Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera (2022) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2022
43 min
6.8
Jeśli interesują cię ciepłe, rodzinnie ekrany, ten artykuł nie będzie dla ciebie. Serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera to produkcja będąca opowieścią o jednym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 307
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera.

Jeśli interesują cię ciepłe, rodzinnie ekrany, ten artykuł nie będzie dla ciebie. Serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera to produkcja będąca opowieścią o jednym z najokrutniejszych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych – Jeffrey’u Dahmerze. To historie pełna drastycznych scen przedstawiających przemoc i nieludzkie zachowania, dlatego jeśli nie jesteś gotowy na to, zostaw ten artykuł dla innych.

Serial ten przedstawia siedemnastu odrażających morderstw, których dopuścił się Dahmer w latach 1978 – 1991. Przede wszystkim jednak, pokazuje całe społeczności, z których pochodzili ofiary Dahmera, ich niskie pozycje na drabinie społecznej i rażące błędy popełnione przez policję. To one pozwoliły Dahmerowi przez wiele lat działać i dokonywać kolejnych zbrodni.

Jednym z największych atutów serialu jest świetna obsada aktorska. W produkcji występują tacy aktorzy jak Evan Peters, Richard Jenkins, Molly Ringwald czy Niecy Nash. Reżyserem jest Ryan Murphy, znany z seriali takich jak American Horror Story, Pose czy Nip/Tuck.

Serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera został wydany w 2022 roku i obejmuje pięć odcinków. Gatunki, w których się mieści to dramat i kryminał. Czas trwania każdego odcinka wynosi około godziny. Ten niezwykle mroczny i drastyczny serial z pewnością znajdzie wielu zwolenników.

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial opowiada o jednym z największych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych – Jeffrey’u Dahmerze. Akcja toczy się w latach 70. i 80. XX wieku. Dahmer mordował młodych chłopców i mężczyzn, najczęściej z mniejszościowy rasowych i niskiej pozycji społecznej. Oszustwa policji i celowe błędy doprowadziły do tego, że Dahmer mógł działać przez wiele lat.

Serial skupia się na szczegółowym opisie tego, jakie okoliczności zmusiły Dahmera do tego, by zaczął mordować. Ukazuje również emocje ofiar, ich rodziny oraz ludzi, którzy próbowali pomóc zgubionym duszom, ale okazali się za słabi w swoich działaniach. Dahmer wywołuje w nas wiele przerażających emocji, ale pozwala również ustosunkować się do tego, co staje się z ludźmi, którzy czują się wykluczeni lub zagubieni w społeczeństwie.

Postacie fabularne

W produkcji zobaczymy przede wszystkim Jeffrey’a Dahmera – seryjnego mordercę, który popełnił 17 ohydnych zbrodni. Pojawiają się również postacie z nim związane, takie jak między innymi detektyw, który próbuje rozwiązać zagadkę tożsamości ofiar, ich rodziny i przyjaciele oraz inni policjanci, którzy pomagają w dochodzeniu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera?

Reżyserem serialu Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera jest Ryan Murphy. Ten znany twórca odpowiadał również za takie produkcje jak American Horror Story, Pose czy Nip/Tuck. Murphy debiutował w kinie w 2006 roku filmem „Dirk Gently’s Holistic Detective Agency”. Za najlepsze filmy tego twórcy uważa się „W gorycznym rezerwacie” i „Nip/Tuck”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W produkcji występują takie gwiazdy jak Evan Peters, Richard Jenkins, Molly Ringwald czy Niecy Nash. Evan Peters zagra głównego bohatera – Jeffrey’a Dahmera. Stworzenie tej niełatwej roli stanowiło dla niego wyzwanie, ale udało mu się stworzyć postać, która zapadnie w pamięć widzów. Richard Jenkins to amerykański aktor o licznych rolach w filmach, takich jak „Spotlight”, czy „Liberal Arts”. Molly Ringwald to aktorka i pisarka, wywodząca się z rodzinnej Kanady, która w serialu wciela się w jedną z ofiar Dahmera. Niecy Nash to aktorka, producentka i scenarzystka, która przede wszystkim kojarzona jest z Serialu „Słodkie zmartwienia”.

Gdzie obejrzeć Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera online?

Cały serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera jest dostępny na różnych platformach. Jednym z dostępnych źródeł, gdzie można obejrzeć ten serial, jest vider, cda czy zalukaj. Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. To strona, na której znajdziesz wszystko, czego szukasz w jednym miejscu i będziesz miał szybki i wygodny dostęp do tego, na co masz ochotę.

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu polscy widzowie będą mieli jeszcze lepszy dostęp do tego, co dzieje się na ekranie. W ten sposób będzie można jeszcze bardziej zbliżyć się do postaci i wydarzeń, co na pewno wpłynie na ogólny odbiór serialu.

Warto poświęcic minutę na seans online?

Serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera to produkcja, która na pewno nie jest dla każdego – jest bardzo mroczna i drastyczna. Mimo to naprawdę warto poświęcić czas i obejrzeć ten serial. To poruszająca i interesująca opowieść na podstawie prawdziwych wydarzeń. Dzięki świetnej grze aktorskiej, efektom specjalnym i niesamowitej atmosferze, w której to wszystko się dzieje, Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera z pewnością zostanie zapamiętany na długo.

Dobra wiadomośc! Cały serial Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz zobaczyć Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, warto pomyśleć o obejrzeniu go online. Negatywni bohaterowie, jak Dahmer, pozostają w pamięci na długo, a serial produkuje wiele emocji. Zachęcam do obejrzenia Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera – z pewnością nie pożałujesz! Jeśli już obejrzałeś serial, zostaw swój komentarz i podziel się swoimi refleksjami w sekcji komentarzy poniżej.