Częstotliwość (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
42 min
6.8
Częstotliwość to fascynujący serial, który z pewnością skradnie Twoje serce. Produkcja ta została wyprodukowana w 2016 roku i została stworzona przez Jeremy'ego Carvera. Krótki czas...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 156
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Częstotliwość.

Częstotliwość to fascynujący serial, który z pewnością skradnie Twoje serce. Produkcja ta została wyprodukowana w 2016 roku i została stworzona przez Jeremy’ego Carvera. Krótki czas trwania każdego odcinka, wynoszący 42 minuty, sprawia, że jest to idealna propozycja na wieczór przed telewizorem. Gatunki, w jakie wpisujemy ten serial to Dramat, Sci-Fi & Fantasy. W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć takich aktorów, jak Peyton List, Riley Smith, Devin Kelley, Lenny Jacobson, Daniel Bonjour, Anthony Ruivivar, Mekhi Phifer i Britt McKillip. Częstotliwość to historia detektyw Raimy Sullivan i jej nieżyjącego od lat ojca, Franka. Po latach Raimy przypadkowo odkrywa, że za pomocą starej radiostacji, może się kontaktować ojcem. Nieżyjący Frank znając przyszłość, pomaga córce w śledztwach. To właśnie ta niezwykła relacja przyciąga do serialu wielu widzów.

Częstotliwość stał się prawdziwym hitem i zyskał spore grono fanów. To, jak opowieść przedstawiona jest na ekranie, wraz z doskonałymi aktorami, czyni serial wyjątkowym. Dostępny jest również online, co bardzo ułatwia jego oglądanie.

Częstotliwość cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Częstotliwość rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, dokładniej w Nowym Jorku. W serialu pojawiają się wątki zaginionej osoby, przypadek, który całkowicie odmieni życie detektyw Sullivan oraz tajemnicze morderstwo. Główna postać wraz ze swoim ojcem starają się rozwikłać zagadki dotyczące przeszłości, ale także ratować przyszłość. Serial łączy w sobie wiele wątków, co sprawia, że oglądanie każdego odcinka to prawdziwe wyzwanie i niezapomniane przeżycie.

Postacie fabularne

W serialu Częstotliwość pojawiają się następujące postacie: Raimy Sullivan, Frank Sullivan, Julie Sullivan, Satch Rayna, Stan Moreno, Gordo, Meghan Carlson, Daniel Lawrence i Joanna Shea. Raimy Sullivan to jedna z dwóch głównych postaci, detektyw pracujący w policji. Frank Sullivan, ojciec Raimy, zginął przed laty, ale dzięki starej radiostacji córka ma możliwość porozumiewania się z ojcem. Julie Sullivan to mama Raimy oraz była żona Franka. Satch Rayna to mężczyzna, z którym Raimy pracuje w policji. Stan Moreno to detektyw, który w przeszłości nawiązał bliską relację z Raimy. Gordo to przyjaciel Raimy z dzieciństwa. Meghan Carlson to kobieta, z którą Raimy znajdzie szczególną nić porozumienia. Daniel Lawerence to człowiek, którego Frank musi powstrzymać przed popełnieniem przestępstwa. Joanna Shea to kobieta, z którą Satch ma nić porozumienia.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Częstotliwość?

Serial Częstotliwość został wyreżyserowany przez Jeremy’ego Carvera. Ten reżyser jest znany z takich produkcji, jak Supernatural czy Frequenzy. W swojej karierze wyreżyserował także kilka filmów, w tym znany na całym świecie „Niebiańskie stworzenia”. Jeremy Carver to człowiek, który bardzo dobrze rozumie i potrafi przedstawić niezwykłe wątki złożonej fabuły. Jest on jednym z najbardziej utalentowanych reżyserów, których można dzisiaj obserwować na ekranie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych serialu Częstotliwość zobaczymy Peyton List (Raimy Sullivan), Riley Smith (Frank Sullivan), Devin Kelley (Julie Sullivan), Lenny Jacobson (Gordo), Daniel Bonjour (Daniel Lawrence), Anthony Ruivivar (Stan Moreno), Mekhi Phifer (Satch Rayna) i Britt McKillip (Meghan Carlson). Peyton List znana jest z takich produkcji, jak „Jessie” czy „The Tomorrow People”. Riley Smith to aktor, który zagrał w takich filmach, jak „8 sekund” czy „Orange County”. Devin Kelley to aktorka, którą większość widzów kojarzy z roli w „Resurrection”. Lenny Jacobson to młody aktor, który zagrał w produkcjach takich, jak „Nadzieja dla wielu” czy „Kali Ma”. Daniel Bonjour to aktor, który wystąpił w takich produkcjach, jak „Crazy Ex-Girlfriend” czy „iZombie”. Anthony Ruivivar to charakterystyczny aktor, kojarzony z filmem „Tropiciel”. Mekhi Phifer to aktor, który wystąpił w takich produkcjach, jak „8 Mile” czy „Chicago Fire”. Britt McKillip to aktorka, która znana jest z roli w „The Imaginarium of Doctor Parnassus”.

Gdzie obejrzeć Częstotliwość online?

Częstotliwość jest dostępny online na różnych platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że znajdziesz wszystkie odcinki w dobrej jakości oraz z polskim lektorem, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu oszczędzisz swój czas, który mógłbyś poświęcić na szukanie tej właściwej strony, a dodatkowo zyskasz pewność, że obejrzysz cały serial na odpowiednim poziomie.

Częstotliwość z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Częstotliwość jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale w języku polskim, ten serial z pewnością zainteresuje Cię. Lektor specjalnie wyróżniający się wśród produkcji tego typu, precyzyjnie i wyraźnie oddaje ducha serialu. Tego typu opcja pozwala na skupienie się na fabule oraz na dobrze zrozumieniu wątków. Dubbing z kolei pozwala na jeszcze głębsze wczucie się w rolę bohaterów. Natomiast napisy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą dźwięku polskiego lektora, ale potrzebują pomocy w zrozumieniu dialogów. W ten sposób każdy ma możliwość wyboru i może dostosować odbiór serialu do swoich potrzeb.

Warto poświęcic 42 min minut na seans online?

Zdecydowanie warto! W serialu Częstotliwość oglądanie każdego odcinka to prawdziwe wyzwanie i niezapomniane przeżycie. Wspaniałe, emocjonujące sceny, doskonale oddające nastrój śledztwa, inteligentnie pod przemyślane wątki fabularne i niezwykle wymagające dla widza, sprawiają, że każdy odcinek to prawdziwy seans kina. Częstotliwość to serial, który umie wciągnąć i zaintrygować widza już od pierwszych minut, a każdy z dziesięciu odcinków to emocjonujące przeżycie, które zostaje na długo w pamięci.

Dobra wiadomośc! Cały serial Częstotliwość możesz obejrzeć online już teraz!

Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością nabierzesz ochoty na obejrzenie serialu Częstotliwość online. Dzięki tej produkcji przeżyjesz emocjonującą historię detektyw Raimy Sullivan i jej nieżyjącego od lat ojca Franka. To prawdziwa gratka dla wielbicieli kryminałów i tajemniczych klimatów. Całość czeka na odkrycie, a oglądanie jej w domowym zaciszu to prawdziwy relaks. Zachęcamy więc do obejrzenia serialu oraz podzielenia się wrażeniami w komentarzach pod tym artykułem.