Blood Drive (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
42 min
6.8
Jeśli poszukujesz serialu, który porwie Cię z kanapy, krew zaleje ekran i pozwoli na chwilę przemienić się w zapalonego kibica, to Blood Drive jest idealnym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 69
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Blood Drive

Jeśli poszukujesz serialu, który porwie Cię z kanapy, krew zaleje ekran i pozwoli na chwilę przemienić się w zapalonego kibica, to Blood Drive jest idealnym wyborem dla Ciebie. Seria ta z 2017 roku to produkcja, która w samym roku swojego debiutu zyskała wielu fanów. Opowiada ona historię ostatniego dobrego gliniarza w Los Angeles, który musi wziąć udział w wyścigu, w którym jednym z objawów zwycięstwa jest wpadnięcie w ręce tajemniczej kobiety. Tym wyścigiem są krwawe zawody, w których samochody nie mogą jeździć na zwykłej benzynie, ale… na ludzkiej krwi. Blood Drive to seria, która utrzyma Cię w napięciu od samej pierwszej minuty aż do zakończenia.

Blood Drive cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła Blood Drive dzieje się w Los Angeles, w niedalekiej przyszłości. Świat w tym filmie przedstawia się jako bardzo okrutne miejsce, a ci, którzy mają coś do ukrycia, mogą umrzeć w każdej chwili. W takim świecie, w którym niemożliwe jest zdobycie benzyny, krwawy wyścig staje się jednym z najpopularniejszych widowisk. Głównym bohaterem jest Arthur Bailey (Alan Ritchson), dobrotliwy glina, którego los rzuca w wir okrutnej gry. Jego jedyną nadzieją jest tajemnicza kobieta, która okazuje się mieć niezwykłe umiejętności i posiadająca niebywały zmysł przetrwania.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem jest dobrotliwy glina Arthur Bailey, który zostaje zamieszany w krwawy wyścig, bez swojego wyboru. Bohaterem po drugiej stronie barykady jest tajemnicza kobieta, Grace D’Argento, która łączy siły z Bailey’em, by przetrwać i uciec z tego piekła. Wszyscy bohaterowie serialu to ludzie o bardzo skomplikowanych historiach życiowych, którzy borykają się z własnymi demonami. Oprócz Ritchsona i Ochoy, obsadę dopełniają: Thomas Dominique, Colin Cunningham i Marama Corlett w pomniejszych rolach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Blood Drive?

Blood Drive to dzieło twórców, którzy po raz kolejny udowodnili, że wiedzą, jak robić dobre atrakcyjne seriale. Producentem wykonawczym był John Hlavin, a pomysłodawcami i twórcami serialu byli James Roland i David Straiton. Straiton był również jednym z reżyserów serialu.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w Blood Drive gra Alan Ritchson, znany głównie z roli modela i mężczyzny z wiecznej młodości w serialu Doom Patrol. Christina Ochoa odgrywa tajemniczą kobietę, która w pewnym momencie decyduje się pomóc głównemu bohaterowi. Wieśniak The Gentleman, jedna z postaci, jest grany przez Colina Cunninghama, znanego z roli Johna Pope’a w serialu Falling Skies. Wszyscy aktorzy bardzo dobrze odgrywają swoje postacie, a charyzma i talent, którymi się posiadają, sprawiają, że serial zyskuje na atrakcyjności.

Gdzie obejrzeć Blood Drive online?

Serial Blood Drive można zobaczyć online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj. Jeśli jednak szukasz wygodnego sposobu na obejrzenie wszystkich odcinków za jednym razem, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Blood Drive z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli nie jesteś biegły w języku angielskim, to dobra wiadomość! Blood Drive dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać, którą opcję lektorską wybierzesz, by cieszyć się serialowymi przekazami.

Warto poświęcić 42 minuty na seans online?

Oczywiście, warto! Blood Drive to seria, która wciągnie Cię do swojego nieludzkiego świata i zmusi do emocjonowania się losami bohaterów, by w końcu poczuć ulgę, że wszystko się dobrze skończyło. Poza tym, serial ten doskonale łączy świat kryminalny z futurystycznymi, SF elementami.

Dobra wiadomość! Cały serial Blood Drive możesz obejrzeć online już teraz!

Jeżeli szukasz serialu, który momentalnie Cię pochłonie, to Blood Drive jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Zdecydowanie polecamy! Po tym, jak obejrzysz ten serial, wpadnij na prosto pod ten tekst i opowiedz nam, co sądzisz o Blood Drive!