Brooklyn 9-9 (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
21 min
6.8
Brooklyn 9-9 to niezwykle zabawna i dynamiczna produkcja, która wprowadza nas do świata nowojorskiej policji. Serial emitowany był w latach 2013-2021 i składa się z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 62
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8

Wprowadzenie do całego serialu Brooklyn 9-9.

Brooklyn 9-9 to niezwykle zabawna i dynamiczna produkcja, która wprowadza nas do świata nowojorskiej policji. Serial emitowany był w latach 2013-2021 i składa się z aż 8 sezonów. Na ekranie zobaczymy zarówno elementy kryminalne, jak i dużą dawkę humoru, co sprawia, że cały serial jest niezwykle przyjemny w oglądaniu. Produkcja jest stworzona przez Michaela Schura i Dana Goora, którzy pracowali razem przy takich hitach jak „The Office” i „Parks and Recreation”. W rolach głównych występują Andy Samberg, Terry Crews, Melissa Fumero i Andre Braugher.

Brooklyn 9-9 stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali na świecie. Dzięki temu wiele osób stroniących od produkcji związanymi z policją, zmieniło swoje podejście do tego typu produkcji. W dzisiejszych czasach, mamy możliwość obejrzenia całego serialu online, co sprawia, że jest on dostępny dla każdego. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji obejrzeć tej produkcji, koniecznie zrób to już teraz.

Brooklyn 9-9 cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w jednym z posterunków policji w Nowym Jorku. Głównym bohaterem jest Jake Peralta (Andy Samberg), który jest zdziecinniałym detektywem. Peralta traktuje swoją pracę jak zabawę, przez co często wpada w kłopoty, ale jednocześnie odnosi wiele sukcesów w rozwiązywaniu przypadków kryminalnych. Do jednostki zostaje przydzielony nowy kapitan – Ray Holt (Andre Braugher), który postanawia wychować Peralta na poważnego policjanta oraz wprowadzić nowe zasady i regulaminy na posterunku. Przez kolejne sezony na ekranie zobaczymy, jak bohaterowie muszą zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, poznawać nowych ludzi i stawać w obronie swoich przyjaciół.

Postacie fabularne

W serialu pojawia się wiele interesujących postaci, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Na czele wyjątkowej ekipy policjantów stoją:

– Jake Peralta (Andy Samberg) – zdziecinniały detektyw, który uwielbia swoją pracę i traktuje ją jak zabawę.

– Terry Jeffords (Terry Crews) – sierżant, który stara się przezwyciężyć swoje lęki i phobia.

– Rosa Diaz (Stephanie Beatriz) – bardzo inteligentna i tajemnicza policjantka, która zawsze ma ważny wkład w rozwiązanie dochodzeń.

– Amy Santiago (Melissa Fumero) – ambitna i pracowita policjantka, która ciągle chce się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

– Raymond Holt (Andre Braugher) – kapitan jednostki policji, który jest bardzo ambitny i bardzo dba o porządek i dyscyplinę na posterunku.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Brooklyn 9-9?

Serial Brooklyn 9-9 został wyreżyserowany przez dwóch doświadczonych reżyserów – Michaela Schura i Dana Goora. Schur jest znanym amerykańskim producentem telewizyjnym i reżyserem, który pracował przy wielu popularnych serialach. Należą do nich takie hity jak „The Office”, „Parks and Recreation” i „The Good Place”. Goor także jest doświadczonym producentem telewizyjnym i reżyserem, który przyczynił się do sukcesu takich seriali jak „The Daily Show z Jonem Stewartem” oraz „Late Night z Conanem O’Brien”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Brooklyn 9-9 występuje wiele znanych i utalentowanych aktorów. Na ekranie zobaczymy między innymi takie gwiazdy jak:

– Andy Samberg – amerykański aktor, komik i muzyk. Znany z takich produkcji jak „Saturday Night Live”, „This Is Us” oraz filmów „Młodzi gniewni” i „Pozdrowienia z Planety Małp”.

– Melissa Fumero – amerykańska aktorka i reżyserka. Wcześniej występowała w serialach takich jak „Gossip Girl”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz „The Mentalist”.

– Terry Crews – amerykański aktor, mistrz kulturystyki oraz były zawodnik NFL. Wcześniej występował między innymi w filmach „Blades of Glory”, „Teraz albo nigdy” oraz w serialu „Everybody Hates Chris”.

– Stephanie Beatriz – argentyńsko-amerykańska aktorka, która zagrała w serialu Brooklyn 9-9 postać Rosie Diaz. Wcześniej występowała między innymi w „The Closer” oraz „Short Term 12”.

Gdzie obejrzeć Brooklyn 9-9 online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały serial Brooklyn 9-9 online, masz wiele opcji. Serial jest dostępny na platformach takich jak Vider, Cda, Zalukaj oraz Netflix. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu będziesz miał okazję obejrzeć cały serial kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek się znajdziesz.

Brooklyn 9-9 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Brooklyn 9-9 jest dostępny z polskim lektorem oraz napisami. Dzięki temu każdy widz z Polski może cieszyć się tą niezwykle zabawną produkcją. Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, możesz zobaczyć każdą z nich i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Każda wersja językowa jest doskonale wykonana i zapewni Ci wspaniałą rozrywkę.

Warto poświęcic 21 min minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Brooklyn 9-9 to jeden z najlepszych seriali, jakie powstały w ostatnich latach. Dzięki niemu będziesz miał okazję poczuć się jak prawdziwy policjant, który rozwiązuje najtrudniejsze przypadki kryminalne, a jednocześnie nacieszyć się humorystycznymi opowieściami prosto z posterunku policji. Serial jest bardzo zabawny, wciągający, doskonale zagrany oraz posiada unikalny styl, który z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dobra wiadomośc! Cały serial Brooklyn 9-9 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem policjantów, kryminałów oraz dobrego humoru, z całą pewnością pokochasz serial Brooklyn 9-9. To prawdziwy klejnot wśród produkcji telewizyjnych. Zachęcamy więc do obejrzenia całego serialu online już teraz. Koniecznie podziel się swoimi wrażeniami z nami w sekcji komentarzy.