DES (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
46 min
6.8
Serial DES to emocjonujący dramat kryminalny, który skupia się na historii Dennisa Nilsena – jednego z najbardziej okrutnych seryjnych morderców w historii Wielkiej Brytanii. Opowieść...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 130
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu DES.

Serial DES to emocjonujący dramat kryminalny, który skupia się na historii Dennisa Nilsena – jednego z najbardziej okrutnych seryjnych morderców w historii Wielkiej Brytanii. Opowieść przedstawia trzy punkty widzenia na jedną historię – Dennisa Nilsena (David Tennant), detektywa Petera Jaya (Daniel Mays) oraz biografa Briana Mastersa (Jason Watkins).

Serial DES odnosi wiele pozytywnych recenzji krytyków i zdobywa uznanie widzów na całym świecie. Produkcja tego serialu jest na wysokim poziomie, kładąc nacisk na realizm i dokładność w przedstawianiu wydarzeń. Współpraca z tak wybitnymi aktorami jak David Tennant, Daniel Mays i Jason Watkins, przyczyniła się do stworzenia płynnego i ekscytującego serialu, który nie pozwoli ci oderwać się od ekranu.

Serial DES został wyprodukowany w roku 2020. Trwa 46 minut i zaliczany jest do gatunku dramatu kryminalnego. Warto odnotować, że serial jest dostępny online. Można go obejrzeć na różnych platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj, ale też na stronie Alexkino.net.

DES cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial DES rozgrywa się w Wielkiej Brytanii i opowiada o przerażającej historii Dennisa Nilsena, który zamordował w swoim mieszkaniu w latach 1978-1983 chłopców i młodych mężczyzn. Ukazany jest proces śledztwa oraz to, jak policja po wielu latach wpadła na jego trop.

Serial jest bardzo realistyczny i ukazuje wstrząsające sceny zbrodni i detektywistycznych działań. Widzowie muszą być gotowi na mocne emocje i wstrząsające przeżycia.

Postacie fabularne

W serialu DES występuje wielu bohaterów. W obsadzie prowadzącą znajdują się:

– Dennis Nilsen (David Tennant) – seryjny morderca, który zamordował ponad 15 młodych mężczyzn.

– Detektyw Peter Jay (Daniel Mays) – to policjant, który zainicjował pierwsze działania w straży miejskiej przeciwko Dennisi Nilsenowi, co doprowadziło do jego schwytania.

– Brian Masters (Jason Watkins) – biograf Dennisa Nilsena, który miał kontakty z Nilsenem po jego schwytaniu.

Obaj aktorzy, David Tennant i Daniel Mays, wszechstronnie opanowali swoje role, tworząc wspaniałą chemię na ekranie. Jason Watkins asystuje im w swojej roli, która ukazuje faktyczną sytuację i moralny konflikt, który pojawił się z zainteresowaniem opisywania życia seryjnego mordercy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu DES?

Serial DES został wyreżyserowany przez pierwszorzędnego, nominowanego do nagrody Emmy reżysera, Lewisa Arnolda. Arnold ukończył National Film and Television School i ma na swoim koncie wiele wyjątkowych produkcji, w tym odcinek Serialu Black Mirror (2013) i The Tunnel (2013-2018).

Lewisa Arnolda można uznać za jednego z najwybitniejszych reżyserów swojego pokolenia. Jest znany z precyzji, z której korzysta, aby wprowadzić realistycznie i autentycznie fabułę swoich produkcji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu DES występuje szereg wybitnych aktorów, którzy efektownie zagrają swoje role:

– David Tennant – znany z serialu Doctor Who, wciela się w Dennisa Nilsena.

– Daniel Mays – znany m.in. z filmu „Rogue One: Gwiezdne wojny – historie” , wciela się w inspektora Petera Jaya.

– Jason Watkins – znany z serialu „Crowley”, zagrał w role narracyjną Briana Mastersa.

Ron Cook, Barry Ward, Ben Bailey Smith, Alex Bhat, Jay Simpson, Bronagh Waugh i Joel Morris to inni aktorzy, którzy wnieśli wiele do produkcji i zagrają w wielu scenach wraz z pierwszoplanowymi graczami.

Gdzie obejrzeć DES online?

Serial DES jest dostępny online. Można go obejrzeć na różnych platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj, ale też na stronie Alexkino.net.

Jeśli chcesz obejrzeć ten wspaniały dramat kryminalny z ciepłym kubkiem herbaty w ręku, polecam sprawdzenie oferty na alekino.net, miejsca, w którym znajdziesz tysiące filmów i seriali do oglądania. Będziesz mieć nieograniczoną ilość rozrywki w jednym miejscu.

DES z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial DES jak wiele innych produkcji wyemitowanych w innych krajach, jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu widzowie mówiący po polsku nie muszą martwić się, że zrozumieją niektóre słowa. Dostępność modeli dźwiękowych w języku polskim to doskonała okazja dla widzów, którzy chcą w pełni zanurzyć się w świecie seryjnych morderców.

Warto poświęcić 46 minut na seans online?

Po obejrzeniu pierwszych kilku minut serialu DES z pewnością nie będzie wątpliwości, czy warto poświęcić 46 minut na seans online. Przerażające sceny zbrodni prezentowane w serialu, przyciągają uwagę widza i skaczą na niego z ekranu. Oglądając tę produkcję, można się spodziewać wiele emocji, takich jak wstrząs, zdumienie, smutek i niespodzianka.

Serial DES to jedna z tych produkcji, po których osoby widzące, muszą się zastanowić nad swoim życiem, ponieważ poznają fakty i okoliczności przerażającego przestępstwa. Warto zobaczyć, jak seryjni mordercy działają, a także co stoi za zamordowaniem tak wielu ludzi.

Dobra wiadomośc! Cały serial DES możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial DES jest dostępny online. Możesz go obejrzeć na różnych platformach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj, ale też na stronie Alexkino.net. Polecam gorąco obejrzenie tego wspaniałego dramatu kryminalnego.

Jeśli już obejrzałeś ten serial, podziel się swoją opinią z nami w sekcji komentarzy. A jeśli jeszcze nie widziałeś, to koniecznie obejrzyj go już teraz! Przypomnę tylko, że jest to jeden z najlepiej ocenianych seriali kryminalnych ostatnich lat.