Dark Matter (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
43 min
6.8
Dark Matter to serial, którego akcja rozgrywa się w kosmicznym świecie. Opowiada o członkach załogi wraku statku kosmicznego, którzy budzą się z hipostazy nie wiedząc,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 124
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dark Matter

Dark Matter to serial, którego akcja rozgrywa się w kosmicznym świecie. Opowiada o członkach załogi wraku statku kosmicznego, którzy budzą się z hipostazy nie wiedząc, kim są i jak trafili na pokład statku. Wraz z nadejściem zagrożenia, które czyha na nich z każdej strony, zaczynają działać razem, chcąc przetrwać podróż pełną zdrad, skrywanych sekretów i zemsty. To projekt z gatunku Dramat, Sci-Fi & Fantasy, zrealizowany w 2015 roku. W rolach głównych grają: Melissa O’Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross i Zoie Palmer.

Serial ten zyskał popularność wśród miłośników science fiction. W Polsce Dark Matter uzyskał dużą popularność zarówno w telewizji, jak i w Internecie, gdzie można go obejrzeć legalnie online.

Dark Matter cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu Dark Matter rozgrywa się w kosmicznym świecie, gdzie załoga statku kosmicznego budzi się z hipostazy nie pamiętając, kim są i jak trafili na pokład. Wraz z nadejściem zagrożenia, które czyha na nich z każdej strony, zaczynają działać razem, chcąc przetrwać. Ich podróż pełna jest zdrad, skrytych sekretów i zemsty. Czy potrafią przetrwać?

Postacie fabularne

Na pokładzie znajduje się sześciu bohaterów:
– One
– Two
– Three
– Four
– Five
– Six

One jest przywódcą grupy, który przed wybuchem statku był na stacji kosmicznej, za to Two najwyraźniej była jednym z członków personelu statku. Three przyjechał na statek jako tajemniczy pasażer, a Four wydaje się być ubrany po mandszu. Five jest młodą dziewczyną, która była uwięziona na statku jako jedyne dziecko. Natomiast Six jest człowiekiem, którego najmocniej dręczą skrywane tajemnice z przeszłości.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dark Matter?

Serial ten został wyreżyserowany przez Paula Dündasa i Josepha Mallozziego. Obydwaj są znanymi reżyserami, którzy pracują na co dzień w branży filmowej.

Paul Dündas jest znany przede wszystkim jako reżyser seriali telewizyjnych, takich jak Lost Girl, Wynonna Earp czy Killjoys, ale również kilku filmów fabularnych takich, jak Paul Dürtrenmatt – portret artysty w dwa i pół akcie. Joseph Mallozzi z kolei jest scenarzystą, producentem i reżyserem, który ma na swoim koncie m.in. prace nad serialem Star Gate SG-1. Oboje mają ogromne doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej, co przekłada się na wysoką jakość serialu Dark Matter.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie serialu znajdziemy takie gwiazdy, jak:
– Melissa O’Neil – wygrała popularny program Canadian Idol i zdobyła główną rolę jako Two w serialu Dark Matter.
– Anthony Lemke – znany z występów w The Listener i Lost Girl, występuje jako Three.
– Alex Mallari Jr. – gra Four, pojawiał się również w Nikicie i Single Ladies.
– Jodelle Ferland – wystąpiła w niedocenionym horrorze spod znaku Cãlin Petera Nestera, znanym jako The Caller, a także w Silent Hill: Objawienie.
– Roger Cross – znany z występów w 24, Continuum i Arrow, gra Six.
– Zoie Palmer – grałą jedną z głównych ról w serialu telewizyjnym Lost Girl.

Gdzie obejrzeć Dark Matter online?

Dark Matter to projekt, który możemy obejrzeć w Internecie za darmo na kilku różnych stronach. Na jednej z nich, Vider, znajdziemy całą serię bez żadnych opłat ani ograniczeń. Podobnie jest u konkurencji, CDA i Zalukaj. Do dyspozycji mamy trzy możliwości: oglądanie z polskim lektorem, napisami lub polskim dubbingiem.

Jeśli interesują nas również inne filmy czy seriale, to warto odwiedzić wyszukiwarkę filmową i serwis z filmami i serialami – alekino.net.

Dark Matter z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały serial Dark Matter jest dostępny z polskim lektorem, co na pewno ucieszy widzów, którzy wolą taką opcję. Oferowane są również napisy oraz polski dubbing. Są to opcje, które pozwalają na indywidualne dostosowanie serialu do własnych preferencji językowych. Nie czekaj dłużej, zobacz ten przygodowy projekt już teraz!

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Jak najbardziej tak! Dark Matter to projekt, który oferuje niesamowite widowisko i skłania do refleksji. To historia ludzi, którzy pozbawieni pamięci muszą poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, jakie niesie ze sobą przestrzeń kosmiczna. Są to emocjonujące opowieści na temat rządu i przywództwa, lojalności i zdrady, a także przyjaźni i miłości. To produkcja, która zainspiruje do działań i budzi pasję. Jest warto poświęcić swój czas na ten serial i już teraz przekonać się o jego wartości.

Dobra wiadomość! Cały serial Dark Matter możesz obejrzeć online już teraz!

Dark Matter to serial, który zachęca do oglądania nie tylko fanów science fiction, ale każdego, kto szuka emocjonujących wrażeń. To historia o członkach załogi statku kosmicznego, którzy muszą działać razem, by przetrwać w kosmosie. Akcja jest dynamiczna, pełna zwrotów akcji, a bohaterowie są wciągający i bardzo dobrze zagrani przez aktorów – Melissa O’Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross i Zoie Palmer.

Teraz możesz obejrzeć Dark Matter online już teraz! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat serialu w sekcji komentarzy. Życzymy miłego i emocjonującego seansu!