Bodo (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
54 min
6.8
Serial "Bodo" to produkcja, która opowiada historię życia Eugeniusza Bodo, znanego również jako Bogdan Junod. Akcja serialu rozgrywa się w Polsce i w Berlinie w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 259
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Bodo

Serial „Bodo” to produkcja, która opowiada historię życia Eugeniusza Bodo, znanego również jako Bogdan Junod. Akcja serialu rozgrywa się w Polsce i w Berlinie w latach 30 XX wieku i podczas II wojny światowej. Cała historia zostaje przedstawiona na przestrzeni czterech odcinków, trwających po około 50 minut każdy.

Warto zwrócić uwagę na doskonale przedstawionych bohaterów – zarówno tych fikcyjnych, jak i historycznych, którzy wpisał swoje nazwiska w historię polskiego kina. W serialu pojawiają się także epizody z życia słynnych ówczesnych aktorek, takich jak Pola Negri, Maria Dąbrowska czy Hanka Ordonówna.

Serial cieszy się ogromną popularnością, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Powstał w 2016 roku, a jego reżyserem jest Michał Kwieciński. W rolę Bodo wcielił się Antoni Królikowski, a w obsadzie znaleźli się także Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, oraz Anna Próchniak.

Mimo że od premiery minęło już pięć lat, cały serial wciąż jest dostępny online. Można go obejrzeć m.in. na platformie Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu, który zapewni nam fascynujący, ekscytujący i zaskakujący wybór z możliwością wyboru lektora, napisów lub dubbingu.

Bodo cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Bodo” to biografia Eugeniusza Bodo, znanego polskiego aktora, reżysera, oraz producenta filmowego. Akcja serialu rozgrywa się w Polsce i w Berlinie w latach 30 XX wieku, a także podczas II wojny światowej.

Opowiada historię życia artysty, jego porażek i sukcesów, ale też o życiu emocjonalnym i towarzyskim. Przedstawia trudne decyzje, jakie musiał podjąć, aby zostać aktorem, ponadto ukazuje bliską relację z matką, prawdziwą przyjaźń z żydowskim krawcem Morycem, jak również uczucia związane z pięknymi aktorkami.

Serial ukazuje miłość i zdradę, poświęcenie jakiego wymaga życie artysty, tragedię związana z wypadkiem samochodowym, a także przedziwne zbiegi okoliczności, jakie towarzyszyły mu przez całe życie aż do zagadkowej śmierci.

Postacie fabularne

Do postaci fabularnych występujących w serialu „Bodo” zaliczamy między innymi: Eugeniusza Bodo (Antoni Królikowski), Matkę Bodo (Anna Pijanowska), Lence (Agnieszka Wosińska), Marię Dąbrowską (Anna Próchniak), czy Hanka Ordonównę. Warto też nadmienić, że pojawiają się epizody z życia słynnych ówczesnych aktorek, takich jak Pola Negri.

Eugeniusz Bodo to postać, która jest głównym bohaterem serialu. Przedstawiony jest w nim jako ambitny, pracowity i niezwykle zdolny artysta, któremu nie brakuje charyzmy. W serialu poznajemy wszystkie etapy jego życia, od dzieciństwa aż do śmierci.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Bodo?

Serial „Bodo” został wyreżyserowany przez Michała Kwiecińskiego, doświadczonego reżysera i producenta telewizyjnego. Kwieciński kojarzy się nam między innymi z takimi produkcjami jak „Ojciec Mateusz”, „Trzeci oficer” czy „Barwy szczęścia”. W swojej karierze zrealizował wiele projektów filmowych i serialowych, a z pewnością „Bodo” stanowi kolejne osiągnięcie w jego zawodowej historii.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu „Bodo” możemy zobaczyć Antoniego Królikowskiego, Anny Pijanowską, Agnieszkę Wosińską oraz Annę Próchniak. Antoni Królikowski to utalentowany polski aktor, znanym z takich produkcji jak „Body/Ciało”, „Krew Boga” czy „Planeta Singli”. Anna Pijanowska to aktorka teatralna i filmowa, grająca między innymi w „Pitbullu” czy „Na dobre i na złe”. Agnieszka Wosińska wystąpiła m.in. w „Rodzinnych okolicznościach” i „O mnie się nie martw”.

Gdzie obejrzeć Bodo online?

” Bodo” cały serial można obejrzeć online na różnych stronach. Popularne serwisy Vider, CDA oraz Zalukaj oferują możliwość darmowego oglądania, a osoby poszukujące alternatyw mogą skorzystać z serwisu alekino.net. Znajdziemy tam wiele ciekawych propozycji filmowych i serialowych.

Bodo z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Najlepiej zdecydować się na polskojęzyczną wersję Bodo. Serial od strony technicznej jest interesujący, ale warto móc skupić się na fabule, dlatego polecamy obejrzenie serialu z polskim lektorem, lub napisami oraz dubbingiem. Decyzja należy do widza.

Warto poświęcić 54 min minut na seans online?

Absolutnie tak! „Bodo” to produkcja, której fabuła wciąga, a aktorska gra zapiera dech w piersiach. Oglądanie tego serialu to idealny wybór dla pasjonatów historii, sztuki teatralnej i filmowej, a także dla osób, które pragną odprężyć się po całym dniu pracy. „Bodo” to wyjątkowa opowieść o polskim aktorze urodzonym w Krakowie, którego życie obfitowało w pasjonujące przygody i wydarzenia.

Dobra wiadomość! Cały serial Bodo możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze się nie przekonaliście, że warto zobaczyć cały serial „Bodo”, to polecamy to zrobić już teraz. Czas spędzony przed ekranem naprawdę się opłaci, zaś wyostrzy wasze zmysły i pozwoli na chwile oderwać się od rzeczywistości. Serial ten, to także doskonała okazja do poznania wciąż zaskakującej i interesującej historii polskiego kina. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na temat serialu „Bodo” w sekcji komentarzy pod tym artykułem.