Bosch (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
45 min
6.8
Bosch to serial kryminalny produkcji Amazon Prime. W rolę tytułowego bohatera - detektywa Harry'ego Boscha - wcielił się znany z takich produkcji jak Deadwood czy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 348
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Bosch

Bosch to serial kryminalny produkcji Amazon Prime. W rolę tytułowego bohatera – detektywa Harry’ego Boscha – wcielił się znany z takich produkcji jak Deadwood czy Sons of Anarchy, Titus Welliver. Bosch to także zespół zdolnych aktorów, którzy tworzą wartką, mroczną akcję i wciągającą fabułę.

Serial opowiada historię boskiego Harry’ego (jak nazywa go jego matka), detektywa z wydziału policji Los Angeles. W trakcie jednej ze spraw, które rozwiązuje, zostaje oskarżony o zabójstwo seryjnego mordercy i musi stanąć przed sądem federalnym. Bosch jest postacią skomplikowaną, a jego życie zaczyna wychodzić na jaw w trakcie rozwoju sprawy sądowej. Naokoło detektywa pojawiają się mediasy, polityka wewnętrzna oraz koledzy po fachu, którzy chcą poradzić sobie w trudnym świecie zbrodni.

Serial Bosch składa się z siedmiu sezonów, całości dopełniają doskonałe zdjęcia z wykonywaniem operacji. Wszystko to sprawia, że serial jest jednym z cenniejszych dodatków do Twojego repertuaru filmowego.

Bosch cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Bosch rozgrywa się w Los Angeles, gdzie detektyw Harry Bosch próbuje wydobyć na jaw prawdę o tajemniczej śmierci młodego chłopca. Wraz z postępami w śledztwie pojawiają się trudności, które Bosch musi przezwyciężyć. Droga do prawdy przecina się ze sprzecznymi interesami i bałaganem wewnętrznym policji.

Cały serial się bardzo procesyją i fabuła zazwyczaj składa się z jednego wątku, który jest bardzo dobrze rozwinięty i przedstawiony. Fabuła jest trzymająca do końca i zaskakująca.

Postacie fabularne

W serialu Bosch występuje wiele postaci, niestety nie ma ich miejsca, aby je wszystkie wymienić. Na pewno należy wymienić:

– Harry Bosch, detektywa z policji Los Angeles, któremu przychodzi zmagać się z wieloma trudnościami w trakcie prowadzenia śledztwa i równocześnie z oskarżeniem o zabójstwo seryjnego mordercy.

– Eleanor Wish, byłą żonę detektywa, borykającą się z problemami uzależnienia

– Jerry Edgar, partner Boscha w pracy, który równocześnie stara się dostać do grona bohaterów

– Raynard Waits, seryjny morderca, którego zbrodnie musi rozwiązać boski Harry.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Bosch?

Bosch to serial wyreżyserowany przez Erica Overmyera, który jest reżyserem i scenarzystą. Eric Overmyer zrobił karierę dzięki serialowi Głucha Noc, na pokładzie którego brał udział jako scenarzysta główny. Współpracuje również ze światowej sławy Davidem Simonem przy produkcjach takich jak The Wire czy Treme.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Bosch występują m.in.:
– Titus Welliver, jako główny bohater seriailu, detektyw Harry Bosch,
– Jamie Hector, partner Harry’ego Bosch jako Jerry Edgar,
– Lance Reddick, znanego z takich produkcji jak The Wire,wciela się w rolę Irwina Irvinga, w Los Angeles piastującego stanowisko „zastępcy burmistrza”,
– Amy Aquino, grająca postać Lts. Graczy.

To tylko kilka z wielu postaci, które zobaczysz w serialu. Aktorzy odgrywają swoje role bardzo dobrze, co dodaje uroku temu produkcji.

Gdzie obejrzeć Bosch online?

Dostęp do serialu Bosch jest bardzo łatwy i wygodny. Można obejrzeć cały serial online na Vider, Cda czy też na Zalukaj. Warto również spróbować skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – Alekino.net, gdzie znajdziesz mnóstwo nowych produkcji i ciekawych propozycji.

Bosch z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Bosch jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu polscy widzowie będą mogli cieszyć się polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcja wyboru na pewno przypadnie do gustu widzom, którzy nie są biegli w języku angielskim lub lubią słuchać polskiego głosu podczas oglądania seriali.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

Jeśli lubisz kryminał, to warto zobaczyć cały serial Bosch. Cechuje go dynamiczna akcja i ciekawa fabuła, która wciąga od pierwszej minuty. Nie ma mowy o nudzie czy przewidywalności, bo serial zaskakuje niemalże co chwile. Z jednej strony obrywa się przemocą, z drugiej pojawiają się niespodziewane zwroty akcji – na pewno nie będziecie się nudzić.

Dobra wiadomość! Cały serial Bosch możesz obejrzeć online już teraz!

Bosch to dobry wybór dla widzów, którzy lubią zagadki kryminalne i doskonałą fabułę. Gwarantujemy, że po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków nie będziesz w stanie oderwać się od ekranu. Warto poświęcić 45 minut na seans online, aby poznać historię detektywa Harry’ego Boscha. W sieci dostępne są wszystkie odcinki serialu, więc zachęcamy do poszukiwań i oglądania online. I nie zapomnijcie podzielić się z nami swoją opinią na temat serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.