Dawno, dawno temu (2011) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
43 min
6.8
Dawno, dawno temu to serial, który mówi o prawdziwej mocy miłości, przyjaźni i odwadze. Tematem przewodnim serialu są baśnie, które stają się prawdziwe w małym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 132
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7

Wprowadzenie do całego serialu Dawno, dawno temu

Dawno, dawno temu to serial, który mówi o prawdziwej mocy miłości, przyjaźni i odwadze. Tematem przewodnim serialu są baśnie, które stają się prawdziwe w małym miasteczku w Maine. Przekonaj się, że magiczne światy z twojego dzieciństwa nie tylko istnieją, ale że prawdziwa magia może pomóc ci pokonać twoje demony. W Dawno, dawno temu będąc młodą dziewczyną z ciemną przeszłością, dziewczyna odkrywa, że w tym miasteczku baśnie stają się rzeczywistością. Ku swojemu zdziwieniu, poznaje królową Śnieżkę, złego króla, kapłana i wiele innych niesamowitych postaci, które zmienią jej życie na zawsze.

Serial został wyprodukowany w 2011 roku, a jego produkcja odbywała się w Stanach Zjednoczonych. Seria trwa po 43 minuty i jest mieszanką gatunków dramatu, fantastyki naukowej i fantasy. Udostępniony online daje możliwość obejrzenia wszystkich odcinków, a jego popularność jest bardzo duża.

Zapewniamy, że przeniesienie się w świat baśni i magii to nie tylko atrakcyjne dla dzieci, ale również dla dorosłych. Ten serial zawiera wiele historii z morałami dla całej rodziny i na pewno przyniesie wiele pozytywnych emocji.

Dawno, dawno temu cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu toczy się w małym miasteczku w Maine, w którym baśnie stają się rzeczywistością. Królowa Śnieżka, Zła Królowa, Książę, kapłani i czarodzieje to tylko niektóre z postaci, z którymi spotka się główna bohaterka. Serial skupia się na walce dobra i zła, miłości i przyjaźni, które wynikają z prawdziwych uczuć.

Postacie fabularne

W serialu Dawno, dawno temu występują:

– Emma Swan (grana przez Jennifer Morrison) – główna bohaterka o mrocznej przeszłości, której los przyniesie dalsze przygody w małym miasteczku.
– Królowa Śnieżka / siostra Mary Margaret (grana przez Gabrielle Anwar) – piękna kobieta z ciemnymi włosami i bladą skórą, na którą zostało rzucone klątwa przez Złą Królową.
– Zła Królowa (grana przez Lanę Parrilla) – główna zła postać, która rzuca klątwy i nienawidzi Królowej Śnieżki.
– Książę (grany przez Colina O’Donoghue) – rycerz, który ocalił Królową Śnieżkę z klątwy Złej Królowej.
– Rumplestiltskin / Pan złota (grany przez Roberta Carlyle) – złowrogi czarodziej i właściciel sklepu w miasteczku, który zna tajemnice wszystkich mieszkańców.
– Jakiś Dziwny Człowiek (grany przez Andrew J. West) – nieznajomy, który pojawił się w miasteczku, aby zaspokoić wątpliwości Swan.
– Lucy (grana przez Alison Fernandez) – córka Henrego Millsa, która próbuje pomóc Swan, odkrywając prawdziwą historię miasta.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dawno, dawno temu?

Serial został wyreżyserowany przez Edwarda Kitsisa i Adama Horowitza. Oboje mają niezwykle bogate doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej. Są znani z produkcji innych znakomitych serialów i programów, takich jak Lost i Tron: Dziedzictwo.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w serialu Dawno, dawno temu pełni Jennifer Morrison, która wciela się w postać Emmy Swan. Do obsady dołączają również Gabrielle Anwar jako Królowa Śnieżka, Lana Parrilla jako Zła Królowa, Colin O’Donoghue jako Książę, Robert Carlyle jako Rumplestiltskin / Pan złota, Andrew J. West jako Jakiś Dziwny Człowiek, Alison Fernandez jako Lucy, a także wiele innych znakomitych aktorów.

Wszyscy aktorzy grają wspaniale, co pozwala na jeszcze silniejsze połączenie się z postaciami i historią serialu. Ich interpretacje dodają również wiele emocji i pozytywnych wibracji wraz z pracą całej ekipy.

Gdzie obejrzeć Dawno, dawno temu online?

Dawno, dawno temu to serial, który jest dostępny online na wielu platformach, takich jak vider, cda, zalukaj. Można również skorzystać ze strony alekino.net, gdzie można uzyskać dostęp do prostej wyszukiwarki filmów i seriali, w tym do poszczególnych odcinków serialu DDA.

Dawno, dawno temu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla zwolenników polskiego dubbingu dostępna jest polska wersja językowa Dawno, dawno temu. Jest również oferowana z lektorem i napisami, co oznacza, że ​​każdy widz znajdzie opcję, którą preferuje.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Absolutnie tak! W Dawno, dawno temu znajdziesz wiele ciekawych historii, a każdy odcinek to emocjonująca przygoda. To jedyny taki serial, w którym wszystko jest przesiąknięte morale i prawdziwymi uczuciami. Nie tylko pozwoli ci powrócić do twoich ulubionych baśni z dzieciństwa, ale również nauczy cię dużo o odwadze i miłości.

Dobra wiadomośc! Cały serial Dawno, dawno temu możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz przeżyć fascynującą przygodę w świecie baśni, zachęcamy do obejrzenia serialu Dawno, dawno temu. Odkryjesz prawdziwą wartość miłości, przyjaźni i wiary w swoje marzenia. Dostępność serialu online na wielu platformach pozwala na wygodne i swobodne oglądanie, kiedy tylko masz na to ochotę.

Nie wahaj się i spróbuj – przekonaj się, jak wiele radości i emocji może przynieść ci serial Dawno, dawno temu. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na jego temat w komentarzach pod tym artykułem.