Brytania (2018) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
50 min
6.8
Serial Brytania przenosi nas w czasie do 43 roku naszej ery, gdy Armia Imperium Rzymskiego podbija Wyspy Brytyjskie, centrum rozwoju kultury celtyckiej. Główną bohaterką serialu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 317
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Brytania.

Serial Brytania przenosi nas w czasie do 43 roku naszej ery, gdy Armia Imperium Rzymskiego podbija Wyspy Brytyjskie, centrum rozwoju kultury celtyckiej. Główną bohaterką serialu jest Kerra (Kelly Reilly), córka króla Cantii, która musi zjednoczyć siły ze swoją rywalką królową Antedią (Zoë Wanamaker), aby pokonać rzymskich wrogów. Generałem rzymskich oddziałów jest Aulus Plautius (David Morrissey), a cała historia opowiada o tym, jak Kerra i Antedia próbują zatrzymać Imperium Rzymskie, które chce podporządkować sobie ich ziemie.

Brytania to serial, który należy do kategorii: Akcja i Przygoda, Dramat, Sci-Fi & Fantasy. Jego premiera odbyła się w 2018 roku, a czas trwania każdego odcinka to 50 minut. Serial zyskał dużą popularność na całym świecie, a także w Polsce. Cały serial można obejrzeć za darmo online na Vider, Cda czy Zalukaj.

Jeśli jeszcze nie widziałeś Brytanii, to zachęcamy do zapoznania się z tą produkcją. Zachęcamy do skorzystania ze specjalnych ofert, takich jak filmy i seriale online na Alekino, i odkrycia całego świata Brytanii.

Brytania cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Brytania rozgrywa się w Wyspach Brytyjskich w 43 roku naszej ery. Rzymskie wojska podbijają te ziemie, a lokalne plemiona walczą o swoją wolność i niepodległość. W serii wydarzeń możemy zobaczyć jak Kerra i Antesda dążą do sojuszu i pokonania Imperium Rzymskiego.

Historia ta ma wiele intryg, a walkę między Kerra i Antedadą tylko podgrzewają emocje. Wszystko to po to, aby pokonać Rzymian i ocalić swoje królestwa przed ich zaborczymi planami.

Postacie fabularne

W serialu Brytania występuje wiele postaci, które odgrywają kluczową rolę w losach Wysp Brytyjskich. Oto niektóre z nich:

– Kerra (Kelly Reilly): córka króla Cantii, odgrywa kluczową rolę w walce o wolność swojego królestwa, a także w walce zstąpieniem rzymskich najeźdźców z wysp.

– Antedia (Zoë Wanamaker): królowa współpracująca ze swoim bratem, bardzo silna i zdeterminowana w walce o wolność swojego ludu i swojego królestwa.

– Aulus Plautius (David Morrissey): generał rzymski, który jest zdeterminowany, aby pokonać wybrzeża Wysp Brytyjskich i podporządkować je władzy Imperium Rzymskiego.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Brytania?

Serial Brytania został wyreżyserowany przez Jez Butterwortha – brytyjskiego scenarzystę, producenta i reżysera, który znany jest ze swoich dzieł takich jak: „Jerusalem”, „The Ferryman” czy „Fair Game”. Jest autorem również innych znanych seriali i filmów, takich jak „Edge of Tomorrow”, „Black Mass” czy „Get on Up”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W głównych rolach w serialu Brytania zobaczymy takich aktorów jak:

– Kelly Reilly (Kerra): angielska aktorka, zagrała w takich produkcjach jak „Pompeje”, „Sherlock Holmes”, „True Detective” czy „Yellowstone”.

– David Morrissey (Aulus Plautius): brytyjski aktor, występował w takich produkcjach jak „The Walking Dead”, „State of Play”, „The Other Boleyn Girl” czy „Captain Corelli’s Mandolin”.

– Zoë Wanamaker (Antedia): brytyjska aktorka, znana z takich produkcji jak „Harry Potter and the Philosopher’s Stone”, „My Family”, „The Passion” czy „Doctor Who”.

Gdzie obejrzeć Brytania online?

Jeśli chcesz zobaczyć cały serial online, możesz wybrać jedną z wielu opcji takich jak: Vider, CDA, Zalukaj czy Alekino – gdzie można oglądać filmy i seriale online za darmo.

Brytania z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Oglądając Brytanię online, warto wiedzieć, że można ją obejrzeć również z polskim lektorem i dubbingiem. Dzięki temu każdy może być pewien, że zrozumie całą fabułę, a język nie stanowi problemu.

Warto poświęcic 50 min minut na seans online?

Jeśli lubisz filmy i seriale osadzone w innych czasach, pełne zawirowań, intryg i emocji, to Brytania jest właśnie dla Ciebie. To produkcja, która zapewni emocje, przygodę i opowieść jednocześnie.

Serial Brytania jest nie tylko ciekawą historią z przeszłości, ale również uczy o wierze, honorze i miłości do bliskich. Warto zobaczyć ją, aby poczuć się jak w innej epoce i poznać historię Wysp Brytyjskich.

Dobra wiadomość! Cały serial Brytania możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie masz już wątpliwości, zachęcamy do obejrzenia całego serialu online – na Vider, Cda, Zalukaj czy Alekino. Będzie to dla Ciebie czas pełen wrażeń i pozytywnie wpłynie na Twoją wyobraźnie. Podziel się swoją opinią o serialu Brytania w sekcji komentarzy pod tym artykułem!