Dziewczyna i kosmonauta (2023) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2023
43 min
6.8
Jeśli szukasz niebanalnego, przykuwającego uwagę serialu, to „Dziewczyna i kosmonauta” to pozycja, która przypadnie Ci do gustu. To fabuła pełna napięcia, emocji i tajemnic. Serial...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 121
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dziewczyna i kosmonauta.

Jeśli szukasz niebanalnego, przykuwającego uwagę serialu, to „Dziewczyna i kosmonauta” to pozycja, która przypadnie Ci do gustu. To fabuła pełna napięcia, emocji i tajemnic. Serial pochodzi z Polski, jego reżyserią zajęła się Olga Chajdas, a w obsadzie znaleźli się m.in. aktorzy tak znani jak Andrzej Chyra, Grzegorz Damięcki, czy Magdalena Cielecka. Seria została wyprodukowana w roku 2023 i łączy w sobie gatunki dramatu, fantasy i sci-fi. Całość trwa kilka godzin, ale są to godziny, które na pewno nie zostaną zmarnowane.

Serial cieszy się aktualnie dużą popularnością i można go z łatwością znaleźć online. Dostępny jest na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Gorąco polecam obejrzenie tego serialu, ponieważ to jeden z tych tytułów, które już po obejrzeniu pierwszego odcinka wciągają na całą noc.

Dziewczyna i kosmonauta cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja całego serialu rozgrywa się w Polsce, gdzie dwaj przyjaciele Nikodem i Bogdan, będący pilotami F-16, starają się zdobyć serce pięknej Marty i zrealizować swoje marzenia o locie w kosmos. Zwycięzcą w rywalizacji zostaje Nikodem, jednak z powodu nieznanej usterki powraca do Ziemi dopiero po trzydziestu latach. Po powrocie okazuje się, że choć na Ziemi wiele się zmieniło, wiek Nikodemowi zatrzymał się w dniu startu.

Pomieszczenia laboratoryjne, eksperymenty z wykorzystaniem kosmicznego sprayu powodującego wieczną młodość, a jednocześnie niesamowite konsekwencje w postaci pragnienia władzy oraz nasilającej się choroby… to tylko niektóre z elementów, jakie składają się na fabułę serialu.

Postacie fabularne

W serialu „Dziewczyna i kosmonauta” występują takie postacie jak Nikodem (w tej roli Grzegorz Damięcki), Bogdan (Andrzej Chyra), Marta (Magdalena Boczarska), Profesor (Jędrzej Hycnar), Klaudia (Vanessa Aleksander), Pola (Anna Cieślak) i wiele innych. Każda postać jest dobrze wykreowana i pełni swoją rolę w fabule.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dziewczyna i kosmonauta?

Reżyseriem serialu „Dziewczyna i kosmonauta” jest Olga Chajdas, która w Polsce zyskała uznanie dzięki swoim filmom krótkometrażowym oraz pełnometrażowym. Zanim zaczęła tworzyć filmy, pracowała na planach filmowych jako asystentka reżysera. Swoją karierę zaczynała od sporadycznych, bardzo kreatywnych zleceń dla Telewizji Polskiej, a nawet od występów w jednym z programów telewizyjnych. Olga Chajdas posiada bardzo zróżnicowane doświadczenie, które w pełni wykorzystała podczas realizacji serialu „Dziewczyna i kosmonauta”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu „Dziewczyna i kosmonauta” możemy zobaczyć znanych i cenionych aktorów. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki (Nikodem), Andrzej Chyra (Bogdan), Magdalena Boczarska (Marta) oraz Vanessa Aleksander (Klaudia), Anna Cieślak (Pola) oraz Jędrzej Hycnar (Profesor). Każdy z aktorów swoją grą i interpretacją sprawił, że postaci stały się bardziej wiarygodne i przekonujące.

Gdzie obejrzeć Dziewczyna i kosmonauta online?

Cały serial można obejrzeć online na wielu platformach, takich jak vider, cda, zalukaj czy Netflix. Jeśli jednak chce się mieć pewność, że obejrzy się go w najlepszej jakości, to polecam korzystanie z portalu alekino.net, tam bowiem można legalnie obejrzeć cały serial w najlepszej jakości, bez reklam i bez konieczności korzystania z VPN.

Dziewczyna i kosmonauta z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial „Dziewczyna i kosmonauta” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor sprawia, że oglądanie staje się jeszcze bardziej przyjemne, a polskie napisy pozwalają zrozumieć każdy detal fabuły. Dodatkowo, chcąc oglądać serial w pełni komfortowo, można skorzystać z opcji dubbingu, który niektórym osobom wygodniej się ogląda.

Warto poświęcic minut na seans online?

Tak, na pewno warto poświęcić czas na oglądanie serialu „Dziewczyna i kosmonauta”. To doskonała produkcja dla każdego, kto interesuje się kosmosem, dramatami miłosnymi i tajemnicami. Fabuła jest doskonale wykreowana, a zakończenie nie pozostawia żadnych wątpliwości. Dodatkowo, dzięki doskonałej grze aktorów, widz jest w stanie perfekcyjnie wczuć się w postacie i bacznie śledzić ich losy.

Dobra wiadomośc! Cały serial Dziewczyna i kosmonauta możesz obejrzeć online już teraz!

Gorąco zachęcam do obejrzenia serialu „Dziewczyna i kosmonauta” online na alekino.net. To produkcja, która wciąga od pierwszego odcinka, a każda minuta wgryza się w pamięć i pozostawia wiele emocji. Po obejrzeniu całego serialu zapraszam na blog, gdzie można się podzielić swoją opinią o produkcji. Nie ma wątpliwości, że to jeden z najlepiej wyreżyserowanych i zagranych seriali w ostatnich latach, który udało się Polakom stworzyć na światowym poziomie!