Dead of Summer (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
43 min
6.8
Jeśli lubisz produkcje, które łączą w sobie horror, tajemnicę i science-fiction, to serial Dead of Summer jest dla Ciebie! Premiera odbyła się w 2016 roku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 193
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dead of Summer.

Jeśli lubisz produkcje, które łączą w sobie horror, tajemnicę i science-fiction, to serial Dead of Summer jest dla Ciebie! Premiera odbyła się w 2016 roku, a jakość produkcji zostawi Cię z wrażeniem. Serial ten składa się z dziesięciu odcinków, z których każdy trwa 43 minuty. Nie ma wątpliwości, że to najlepszy wybór dla miłośników klimatów grozy, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje. Dead of Summer został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a teraz Ty również możesz obejrzeć go online!

Dead of Summer cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial opowiada historię grupy ludzi, którzy z różnych powodów postanawiają spędzić lato w obozie letnim o nazwie „Stillwater”. Akcja toczy się w latach osiemdziesiątych, w Ameryce Północnej. Grupa ta nie podejrzewa, że ten letni wypoczynek szybko zamieni się w prawdziwe piekło. Okazuje się, że na terenie obozu dzieją się dziwne i niepokojące rzeczy, a jednocześnie jest to miejsce, gdzie ktoś lub coś, czyha na uwięzionych tam ludzi. Co właściwie dzieje się w obozie letnim „Stillwater”? Czy cała ta sytuacja ma związek z przerażającą przeszłością miejscowości? A może jest to już coś więcej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w serialu Dead of Summer.

Postacie fabularne

W serialu mamy do czynienia z ciekawymi postaciami, które w głównej mierze składają się z członków personelu i uczestników obozu. Wśród nich znajdziemy takie nazwiska jak Deb Carpenter, Cricket, Alex Powell, Amy, Jessie, Blotter czy Joel. Każdy z nich ma swoją własną historię, którą poznajemy podczas kolejnych odcinków.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dead of Summer?

Reżyserem serialu Dead of Summer jest Adam Horowitz, znany jako współtwórca serialu „Dawno temu”. Adam Horowitz to nie tylko reżyser, ale również scenarzysta i producent. Powstały przez niego i Edwarda Kitsisa „Dawno temu” to także bardzo dobry przykład udanego serialu skierowanego dla młodzieży.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Wśród obsady serialu Dead of Summer znajdziemy wiele znanych nazwisk, takich jak Elizabeth Mitchell, która wystąpiła już m.in. w „Zagubieni” oraz „Chirurdzy”, lub Alberto Frezza, który zagrał w filmie „Fotograf”. W rolach głównych zobaczymy również Paulinę Singer, Eli Goree czy Ronena Rubinstein. Każdy z nich zagrał świetnie i dostarczył wiele emocji widzom.

Gdzie obejrzeć Dead of Summer online?

Dead of Summer jest dostępny online m.in. na Vider, CDA i Zalukaj. Dzięki temu masz możliwość w dowolnym czasie i miejscu obejrzenia swojego ulubionego serialu. Jeśli szukasz dobrego serwisu do wyszukiwania filmów i seriali to polecamy ci alekino.net, gdzie znajdziesz szeroki wybór najlepszych produkcji.

Dead of Summer z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Nie masz ochoty na oglądanie Dead of Summer z napisami lub dubbingiem? Bez problemu możesz obejrzeć serial z lektorem, który przetłumaczy dla Ciebie dialogi na język polski. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą przegapić żadnej sceny i cieszyć się każdą minutą seansu.

Warto poświęcić 43 minuty na seans online?

Jeśli lubisz klimat grozy i tajemnicy, to zdecydowanie warto poświęcić czas na seans całego serialu Dead of Summer. To produkcja, która wciąga od pierwszej minuty i nie daje oderwać się od ekranu. Znajdziesz tam nie tylko interesującą fabułę, ale również wiele zaskakujących zwrotów akcji, dzięki czemu seans będzie pełen emocji i wrażeń.

Dobra wiadomość! Cały serial Dead of Summer możesz obejrzeć online już teraz!

Dead of Summer to przekrój gatunków, który zachwyci każdego miłośnika gatunku. To naprawdę świetnie zrealizowany serial, który z pewnością zostawi po sobie mocne wrażenie. Teraz z powodzeniem możesz obejrzeć cały serial online, a skorzystanie z tej możliwości będzie świetnym pomysłem na wieczór w domowym zaciszu. Rozwiń szczegóły fabuły, poczuj klimat i przeżyj emocje, które dostarczą Ci bohaterowie. A po seansie nie zapomnij podzielić się swoją opinią o serialu w komentarzach!