centrum Nowego Jorku. Serial powstał w 2015 roku, a jako gatunek można określić go jako akcja i przygoda, dramat oraz kryminał. W filmie występują tacy aktorzy jak Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton, Audrey Esparza i Ashley Johnson. Produkcja jest dostępna online, co cieszy miliony oglądających na całym świecie. Cały sezon trwał 43 minuty i podzielony jest na 23 odcinki.

Blindspot: Mapa zbrodni cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Blindspot: Mapa zbrodni rozgrywa się w Nowym Jorku, na Times Square. W pierwszym odcinku znaleziona zostaje nagłaśniana kobieta, z tatuażami na całym ciele i amnezją. Tajemnicza sprawa staje się przedmiotem zainteresowania agenta FBI, który sam znalazł się na ciele kobiety, a którego imię stanowi nazwę serialu. Bohaterowie stają przed wyzwaniem odkrycia prawdy o tajemniczej kobiecie, jednocześnie starając się odkryć wiele innych spraw, które powiązane są z serią tajemniczych tatuaży.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami serialu są:
– Jane Doe (Jaimie Alexander) – tajemnicza kobieta z tatuażami;
– Kurt Weller (Sullivan Stapleton) – agent FBI;
– Tasha Zapata (Audrey Esparza) – agent FBI;
– Patterson (Ashley Johnson) – analityk techniczny CSI;
– Rich Dotcom (Ennis Esmer) – hakier i kryminalista.

Każda z tych postaci wprowadza coś nowego do fabuły. Weller, jako główny bohater, jest odpowiedzialny za odnalezienie prawdy o tajemniczej kobiecie. Zapata, jako zmienna i dynamiczna postać, wprowadza ciekawe zwroty akcji. Patterson, jako specjalista od analizy danych, jest odpowiedzialna za zrozumienie, co oznaczają poszczególne tatuaże. Rich Dotcom na pierwszy rzut oka wydaje się przeciwnikiem, ale w trakcie rozwoju fabuły staje się jednym z głównych bohaterów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Blindspot: Mapa zbrodni?

Serial Blindspot: Mapa zbrodni został wyreżyserowany przez Martina Gero, znanego z takich produkcji jak „Stargate”, „The L.A. Complex” czy „Bored to Death”. Reżyser ma ogromne doświadczenie w pracy nad filmami i serialami, dzięki czemu Blindspot: Mapa zbrodni stał się nie tylko atrakcyjny fabularnie, ale i wizualnie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada aktorska Blindspot: Mapa zbrodni jest na wysokim poziomie. Jaimie Alexander zagrała niesamowicie postać Jane Doe, w której niejednokrotnie przejawia się siła, dynamizm i determinacja. Sullivan Stapleton, wcielający się w rolę agenta FBI, również zrobił wrażenie na widzach, wprowadzając w serial wiele emocji. Poza tym w filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Audrey Esparza, Ashley Johnson czy Ennis Esmer. Aktorzy ci mają wiele wspaniałych ról na swoim koncie, co robi na widzach wrażenie.

Gdzie obejrzeć Blindspot: Mapa zbrodni online?

Serial Blindspot: Mapa zbrodni jest dostępny online na wielu stronach i platformach, w tym na vider, cda, zalukaj i wiele innych. Jedną z najlepszych wyszukiwarek filmów i seriali jest alekino.net, na której znajdziecie cały sezon. Wszystkie odcinki są dostępne za darmo i w wysokiej jakości. Opcje są różne – można wybrać polskie napisy, dubbing lub lektor.

Blindspot: Mapa zbrodni z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcecie obejrzeć serial z polskim lektorem, to jest to idealna opcja dla was. Lektor robiony jest przez polskich aktorów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu każde słowo jest perfekcyjnie i zrozumiale wymówione. Pozwala to na szybkie rozumienie akcji i tego, o czym mówią bohaterowie. Dla osób, które nie lubią napisów, jest to idealna opcja.

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Warto! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że fabuła serialu jest bardzo intrygująca i wprowadza widza w świat tajemnic, zagadek i akcji. Dodatkowo wszystkie postaci są bardzo ciekawe i niejednokrotnie na ekranie pojawiają się emocjonujące i wzruszające momenty. Blindspot: Mapa zbrodni to dobry film dla osób, które lubią poznawać tajemnice i emocjonujące historie.

Dobra wiadomośc! Cały serial Blindspot: Mapa zbrodni możesz obejrzeć online już teraz!

Jak widzisz, serial Blindspot: Mapa zbrodni jest wyjątkowy pod wieloma względami. Możesz obejrzeć go online na wiele sposobów i to bez zbędnych formalności. Dzięki wielkiej popularności i świetnym opiniiom, które serial dostaje od widzów, jest to produkcja wartą uwagi. Jeśli jeszcze nie oglądałeś – zrób to dziś. A jeśli już widziałeś, to wpadnij na alekino.net i podziel się w sekcji komentarzy swoją opinią na temat serialu.