Crashing (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
25 min
6.8
Serial Crashing, to brytyjska produkcja z gatunku komedii, która zadebiutowała w 2016 roku. Twórcą serialu jest Phoebe Waller-Bridge, a w obsadzie widzimy takie gwiazdy jak...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 297
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Crashing.

Serial Crashing, to brytyjska produkcja z gatunku komedii, która zadebiutowała w 2016 roku. Twórcą serialu jest Phoebe Waller-Bridge, a w obsadzie widzimy takie gwiazdy jak Jonathan Bailey, Julie Dray, Louise Ford, Damien Molony, Adrian Scarborough czy Amit Shah. Cały serial liczy sobie 6 odcinków, a każdy z nich ma około 25 minut trwania. Akcja toczy się w opuszczonym szpitalu, w którym mieszkają młodzi ludzie. W serialu można zobaczyć sporą dawkę humoru, a cała historia jest bardzo lekka i przyjemna w odbiorze. Crashing to serial, który szybko przypadł do gustu widzom, a dostępność online sprawia, że można go obejrzeć w dowolnym momencie.

Crashing cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Crashing toczy się w opuszczonym szpitalu. Głównymi bohaterami są młodzi ludzie, którzy tam mieszkają. Mimo, że każdy z nich ma swoje problemy, to jednak dzieli ich ogromna przyjaźń. W trakcie odcinków widzowie będą mogli zobaczyć sporo związanych z miłością wątków, ale nie brakuje tu również sytuacji humorystycznych. Wszystko przedstawione jest w bardzo realny sposób, co sprawia, że widzowie szybko przekonują się do serialu.

Postacie fabularne

W serialu Crashing możemy zobaczyć kilka postaci, które są ze sobą bardzo mocno związane. Jesteśmy w stanie zobaczyć Lulu (Phoebe Waller-Bridge), Jamesa (Jonathan Bailey), Kate (Louise Ford), Anthony’ego (Damien Molony), Melody (Julie Dray) czy Freda (Amit Shah). Każdy z bohaterów jest bardzo inny i ma swoją historię. Łączy ich jednak to, że wszyscy zostają zmuszeni do mieszkania w opuszczonym szpitalu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Crashing?

Serial Crashing wyreżyserował George Kane. To brytyjski reżyser, który ma już spore doświadczenie. W swojej karierze pracował już przy wielu ciekawych projektach, takich jak na przykład ,,Poldark”, ,,The White Queen” czy ,,Silent Witness”. Wszystkie te produkcje cieszyły się duża popularnością, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Kane to reżyser, który potrafi oddać na ekranie to, co ważne. Jego filmy są bardzo autentyczne i realne.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Crashing występuje sporo znanych brytyjskich aktorów. W szóstce odcinków zobaczymy: Phoebe Waller-Bridge, która znana jest m.in. z filmu ,,Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” czy serialu ,,Fleabag”; Jonathana Bailey’a, który zagrał w takich produkcjach jak serial ,,Doctor Who” czy też film ,,Wielkie nadzieje”; Louise Ford, która pojawiła się w filmie ,,Czarna Materia” czy w serialu ,,The Windsors”; Julie Dray, która zagrała nastolatkę w serialu ,,Adele i Kacper” czy też Amit Shah’a, który znany jest z takich produkcji jak na przykład ,,Bądź sobą” czy ,,Jemiola”.

Gdzie obejrzeć Crashing online?

Serial Crashing jest dostępny do obejrzenia online na wielu różnych stronach internetowych. Można skorzystać z takich serwisów jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto jednak również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu, łatwo znajdziemy ciekawe produkcje, a także sprawdzimy, gdzie można je obejrzeć.

Crashing z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla wszystkich osób, które nie lubią oglądać filmów i seriali z napisami, istnieje możliwość obejrzenia Crashing z polskim lektorem lub dźwiękiem dubbingowym. Można zdecydować się na wersję z lektorem czy z dubbingiem, a także włączyć polskie napisy. Opcje te na pewno ułatwią oglądanie serialu, a także pozwolą na pełen wgląd w fabułę, bez zbędnych przetłumaczonych dialogów.

Warto poświęcic 25 min minut na seans online?

Crashing to serial, który na pewno warto obejrzeć, jeśli ktoś lubi lekkie komedie, pełne humoru sytuacyjnego. Fabuła jest bardzo prosta, ale ciekawie przedstawiona, a postaci są bardzo autentyczne. Każdy z bohaterów ma swoją historię, a relacje między nimi są bardzo ciekawe. Poszczególne odcinki trwają tylko 25 minut, dlatego też dostarczają dużo przyjemności i szybko zleciał cały sezon.

Dobra wiadomośc! Cały serial Crashing możesz obejrzeć online już teraz!

Crashing to serial, który z pewnością przypadnie do gustu wielu widzom. Krótkie, ale treściwe odcinki, łączące w sobie humor i dramat, sprawiają, że ten brytyjski serial to jedna z najlepszych produkcji w swoim gatunku. Cały serial jest dostępny online, dlatego warto zdecydować się na seanse właśnie w taki sposób. Zachęcamy do podzielenia się własną opinią o serialu Crashing w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Jednak najpierw obejrzyj całość i przekonaj się, co kryje się pod tą ciekawą brytyjska produkcją.