Brokat (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
30 min
6.8
Serial Brokat to dynamiczna produkcja Netflixa, która przenosi nas w lata 70. XX wieku do Polski, gdzie trzy wyemancypowane i wyrafinowane kobiety - Wanda, Halina...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 245
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Brokat.

Serial Brokat to dynamiczna produkcja Netflixa, która przenosi nas w lata 70. XX wieku do Polski, gdzie trzy wyemancypowane i wyrafinowane kobiety – Wanda, Halina i Martyna – świadczą usługi seksualne, aby cieszyć się życiem na swoich warunkach. Akcja niemal w całości osadzona jest w Trójmieście i opowiada o polskich seksworkerkach epoki gierkowskiej, zwanych kiedyś potocznie „mewkami”.

Serial został wyprodukowany w 2022 roku i trwa łącznie 30 minut. Gatunkiem, którym należy określić Brokat jest dramat. W rolach głównych zobaczymy m.in.: Magdalenę Popławską, Wiktoria Filus, Matyldę Giegżno, Bartłomieja Kotschedoffa czy Szymona Piotra Warszawskiego. Reżyserem serialu jest…

Dużo już słyszałeś/aś o nowym serialu Netflix – Brokat? Z pewnością warto zwrócić uwagę na tę produkcję! Brokat to seria, która wprowadzi nas w niemal nieznany świat polskiego undergroundu lat 70. Stylizowana na tamten czas, przesiąknięta erotyzmem i kontrkulturowym klimatem, przenosi nas w zupełnie inne czasy. Dzięki Netfliksowi mamy doskonałą okazję, by przenieść się w lata 70. i doświadczyć ich na własnej skórze.

Brokat cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Brokat to historia trzech kobiet, które postanowiły żyć życiem na własnych zasadach. Wanda, Halina i Martyna zaczynają świadczyć usługi seksualne, aby zarobić na życie i jednocześnie cieszyć się wolnością, jaką im towarzyszy. Akcja serialu rozgrywa się w Polsce w połowie lat 70., kiedy komunistyczna Polska otwiera się na Zachód.

Brokat to produkcja, która skłania do refleksji nad przemijającym czasem i kondycją emancypacji kobiet w Polsce. Historia trzech niezależnych kobiet cieszących się swoją niezależnością i autentycznością, która tylko potwierdza, że niezależność i wolność nie są zarezerwowane tylko dla mężczyzn.

Postacie fabularne

W Brokacie pojawia się wiele interesujących postaci, a główną rolę grają trzy bohaterki – Wanda, Halina i Martyna. Wegańska Wanda jest miłośniczką poezji. Halina, przedsiębiorcza i bardzo pewna siebie, zawsze stawia na swoim i skutecznie doprowadza do końca każde zadanie. Martyna zaś jest najmłodszą bohaterką, jej marzeniem jest zostanie malarką.

Obok trzech głównych bohaterek, na ekranie zobaczymy także m.in.: Bartłomieja Kotschedoffa w roli Roberta czy Szymona Piotra Warszawskiego, który wcieli się w postać Godfryda.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Brokat?

Reżyserem serialu Brokat jest…

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Brokat występuje wiele znanych gwiazd i gwiazdek, m.in.:

Magdalena Popławska, która wciela się w postać Wandy. Popławska jest rozpoznawalna m.in. z takich produkcji jak Pitbull albo Prawo Krwi czy Święty.

Wiktoria Filus, grająca Halinę, znana jest głównie z roli w filmie Królowa Śniegu 2.

Matylda Giegżno, która wciela się w postać Martyny, to młoda aktorka, która zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Amnestia (2018).

Bartłomiej Kotschedoff, który wciela się w postać Roberta, znany jest z takich filmów jak „Kurier” (2019) czy „Legiony” (2019).

Szymon Piotr Warszawski to aktor teatralny i filmowy, zdobywca wielu nagród m.in. za rolę w filmie „Najlepszy” (2017).

Gdzie obejrzeć Brokat online?

Brokat jest dostępny przez platformę Netflix, a także można obejrzeć go na popularnych stronach takich jak: Vider, Cda czy Zalukaj. Przedstawiamy także wyszukiwarkę filmów i seriali- alekino.net, na którym znajdziecie Brokat w najwyższej jakości i otrzymacie dostęp do polskiego lektora, napisów i dubbingu.

Brokat z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz filmy i seriale z polskim lektorem, to dobrze trafiłeś/aś. Cały serial Brokat jest dostępny w specjalnej wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się atrakcyjną treścią i nie przegapiać żadnych niuansów.

Warto poświęcic 30 minut minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Brokat to niebanalna historia trzech niezależnych kobiet, którą warto zobaczyć. Serial nawiązuje do ważnych tematów, takich jak wolność, niezależność i walka o swoje miejsce w społeczeństwie, a jednocześnie z mnóstwem ciepłych emocji i niebanalnymi relacjami między postaciami. Zachęcamy do poświęcenia 30 minut na seans online i przekonania się samodzielnie, że warto zobaczyć ten obraz!

Dobra wiadomośc! Cały serial Brokat możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego serialu Brokat już teraz na vider, cda, zalukaj bądź na alekino.net. Z pewnością zaskoczą Cię wartka fabuła, dynamika scen i wypracowani aktorzy. To produkcja, którą warto zobaczyć, a zwracając uwagę na wykorzystane w filmie wymowne ujęcia, stylizację oraz muzykę – z pewnością nie pożałujesz poświęconego czasu. Pamiętaj, że możesz podzielić się swoimi wrażeniami oraz opiniami dotyczącymi serialu Brokat w sekcji komentarzy pod tym artykułem!