Dexter (2006) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
55 min
6.8
Jeśli nie obejrzałeś jeszcze serialu Dexter, to jest to właśnie moment, by to zmienić. Dexter to jeden z najlepszych kryminalnych seriali, który zdobył już wiele...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 246
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dexter.

Jeśli nie obejrzałeś jeszcze serialu Dexter, to jest to właśnie moment, by to zmienić. Dexter to jeden z najlepszych kryminalnych seriali, który zdobył już wiele nagród i uznanie publiczności na całym świecie. W tym artykule dowiesz się, na czym polega popularność tego serialu, jaka jest fabuła, kto gra w nim główne role, kto nim wyreżyserował i gdzie możesz obejrzeć cały serial online.

Dexter to serial kryminalny, którego bohaterem jest Dexter Morgan. Jest on specjalistą ds. krwi w departamencie policji, a nocą prowadzi podwójne życie. Zabija on brutalnych i niebezpiecznych przestępców, którzy wymykają się organom sprawiedliwości. Dexter zadaje sobie sprawę z tego, że jego działania nie są legalne, ale jest przeciwnikiem przestępczości i chce oczyścić miasto z ludzi, którzy go splamili.

Fabuła stylizowana jest na thriller, składa się z 8 serii, a każda odcinek trwa około 55 minut. Akcja toczy się w Miami, gdzie policjanci odnajdują ciała brutalnie zamordowanych ludzi. Wszystko wskazuje na to, że sprawca jest bardzo dobrym i inteligentnym złoczyńcą. Na miejscu zbrodni zawsze pozostaje nieznaczne ślady krwi, co prowadzi do Dexter’a – jedynego, który potrafi odczytać te ślady i wyjaśnić, co wydarzyło się podczas zbrodni.

Postacie fabularne

W serialu Dexter występuje wiele postaci, ale najważniejsze z nich to:
– Dexter Morgan (Michael C. Hall) – główny bohater, specjalista ds. krwi w policji, który zabija brutalnych przestępców w Miami.
– Debra Morgan (Jennifer Carpenter) – siostra Dextera i policjantka, która odnajduje ciała zamordowanych ludzi.
– Harry Morgan (James Remar) – przybrany ojciec Dextera – policjant, który pomógł mu opanować swoje zabójcze skłonności i wprowadził go na dobrą drogę.
– Maria LaGuerta (Lauren Velez) – szefowa policji w Miami, która walczy z przestępcami i bezpieczeństwem w mieście.
– Vince Masuka (C.S. Lee) – innych specjalista ds. krwi w policji, który często robi nieodpowiednie żarty.
– Angel Batista (David Zayas) – policjant, który pracuje na jednym z wydziałów w policji i jest przyjacielem Dextera.
– Joey Quinn (Desmond Harrington) – detektyw policji, który bardziej interesuje się prywatnym życiem, niż pracą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dexter?

Serial Dexter wyreżyserował Michael Cuesta. Jest to amerykański reżyser i producent, który ma na swoim koncie już wiele znakomitych filmów i seriali. Jego kariera rozpoczęła się w 1996 roku od wyreżyserowania krótkometrażowego filmu „Cocaine Angel”. Zasłynął także jako reżyser serialu „Six Feet Under”, który zdobył nagrodę Emmy. Oprócz Dexter’a i „Six Feet Under”, Cuesta wyreżyserował także kolejne popularne seriale, takie jak „Homeland”, „True Detective” i „American Horror Story”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W głównej roli, jako Dexter Morgan występuje Michael C. Hall. Warto również wspomnieć o innych aktorach występujących w serialu:
– Jennifer Carpenter, grająca siostrę Dextera, Deb.
– David Zayas w roli policjanta Angela Batisty.
– James Remar, grający Harry’ego Morgana, ojca Dextera.
– Desmond Harrington, grający detektywa Joeya Quinn’a.
– C.S. Lee jako inny specjalista ds. krwi w policji, Vince Masuka.
– Aimee Garcia, grająca Jamę – nową asystentkę Morgana.
– Geoff Pierson, w roli szefa policji w Miami, Thomasa Matthewsa

Wszyscy aktorzy są znani ze swoich znakomitych ról w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, a rola w serialu Dexter przyniosła im jeszcze większą popularność.

Gdzie obejrzeć Dexter online?

Jeśli jesteś ciekaw, jak Dexter poluje na przestępców i czy udaje mu się złapać sprawców, to z łatwością możesz obejrzeć cały serial online. Dexter został udostępniony przez wiele platform, takie jak Vider, cda, zalukaj i wiele innych. Wszystkie seriale i filmy z serii Dexter są również dostępne w wyszukiwarce filmów i seriali – alekino.net. Możesz obejrzeć cały serial w oryginalnej wersji z angielskimi napisami lub polskim lektorem lub dubbingiem.

Dexter z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Dexter jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz tę wersję, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybrać wersję oryginalną z angielskim lektorem i polskimi napisami lub polską wersję z lektorem, który wciągnie Cię w nastrój tego serialu. Dubbing również będzie doskonałym wyborem dla osób, które nie lubią czytać napisów lub słuchać lektora. Wybierz to, co najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom i ciesz się tym wspaniałym serialem.

Warto poświęcić 55 minut na seans online?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – tak! Dexter to serial, który wciągnie Cię od pierwszego odcinka. Każdy odcinek to niezwykle wciągająca fabuła, która zaskoczy Cię i dostarczy niezapomniane emocje. Poza tym, Dexter to nie tylko kryminalny serial, ale również historia o człowieku, który boryka się z traumą z przeszłości i stara się poradzić sobie z tym trudnym doświadczeniem, a ratowanie ludzi jest jego sposobem na pokonanie swoich demonów.

Dobra wiadomość! Cały serial Dexter możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz czegoś, co oczaruje Cię swoją fabułą i postaciami, to Dexter to serial, który zrobi to doskonale. Masz już wiele informacji o tym, co oferuje ten wspaniały serial i wiesz już, gdzie można go obejrzeć online. Oglądanie Dexter’a to wspaniały sposób na spędzenie czasu dla miłośników kryminałów i thrillerów. Nie czekaj i obejrzyj cały serial już teraz, a potem podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. To będzie przepis na doskonale spędzony wieczór!