Dlaczego ja (2010) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
43 min
6.8
Serial Dlaczego ja to polski serial paradokumentalny, który zagościł na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy w 2010 roku. Produkcją zajęła się firma Warsaw Shore oraz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 296
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dlaczego ja.

Serial Dlaczego ja to polski serial paradokumentalny, który zagościł na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy w 2010 roku. Produkcją zajęła się firma Warsaw Shore oraz TVN, a reżyserem jest John Brown. Cały serial składa się z 105 odcinków, a każdy z nich trwa około 45 minut. Akcja serialu rozgrywa się w Polsce, a zespół dziennikarzy poszukuje najdziwniejszych i najbardziej dramatycznych historii przeciętnych ludzi. Pokazują, jak problematyczne sytuacje wpływają na życie ludzi, a także jakie emocje towarzyszą osobom, które stają przed trudnymi decyzjami życiowymi.

Serial Dlaczego ja zyskał ogromną popularność w Polsce, gdzie setki tysięcy widzów oglądały go na antenie TVN. Obecnie jednak każdy, kto chce obejrzeć cały serial, może zrobić to online, korzystając z wielu dostępnych platform, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Wystarczy kilka kliknięć, aby zacząć cieszyć się nagrodą w postaci wciągającego serialu, który z pewnością zainterweniuje każdego.

Dlaczego ja cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu rozgrywa się w Polsce, a zespół dziennikarzy poszukuje najdziwniejszych i najbardziej dramatycznych historii przeciętnych ludzi. Serial Dlaczego ja składa się z 105 odcinków, w każdym z nich przedstawiono inną historię. Celem serialu jest ukazanie niezwykłych sytuacji, w których ludzie mogą się znaleźć, zazwyczaj przez nie swoją winą. Dziennikarze przedstawiają przeciwności losu, z którymi ludzie mogą się borykać, takie jak: rozwody, oszustwa, przestępstwa, niechętne decyzje, choroby, nieszczęśliwe zdarzenia itp. Każda odsłona przedstawia skomplikowane problemy oraz emocje, jakie towarzyszą bohaterom.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami serialu są dziennikarze, którzy starają się odnaleźć nietuzinkowe historie, niemające skończenia. Wśród bohaterów możemy wyróżnić m.in. Karolinę – wykwalifikowaną dziennikarkę, która prowadzi wywiady z głównymi postaciami każdego odcinka. Drugim bohaterem jest Michał – operator kamery, który nagrywa każdą przemowę, reakcję i gesty bohaterów. Wśród postaci pojawiają się także ofiary, oszuści, osoby, które popełniły błędy, a także uczciwi i mądrzy ludzie, którzy starają się pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnym położeniu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dlaczego ja?

Reżyserem serialu Dlaczego ja jest John Brown. Jego kariera rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował jako reżyser i producent operatorów telewizyjnych. Pracował dla takich stacji jak BBC1, BBC2, Channel 4. Przemysł rozrywkowy przyciągnął go do Polski, gdzie w 2001 roku objął stanowisko kierownika programowego Polsatu. Później przez kilka lat był związany z telewizją TVN, gdzie stworzył szereg programów rozrywkowych. Poza serialem Dlaczego ja reżyserował także takie produkcje jak: Buzz!, Big Brother, X Factor, Kojoty czy Projekt Lady.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Cały serial Dlaczego ja został nakręcony w formie paradokumentu z udziałem prawdziwych bohaterów oraz aktorów, którzy wcielają się w role niektórych postaci. W trakcie serialu pojawiają się między innymi Paweł Krząszczyk, Ewelina Lisowska, Tomasz Bednarek, Marcin Najman, Dariusz Wieteska.

Gdzie obejrzeć Dlaczego ja online?

Często zdarza się, że nie mamy czasu do obejrzenia serialu, a w dodatku trudno nam znaleźć odpowiedni moment w telewizji. Na szczęście nie musimy rezygnować z oglądania ulubionych programów. Cały serial Dlaczego ja możemy teraz obejrzeć online, na takich stronach jak Vider, Cda czy Zalukaj. Bezproblemowo wejdziesz na stronę, wybierzesz interesujący cię odcinek i rozpoczniesz oglądanie.

Ponadto, na stronie alekino.net możemy skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali, co daje nam dostęp do szerokiej gamy produkcji różnego typu. Bez wychodzenia z domu mamy do dyspozycji najgorętsze premiery kinowe, kultowe seriale i filmy, które już zdążyły stać się klasyką gatunku.

Dlaczego ja z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cieszmy się, że zainteresowanie zagranicznymi produkcjami w Polsce stale rośnie. Co jednak z polskimi produkcjami, gdzie to czego potrzebujemy, to dobrze przetłumaczony i sprawnie nagrany język polski. Tak się dzieje w wypadku serialu Dlaczego ja – całość jest dostępna z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Bez względu na to, jaki masz gust i jaki styl wolisz, można wybrać wersję, która ci odpowiada najbardziej.

Warto poświęcić minutę na seans online?

Tak, warto! Serial Dlaczego ja to pozycja, której nie można ominąć, jeśli chce się być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce. Jest to produkcja, która porusza ważne problemy społeczne, emocje i problemy, z którymi można się spotkać w swoim życiu. W dodatku każdy odcinek przedstawia niezwykłą historię, która skłania do refleksji, a jednocześnie nie pozwala oderwać się od ekranu. Bez dwóch zdań, ten serial zrobi na tobie ogromne wrażenie.

Dobra wiadomość! Cały serial Dlaczego ja możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Dlaczego ja to produkcja, którą warto obejrzeć online na Vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z oferty on-line i obejrzenia każdego odcinka, który dostarczy każdemu wiele emocji, niezapomnianych przeżyć, a także pozytywnego nastroju. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do komentowania na naszej stronie i dzielenia się opinią na temat serialu Dlaczego ja.