Borderliner (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
45 min
6.8
Jeśli szukasz mocnych wrażeń i niebanalnej fabuły, zapraszamy do świata serialu Borderliner. Ten dramat kryminalny opowiada historię policyjnego detektywa, który chce zatuszować sprawę morderstwa, aby...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 254
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Borderliner.

Jeśli szukasz mocnych wrażeń i niebanalnej fabuły, zapraszamy do świata serialu Borderliner. Ten dramat kryminalny opowiada historię policyjnego detektywa, który chce zatuszować sprawę morderstwa, aby chronić swoją rodzinę. Jednak kiedy jego partner zaczyna wykrywać oszustwo, zaczyna się niebezpieczna gra.

Serial Borderliner pochodzi z 2017 roku i jest dostępny na wielu platformach online. Jest to produkcja z Norwegii, która zyskała wiele pozytywnych opinii widzów z całego świata. Czas trwania jednego odcinka wynosi 45 minut, co pozwala na łatwe i przyjemne oglądanie serialu.

Borderliner cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Borderliner rozgrywa się w małym miasteczku na granicy Norwegii z Szwecją. Głównym bohaterem jest Nikolai Andreassen (Tobias Santelmann), policyjny detektyw, który staje przed trudnym wyborem: zatuszować sprawę morderstwa, aby chronić swoją rodzinę, czy wyjawić prawdę i stawić czoła konsekwencjom.

Jego partner, Anniken (Ellen Dorrit Petersen), wykrywa oszustwo i zaczyna badać sprawę z większym zaangażowaniem. Stopniowo odkrywane są kolejne fakty, a sytuacja zaczyna się komplikować. Nikolai musi teraz wybrać, czy zatuszować przestępstwo, czy pójść na całość i wyjawić prawdę.

Postacie fabularne

W serialu Borderliner pojawia się wiele interesujących postaci, z którymi można się zidentyfikować i przeżywać ich dylematy moralne. Wśród bohaterów znajdziemy m.in.:
– Nikolai Andreassen (Tobias Santelmann) – główny bohater, policyjny detektyw, który staje przed trudnym wyborem
– Anniken (Ellen Dorrit Petersen) – partner Nikolai, która wykrywa oszustwo i zaczyna badać sprawę z większym zaangażowaniem
– Lars (Benjamin Helstad) – brat Nikolai, z którym łączy go skomplikowana relacja

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Borderliner?

Serial Borderliner został wyreżyserowany przez Jonę Eysteinssona. Jest to norweski reżyser i scenarzysta, który zyskał sławę dzięki swoim produkcjom filmowym i serialowym. Eysteinsson pracował także przy innych popularnych norweskich serialach, takich jak „Czysta krew” i „Wikingowie”.

Jego styl reżyserii charakteryzuje się połączeniem dramatu i kryminału, co daje ciekawy efekt i trzyma widza w napięciu. Eysteinsson jest znany z dbałości o szczegóły i wierności wobec scenariusza, co czyni jego filmy i seriale jeszcze bardziej autentycznymi.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Borderliner występują znani i utalentowani aktorzy. Wśród nich możemy wyróżnić:
– Tobias Santelmann – główny bohater Nikolai, znany m.in. z roli w serialu „Czysta krew”
– Ellen Dorrit Petersen – partner Nikolai, aktorka o ogromnym talencie, która zdobyła wiele nagród za swoje role aktorskie
– Eivind Sander – inny policjant, który podejmuje kluczową decyzję w sprawie morderstwa
– Benjamin Helstad – brat Nikolai, aktor i scenarzysta, znany z norweskich filmów i seriali

Gdzie obejrzeć Borderliner online?

Serial Borderliner można obejrzeć online na wielu platformach internetowych. W Polsce są to m.in. Vider, CDA, Zalukaj i Alekino.net. Korzystanie z wyszukiwarek filmów i seriali, takich jak alekino.net, pozwoli nam szybko i łatwo znaleźć interesujące nas tytuły.

Borderliner z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Borderliner w polskiej wersji językowej, masz kilka opcji do wyboru. Możesz wybrać lektora, który opowie w języku polskim, co dzieje się na ekranie. Możesz też skorzystać z napisów albo dubbingu, żeby móc skupić się na dialogach między bohaterami.

Warto poświęcic 45 min minut na seans online?

Tak, warto poświęcić czas na obejrzenie serialu Borderliner. Serial zachwyca złożoną i wciągającą fabułą oraz świetną obsadą aktorską. Widzowie chwalą też reżyserię i klimat, który sprawia, że serial trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Jeśli lubisz dramaty kryminalne, które poruszają także problemy moralne i emocjonalne, Borderliner na pewno Cię zainteresuje. Obejrzenie całego serialu zajmie Ci tylko 5 godzin, a efekty są naprawdę warte tego czasu.

Dobra wiadomośc! Cały serial Borderliner możesz obejrzeć online już teraz!

Tak, to prawda – cały serial Borderliner jest już dostępny online. Zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego dramatu kryminalnego, który z pewnością dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Po zakończeniu seansu zapraszamy do sekcji komentarzy, gdzie możesz podzielić się swoją opinią na temat serialu Borderliner. Czekamy na Wasze spostrzeżenia i recenzje!