Co kryją jej oczy (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
50 min
6.8
"Co kryją jej oczy" to serial dramatyczny, który powstał w 2021 roku i składa się z sześciu odcinków. Opowiada historię samotnej matki, która rozpoczyna niebezpieczną...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 65
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Co kryją jej oczy.

„Co kryją jej oczy” to serial dramatyczny, który powstał w 2021 roku i składa się z sześciu odcinków. Opowiada historię samotnej matki, która rozpoczyna niebezpieczną grę z ludzkim umysłem, kiedy nawiązuje romans ze swoim szefem psychiatrą i zaprzyjaźnia się z jego tajemniczą żoną. W serialu występują tacy aktorzy jak Simon Brown, Eve Hewson, Tom Bateman, Robert Aramayo, Tyler Howitt, Georgie Glen, Nichola Burley, Aaron Anthony, Charlotte Mills oraz Roshan Seth. Reżyserem serialu jest Hendrik Handloegten.

„Co kryją jej oczy” to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali dramatycznych roku 2021. Popularność zyskał dzięki intrygującej fabule oraz świetnej obsadzie aktorskiej. Już teraz możesz obejrzeć cały serial online na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali na alekino.net, gdzie można znaleźć całą ofertę filmową i serialową, w tym „Co kryją jej oczy”.

Co kryją jej oczy cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial „Co kryją jej oczy” rozgrywa się w Londynie, gdzie główna bohaterka Louise przeprowadza się z synem Adamem, aby zacząć nowe życie. Louise pracuje jako sekretarka w prywatnej praktyce psychiatrycznej, gdzie nawiązuje niebezpieczny romans ze swoim szefem Davidem. Główna bohaterka zaprzyjaźnia się również z żoną Davida, Adele, która okazuje się być osobą tajemniczą i niezwykle intrygującą.

Fabuła serialu składa się z wielu wątków, które są ze sobą sprytnie połączone. Głównym tematem serialu jest ludzki umysł i to, jak łatwo można manipulować innymi ludźmi, jeśli tylko się wie, jak to zrobić. Z każdym kolejnym odcinkiem okazuje się, że historia głównej bohaterki ma wiele ciemnych tajemnic, z którymi musi się zmierzyć.

Postacie fabularne

W serialu występują następujące postaci:

– Louise (Simon Brown) – samotna matka, która rozpoczyna niebezpieczną grę z ludzkim umysłem.
– David (Tom Bateman) – psychiatra i szef prywatnej praktyki, w której pracuje Louise. Nawiązuje on romans ze swoją sekretarką.
– Adele (Eve Hewson) – tajemnicza żona Davida, która zaprzyjaźnia się z Louise.
– Rob (Robert Aramayo) – przyjaciel Adele i David, który również ma tajemnicę.
– Adam (Tyler Howitt) – syn Louise.
– Sophie (Georgie Glen) – matka Louise.
– Sue (Nichola Burley) – najlepsza przyjaciółka Louise.
– Max (Aaron Anthony) – były chłopak Louise.
– Rebecca (Charlotte Mills) – nowa dziewczyna Maxa.
– Kamal (Roshan Seth) – indyjski mędrzec, którego Louise odwiedza by dowiedzieć się więcej o swoich snach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Co kryją jej oczy?

Reżyserem serialu „Co kryją jej oczy” jest Hendrik Handloegten – niemiecki reżyser i scenarzysta filmowy. Handloegten urodził się w Berlinie i zaczął swoją karierę reżysera w połowie lat 90. W 2004 roku wyreżyserował swój pierwszy film – „Paul Is Dead”. Jego kolejne filmy „Liegen Lernen” czy „Pigs Will Fly” również odniosły sukces. W 2015 roku Handloegten wyreżyserował serial telewizyjny „Babylon Berlin”, który odniósł ogromny sukces w niemieckiej telewizji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu „Co kryją jej oczy” występuje wiele znanych i utalentowanych aktorów, którzy wspaniale wpisali się w swoje role. Oto lista głównych aktorów i aktorek:

– Simon Brown w roli Louise
– Tom Bateman w roli Davida
– Eve Hewson w roli Adele
– Robert Aramayo w roli Roba
– Tyler Howitt w roli Adama
– Georgie Glen w roli Sophie
– Nichola Burley w roli Sue
– Aaron Anthony w roli Maxa
– Charlotte Mills w roli Rebecci
– Roshan Seth w roli Kamala

Simon Brown to brytyjski aktor, który wcielił się w rolę Louise. Wcześniej grał w takich serialach jak „Doctors” czy „London Bridge”. Tom Bateman to brytyjski aktor, który zagrał Davida. Wcześniej grał w takich filmach jak „Murder on the Orient Express” czy „Vanity Fair”. Eve Hewson to irlandzka aktorka, która wcieliła się w rolę Adele. Wcześniej grała m.in. w serialu „The Knick” czy filmie „Robin Hood”.

Gdzie obejrzeć Co kryją jej oczy online?

„Co kryją jej oczy” to serial, który można obejrzeć online na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł serialu w wyszukiwarce i wybrać źródło, które najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali na alekino.net, gdzie można znaleźć całą ofertę filmową i serialową, w tym „Co kryją jej oczy”.

Co kryją jej oczy z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial „Co kryją jej oczy” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy wolą oglądać filmy i seriale w swoim rodzimym języku. Polski lektor i napisy ułatwią zrozumienie dialogów i pozwolą na jeszcze lepsze zanurzenie się w świat serialu. Dubbing, z kolei, pozwoli na pełne skupienie się na obrazie i wyeliminowanie konieczności czytania napisów.

Warto poświęcić 50 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Serial „Co kryją jej oczy” to jeden z najlepszych dramatów, jakie możesz zobaczyć w 2021 roku. Fabuła serialu jest intrygująca, a aktorzy świetnie wpisują się w swoje role. Serial składa się z sześciu odcinków, więc możesz obejrzeć go w ciągu jednego wieczoru lub w ciągu kilku dni, w zależności od tego, jakie masz preferencje.

„Hendrik Handloegten zrealizował absolutnie wciągający thriller” – piszą internauci o serialu. „To jeden z najlepszych seriali, jakie widziałem. Polecam!” – zachęcają widzowie. „Nie spodziewałam się, że „Co kryją jej oczy” mnie tak wciągnie. Oglądałam cały serial niemal jednym tchem!” – czytamy w komentarzach.

Dobra wiadomość! Cały serial Co kryją jej oczy możesz obejrzeć online już teraz!

„Co kryją jej oczy” to serial, który z pewnością Cię zainteresuje. Intrygująca fabuła, wspaniała obsada aktorska i świetna realizacja sprawiają, że „Co kryją jej oczy” to jedna z najciekawszych propozycji dla fanów dramatów. Cały serial jest dostępny online, więc warto skorzystać z okazji i obejrzeć go już teraz. Zachęcamy również, abyście podzielili się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Życzymy miłego seansu!