Broadchurch (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
43 min
6.8
Serial Broadchurch to jedna z najbardziej docenianych produkcji, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizji w 2013 roku. Ten kryminalny dramat i tajemniczy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 156
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Broadchurch

Serial Broadchurch to jedna z najbardziej docenianych produkcji, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizji w 2013 roku. Ten kryminalny dramat i tajemniczy thriller opowiada historię morderstwa młodego chłopca, które wprowadza chaos i zamęt do dobrze funkcjonującej dotąd społeczności w małym miasteczku. Widzowie będą mieli okazję zgłębić tajemnicę zbrodni przez 3 sezony, a każdy odcinek będzie przyciągał swoją niepowtarzalną atmosferą, świetną grą aktorską i intrygująca historią, która będzie z zaciekawieniem prowadzić nas do końcowego rozwiązania.

Warto zaznaczyć, że serial pozyskał bardzo dużą popularność wśród widzów, którzy od początku wciągnęli się w historię Broadchurch. To właśnie dlatego od 2013 roku zyskał on ogromną rzeszę fanów, którzy nie tylko chętnie oglądają kolejne odcinki, ale także dyskutują o nim na forach internetowych. Dostępność serialu online na różnych platformach przyczyniła się do tego, że każdy miłośnik kryminałów, tajemnic i dramatów na pewno powinien obejrzeć ten arcydzieło.

Broadchurch cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Broadchurch rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Broadchurch, położonym na południowym wybrzeżu Anglii. To właśnie tam dochodzi do morderstwa 11-letniego Danny’ego Latimera, co wstrząsa całą społecznością mieszkańców oraz prowadzącymi śledztwo detektywami.

Głównym bohaterem serialu jest detektyw Alec Hardy (David Tennant), który przybył do Broadchurch, by poprowadzić śledztwo razem z lokalną policjantką Ellie Miller (Olivia Colman). Detektywi stają przed trudnym zadaniem w śledztwie, głównie ze względu na liczne tajemnice i sekrety, które mieszkańcy miasteczka skrywają. W toku dochodzenia odkrywamy motywy podejrzanego o morderstwo chłopca, aż w końcu zostaje ujawnione prawdziwe zbrodnicze oblicze człowieka.

Postacie fabularne

W serialu Broadchurch pojawia się wiele ważnych postaci, jednym z głównych bohaterów jest już wymieniony detektyw Alec Hardy (David Tennant), który jest znanym i kompetentnym funkcjonariuszem, wyjechanym ze Szkocji po wewnętrznym zakłóceniu pracy w swojej poprzedniej jednostce.

Drugim ważnym detektywem, pochodzącym z Broadchurch, jest Ellie Miller (Olivia Colman). To postać, która żyje w tym małym miasteczku i zna lokalną społeczność nie tylko z pracy, ale także z życia prywatnego.

W serialu pojawiają się również inne postacie, zarówno związane z pracami policji, jak i mieszkańcy miasteczka. W rolach drugoplanowych występują: Julie Hesmondhalgh, Mark Bazeley, Lenny Henry, Charlie Higson, Sebastian Armesto, Chris Mason, Georgina Campbell, Hannah Millward.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Broadchurch?

Za reżyserię pierwszych dwóch sezonów serialu Broadchurch odpowiadał James Strong, który pracował nad serialami takimi jak „Doktor Who” czy „Downton Abbey”. Trzeci sezon powierzono reżyserowi Paulowi Andrew Williamsowi, którego filmy zdobyły wiele nagród na festiwalach filmowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Broadchurch na szczególną uwagę zasługuje znany z serialu „Doktor Who” David Tennant, który gra rolę detektywa Aleca Hardy’ego. Do gwiazd obsady należy także Olivia Colman, która wciela się w postać Ellie Miller. W sposób bardzo wiarygodny aktorzy oddali atmosferę maleńkiego miasta i powieści kryminalnej, dzięki czemu wszyscy widzowie uda się wczuć w zawiłości historii.

Gdzie obejrzeć Broadchurch online?

Wszystkie sezony serialu Broadchurch można obejrzeć online na różnych platformach, takich jak np. vider, cda, zalukaj oraz wiele innych. Dzięki nim, do dyspozycji mamy całą saga, której akcja rozgrywa się w malowniczym miasteczku, sito położeniem, ale tym bardziej sprawami odkrywanymi przez detektywów.

Jeżeli zależy nam, aby obejrzeć Broadchurch online z polskim lektorem, napisami lub w innych wersji językowych, to najlepszym rozwiązaniem będzie wyszukiwanie filmów i seriali na różnych stronach internetowych, takich jak alekino.net.

Broadchurch z Lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film i serialowe produkcje to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych form rozrywki na całym świecie. Dzięki nim każdy z nas ma okazję zapomnieć o codziennych sprawach i uciec do świata fantazji i rozrywki. Jeśli zależy nam, aby obejrzeć serial Broadchurch z polskim lektorem, napisami lub w innych językach, to mamy taką opcję online. Wszystko, czego potrzebujemy, to dostęp do internetu i kilka minut czasu na znalezienie strony, na której możemy obejrzeć serial w naszej wersji językowej.

Warto poświęć minut na seans online?

Jeśli jesteś fanem filmów i seriali z gatunku kryminalnego i lubisz tajemnice i dramaty, to serial Broadchurch na pewno spełni Twoje oczekiwania. Warto zobaczyć ten serial ze względu na fakt, że posiada on niesamowitą atmosferę i genialną reżyserię, która wprowadzi widza w stan skrajnego emocjonalnego napięcia. To nie tylko dobry kryminał, ale także świetnie zagrane i skonstruowane postaci obsady, jak i całe ich relacje między sobą, a także interesujące rozwiązania fabularne.

Dobra wiadomość! Cały serial Broadchurch możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś ciekaw, jak zakończy się ta intrygująca i mroczna opowieść o morderstwie w malowniczym miasteczku, to koniecznie musisz obejrzeć cały serial Broadchurch. Dzięki platformom umożliwiającym online jego dystrybucję, teraz możesz oglądać ten kryminalny dramat i tajemniczy thriller w każdym wolnym momencie.

Zachęcamy Ciebie do obejrzenia tego wciągającego serialu i podzielenia się swoją opinią na jego temat w sekcji komentarzy na końcu artykułu. Broadchurch to historia pełna tajemnic i zagadek, której nie sposób się oprzeć. Koniecznie obejrzyj cały serial Broadchurch online już dzisiaj!