Castlevania (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
24 min
6.8
Castlevania to serial animowany, który powstał na podstawie popularnej serii gier wideo. Produkcja skupia się na przygodach łowcy wampirów, który wraz z drużyną bohaterów staje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 168
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Castlevania

Castlevania to serial animowany, który powstał na podstawie popularnej serii gier wideo. Produkcja skupia się na przygodach łowcy wampirów, który wraz z drużyną bohaterów staje do walki z Drakulą i jego piekielną armią. Serial jest zaliczany do gatunku sci-fi i fantasy, a jej pierwsza premiera miała miejsce w 2017 roku. Cały serial trwa 24 minuty i jest dostępny online. W obsadzie serialu znajdują się znani aktorzy, m.in. Richard Armitage, James Callis, Alejandra Reynoso, Malcolm McDowell, Bill Nighy i Marsha Thomason. Castlevania po premierze zdobyła dużą popularność, a obecnie jest dostępna na wielu platformach streamingowych.

Castlevania cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w średniowiecznej Europie, a głównym bohaterem jest łowca wampirów, Trevor Belmont. Stara się on razem z drużyną zniszczyć piekielną armię, którą dowodzi Drakula. Fabuła serialu skupia się na wielu wątkach, m.in. na wzajemnej walce bohaterów, a także ich walce z wampirami. W trakcie seansu będziemy mogli obserwować wiele pełnych akcji, zaskakujących zwrotów sytuacji.

Postacie fabularne

W serialu Castlevania pojawiają się trzy główne postacie:

  • Trevor Belmont – łowca wampirów, który staje do walki z Drakulą
  • Drakula – główny antagonista, piekielny władca, który pragnie zniszczyć cały świat
  • Sypha Belnades – młoda magini o potężnych mocach, która pomaga Trevorowi w walce z wampirami

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Castlevania?

Serial Castlevania został wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera, Sama Deatsa. Deats znany jest przede wszystkim z pracy nad innymi animacjami, m.in. Adventure Time, Rick and Morty, czy Transformers: Prime. Miał on dużą kontrolę nad całym procesem produkcji i kierował pracą nad animacjami i postprodukcją.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu Castlevania znajdują się znani i uzdolnieni aktorzy. W głównych rolach wystąpili:

  • Richard Armitage – angielski aktor, znany m.in z filmów: The Hobbit, Robin Hood, czy serialu Hannibal
  • James Callis – brytyjski aktor, znany przede wszystkim z roli Gaiusa Baltara w serialu Battlestar Galactica
  • Alejandra Reynoso – amerykańska aktorka, najlepiej znana z roli Flare Corona w anime Fairy Tail
  • Malcolm McDowell – brytyjski aktor, znany z takich kultowych filmów jak Mechaniczna Pomarańcza, czy Halloween
  • Bill Nighy – angielski aktor znany z takich filmów jak Harry Potter, Love Actually, czy Wredne dziewczyny
  • Marsha Thomason – angielska aktorka, znana z takich seriali jak Lost, Prawo i porządek, czy Aż do smierci

Gdzie obejrzeć Castlevania online?

Serial Castlevania jest dostępny online na wielu platformach streamingowych takich jak Vider, cda, czy zalukaj. Wysokiej jakości stream można zobaczyć na stronie alekino.net.

Castlevania z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Castlevania oferuje trzy opcje: z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Lektor i dubbing zostały dobrani starannie, co pozwala na jeszcze większy komfort oglądania serialu. Wszyscy, którzy woleliby obejrzeć serial w oryginalnym języku, mogą skorzystać z opcji z napisami.

Warto poświęcic 24 min minut na seans online?

Jeśli jesteś fanem gier wideo oraz klimatu grozy, koniecznie musisz obejrzeć Castlevania. Serial oferuje wiele emocji, wspaniałą grafikę oraz walki, które zapadną na długo w pamięci. Obejrzenie serialu zajmie jedynie 24 minuty, ale będzie to czas dobrze wykorzystany. Dlatego warto poświęcić czas na seans online już teraz!

Dobra wiadomośc! Cały serial Castlevania możesz obejrzeć online już teraz!

Castlevania to serial, który wciągnie Cię na długo w świecie wampirów, magii, walki i przemijania. Obejrzenie całego serialu zajmie jedynie 24 minuty i będzie to czas, który każdemu fanowi horrorów zalecamy wykorzystać. Oglądaj serial online już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej!