Czarna lista (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
43 min
6.8
Jeśli kochasz kryminalne historie z wątkami tajemniczości i intrygi, to Czarna lista to serial, który musisz obejrzeć. Twórcy tej produkcji postanowili ożywić gatunek, który z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 226
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10

Wprowadzenie do całego serialu Czarna lista

Jeśli kochasz kryminalne historie z wątkami tajemniczości i intrygi, to Czarna lista to serial, który musisz obejrzeć. Twórcy tej produkcji postanowili ożywić gatunek, który z pewnością zna każdy miłośnik kryminałów. Czarna lista pierwszy raz pojawiła się na ekranach w 2013 roku. Serial rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a glównym bohaterem serialu jest Raymond „Red” Reddington – były rządowy agent, który od lat znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Po kolejnym przestępstwie postanawia oddać się do rąk służb i składa interesującą propozycję. Chce pomóc FBI schwytać terrorystę o nazwisku Zamani, który do tej pory był uznawany za zmarłego. W zamian Reddington prosi jedynie o rozmowę z Elizabeth Keen, nową agentką Biura, co stawiałoby najlepszą agentkę FBI przed zupełnie nowym zadaniem. Na tym jednak nie koniec – Zamani to zaledwie pierwsze nazwisko z długiej listy wpływowych przestępców stworzonej przez Reddingtona. 

O czym dokładnie opowiada Czarna lista?

Serial Czarna lista to emocjonująca opowieść kryminalna z wątkami tajemnicy i intrygi. Wszystko zaczyna się, gdy były rządowy agent Raymond „Red” Reddington postanawia poddać się w ręce FBI. Mężczyzna przekonuje służby, że jest w stanie pomóc w schwytaniu jednego z największych terrorystów, ale pod pewnym warunkiem – chce jedynie rozmawiać z konkretną agentką Biura, Elizabeth Keen. Kobieta wkrótce się przekonuje, że Reddington może być jej wstępem do brutalnego świata przestępców, do którego nie ma wstępu z powierzchownych źródeł informacji. Od tego momentu Reddington i Keen razem prowadzą dziwne śledztwa, podczas których schodzą na coraz głębsze dno najmroczniejszych zbrodni. Idą tropem przestępstw, które wydają się powiązane ze sprzedażą narkotyków czy ludzkich organów, ale też nieoczekiwanie natykają się na machinacje o wiele szersze poza granicami Stanów Zjednoczonych. Czy FBI jest gotowe na to, co jeszcze poda im Reddington? I czy zawsze można polegać na tym, co widzi się na pierwszy rzut oka? Odpowiedzi na te pytania poznamy w serialu Czarna lista. 

Postacie fabularne

Raymond „Red” Reddington (James Spader), były rządowy agent, którego nazwisko znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców FBI. Mężczyzna wchodzi w niebezpieczne układy w celu zdobycia informacji potrzebnych do schwytania coraz to mniej znanych terrorystów i dewiantów.

Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone), agentka FBI, której przypada trudne zadanie pracy z Reddingtonem. Wraz z nim prowadzi śledztwa o coraz bardziej złożonych zagadkach, co wpływa na jej codzienne życie i jednocześnie odsłania przed nią nowe fakty z życia jej partnera w pracy.

Don Ressler (Diego Klattenhoff) to specjalista od działań antyterrorystycznych w FBI. Jest odpowiedzialny za ujęcie terrorysty Zamani.

Harold Cooper (Harry Lennix) jest zastępcą dyrektora FBI i bezpośrednim przełożonym Elizabeth.

Dembe Zuma (Hisham Tawfiq) to afrykański ochroniarz Reddingtona, który doskonale wie, jak działa agent i zawsze stoi po jego stronie.

Tom Keen (Ryan Eggold) to mąż Elizabeth, który pracuje jako nauczyciel i z pozoru jest od niej idealny. Wydaje się, że nie ma nic wspólnego z przestępczą przeszłością Reddingtona, ale czy tak jest naprawdę?

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Czarna lista?

Serial Czarna lista jest wyreżyserowany przez Joe’a Carnahana. Reżyser ten jest znany z wielu innych produkcji, takich jak Narc czy Młodzi gniewni. Jego filmy wyróżniają się swoistym klimatem i wnikliwie budowaną fabułą. Carnahan to artysta nieprzeciętny, w swoich produkcjach stara się przede wszystkim połączyć różne wątki w jedną spójną całość, dzięki czemu widzowie z niecierpliwością wyczekują każdej nowej premiery.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Czarna lista za główne role odpowiadają doskonali aktorzy, którzy stworzyli niesamowitą chemię na ekranie. Oto najważniejsi bohaterowie produkcji:
– James Spader jako Raymond „Red” Reddington, były rządowy agent
– Megan Boone jako Elizabeth Keen, agentka FBI
– Diego Klattenhoff jako Don Ressler, antyterrorysta w FBI
– Harry Lennix jako Harold Cooper, zastępca dyrektora FBI
– Hisham Tawfiq jako Dembe Zuma, ochroniarz Reddingtona.
– Ryan Eggold jako Tom Keen, mąż Elizabeth

Nie sposób nie wspomnieć o talentach, jakie reżyserzy wykorzystali, by stworzyć unikalny klimat serialu Czarna lista.

Gdzie obejrzeć Czarna lista online?

Serial Czarna lista jest jedną z najpopularniejszych produkcji ostatnich lat i bez wątpienia zainteresuje on wielu miłośników kryminałów. Dostępny jest w kilku wersjach online, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj.tv. Jeśli jednak chcesz uniknąć tysięcy reklam i innych przeszkadzajek, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki filmów i seriali, jaką zapewnia Alekino.net.

Czarna lista z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wczuć się w klimat produkcji, koniecznie obejrzyj serial z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu będziesz mógł oderwać się na chwilę od rzeczywistości i wczuć się w świat kryminalistów, a jednocześnie zrozumiesz fabułę jaką znałeś wcześniej jako chłodną opowieść w zupełnie innej niższości językowej.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Czarna lista to serial, który zachwyci każdego miłośnika kryminalnego klimatu. Fabuła jest niesamowicie wciągająca, a postacie dobrze wykreowane i złożone. Jeśli kochasz produkcje, w których nic nie jest oczywiste i wszystko jest wietrzone z różnych stron, z pewnością nie będziesz zawiedziony. Serial Czarna lista to doskonałe połączenie dreszczyku emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Dobra wiadomość! Cały serial Czarna lista możesz obejrzeć online już teraz!

Czarna lista to opowieść, która wciągnie Cię bez reszty. Poczujesz adrenalinę przepływającą przez swoje ciało, a jednocześnie będziesz z wyczekiwaniem oczekiwał kolejnych odcinków. Cały serial jest dostępny przez internet, a jeśli poszukujesz tej jednej, niepowtarzalnej produkcji na długie chłodne wieczory, z pewnością nie pomyliłeś wyboru. Obejrzyj serial online już teraz i pochwal się swoją opinią na temat Czarnej listy w sekcji komentarzy pod tym artykułem.