Dark (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
53 min
6.8
Dark to niemiecki serial telewizyjny łączący elementy kryminału, dramatu, science fiction i fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2017 roku, a producentem jest popularna na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 287
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dark

Dark to niemiecki serial telewizyjny łączący elementy kryminału, dramatu, science fiction i fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2017 roku, a producentem jest popularna na całym świecie platforma streamingowa – Netflix. Czterdzieści sześć epizodów trzymają w napięciu swoją tajemniczą fabułą i z pewnością zainteresują widzów szukających oryginalnej, intrygującej historii.

Cztery rodziny mieszkańców małego niemieckiego miasteczka w odległych latach 2019, 1986 i 1953 roku zmuszone są do szukania odpowiedzi na dręczące pytania o ich własne życie i fikcyjny świat. Splot prób rozwiązania zagadki związanej z zaginionym dzieckiem prowadzi niestety do odkrycia szokujących sekretów, które pokolenia ukrywały przed zewnętrznymi spojrzeniami.

Dark cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w niemieckim mieście Winden, gdzie mieszkańcy robią wszystko, żeby ukryć swoje sekrety i zbrodnie, wpływając tym samym na losy całego miasta i jego mieszkańców. Do akcji włączają się także zagubieni turyści, którzy przypadkiem trafiają do miasteczka i zostają w nim na dłużej, wplatając się tym samym w intrygującą oraz skomplikowaną fabułę.

Oto krótkie podsumowanie fabuły serialu Dark: cała akcja toczy się w trzech różnych czasach, w trzech różnych dekadach. Nie znajdziesz tutaj tak żadnych tradycyjnych bohaterów dobrej robocie z misją, której celem jest wyeliminowanie złoczyńcy i zaprowadzenie porządku. W serialu znajdziesz zdrady, intrygi, zbrodniarzy i bohaterów, którzy starają się rozwiązać zagadkę.

Postacie fabularne

Serial Dark posiada olbrzymią liczbę postaci, które tworzą potężną sieć chaosu i intrygi. Głównymi bohaterami są członkowie rodzin: Nielsenów, Dopplerów, Kahnwaldów oraz Tiedemannów. Każda z tych rodzin kryje swoje ciemne tajemnice i toczą między sobą ciągłą walkę.

W obsadzie występują: Louis Hofmann w roli Jonaasa Kahandta, Karoline Eichhorn w roli Charlotte Doppler, Oliver Masucci w roli Ulricha Nielsena, Jördis Triebel w roli Kathariny Nielsen, Maja Schöne w roli Hannah Kahnwald, Lisa Vicari w roli Marthy Nielsen.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dark?

Serial Dark został wyreżyserowany przez Barana bo Odara, który jest znany ze swoich ambitnych projektów filmowych i telewizyjnych. Urodzony w Szwajcarii, Baran bo Odar zasłynął dzięki swemu pierwszemu filmowi – „The Silence” – który zdobył uznanie krytyków i publiczność. Baran bo Odar reżyserował także inne udane projekty, jakimi są m. in. „Who Am I – Kein System ist sicher” oraz „Sleepless”. Zanim jednak stał się reżyserem, zajmował się tworzeniem scenariuszy oraz produkcją, więc ma wszechstronne doświadczenie w branży filmowej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Dark możemy podziwiać wiele ciekawych postaci, w wykonaniu zdolnych aktorów. Louis Hofmann gra Jonasa, który nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. Karoline Eichhorn występuje jako Charlotte, policjantka prowadząca śledztwo w sprawie zaginięć dzieci. Ulricha Nielsena – detektywa prowadzącego śledztwo w sprawie zaginięć dzieci – gra Oliver Masucci. Maja Schöne wciela się w postać Hannah Kahnwald, pełną intryg i dziewczynę wciąż kochającą Ulricha.

Gdzie obejrzeć Dark online?

Jeżeli chcesz obejrzeć Dark w całości, zachęcamy Cię do skorzystania z oferty platformy streamingowej Netflix. Serial można jednak oglądać także na wielu polskich stronach internetowych, takich jak vider, cda, zalukaj. Istnieje także opcja szukania różnych filmów i seriali w wyszukiwarce akino.net.

Dark z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępne są różne wersje językowe serialu Dark – polski lektor, napisy lub dubbing. Oferując różne opcje wyboru, jest szansa na dostosowanie wszystkiego do swojego indywidualnego gustu czy potrzeb.

Warto poświęcic 53 min minut na seans online?

Czy warto obejrzeć cały serial Dark? Tak, jeżeli kochasz fascynujące seriale pełne tajemnic i intryg. Dark to serial, który nie pozostawi Cię obojętnym. Zawieszenie na klifie to jedno z uczuć, jakie towarzyszą widzom podczas seansu. Każdy, kto szuka niebanalnej, intrygującej fabuły, powinien zdecydować się obejrzeć Dark.

Dobra wiadomośc! Cały serial Dark możesz obejrzeć online już teraz!

Jeżeli szukasz czegoś nietypowego, interesującego i pełnego tajemnic, to Dark jest dla Ciebie idealnym wyborem. Oglądanie tego serialu to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka, koniecznie zobacz Dark! Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat serialu w sekcji komentarzy.