Dziewczyny (2012) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
28 min
6.8
Czy szukasz serialu, który wprowadzi Cię w świat dojrzewania i dorosłości? Jeśli tak, to serdecznie polecam Ci Dziewczyny – popularny serial emitowany od 2012 roku....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 152
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Dziewczyny

Czy szukasz serialu, który wprowadzi Cię w świat dojrzewania i dorosłości? Jeśli tak, to serdecznie polecam Ci Dziewczyny – popularny serial emitowany od 2012 roku. Serial został wyreżyserowany przez Lenę Dunham i skupia się na perypetiach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku, które wkraczają w dorosłość. Serial łączy w sobie elementy dramatu i komedii, co sprawia, że jego oglądanie jest wyjątkowo przyjemne.

Dziewczyny to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Zyskał duże grono fanów w Polsce i na świecie, dzięki swojemu intrygującemu scenariuszowi, wspaniałej obsadzie i wyjątkowemu klimatowi, który wciąga na wiele godzin. Na szczęście dla wszystkich, którzy nie mieli okazji oglądać Dziewczyn, serial jest dostępny online.

Dziewczyny cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Dziewczyny rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie mieszka cztery przyjaciółki o imionach Hannah, Marnie, Shoshanna i Jessa. Wraz z każdym odcinkiem możemy obserwować ich kłopoty, sukcesy oraz problemy, z którymi stykają się w codziennym życiu. Pokazywane są zarówno ich perypetie w pracy, jak i życiu prywatnym.

W ramach krótkiej fabuły, Hannah jest młodą pisarką, która próbuje spełnić swoje marzenie o pisaniu. Marnie jest artystką, która zawsze opiera swoje decyzje na rozsądku, kosztem swojego szczęścia. Shoshanna jest młodą kobietą, która na każdym kroku szuka swojego miejsca w świecie i swój sposób na życie. Wreszcie Jessa jest znacznie bardziej dojrzała nic reszta dziewcząt i często próbuje udzielać im życiowych rad.

Postacie fabularne

W serialu Dziewczyny występuje kilka głównych postaci:
– Hannah, w którą wciela się Lena Dunham, jest główną bohaterką i to przez jej losy poznajemy pozostałe dziewczyny.
– Marnie, w którą wciela się Allison Williams, to najlepsza przyjaciółka Hannah. Jest artystką, która zawsze próbuje działać rozsądnie.
– Shoshanna, w którą wciela się Zosia Mamet, to młoda kobieta, która próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie.
– Jessa, w którą wciela się Jemima Kirke, to postać znacznie dojrzalsza niż reszta dziewcząt i często próbuje udzielać im życiowych rad.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Dziewczyny?

Serial Dziewczyny został wyreżyserowany przez Lenę Dunham, która w nim również występuje jako jedna z głównych aktorek. Lena Dunham jest amerykańską reżyserką, scenarzystką oraz aktorką. Zasłynęła dzięki swojemu debiutanckiemu filmowi „Tiny Furniture” oraz właśnie serialowi Dziewczyny. Jej stylem charakteryzuje się naturalizm oraz podejmowanie kluczowych kwestii feministycznych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Serial Dziewczyny to nie tylko wspaniała fabuła, ale również świetna obsada. Wszystkie główne role są obsadzone tak, że wierzy się w ich postaci. Lena Dunham gra postać Hannah, Allison Williams wciela się w Marnie, Zosia Mamet gra Shoshanę, a Jemima Kirke grę Jessę. Ponadto obsada aktorska Dziewczyn uzupełniają także tacy aktorzy jak Adam Driver, Alex Karpovsky, Michael Zegen czy Christopher Abbott.

Gdzie obejrzeć Dziewczyny online?

Serial Dziewczyny możesz obejrzeć online na wielu platformach jak np. vider, cda czy zalukaj. Jednak zawsze polecam skorzystać z najlepszej wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Wyszukiwarka ta jest łatwa w obsłudze i umożliwia dostęp do notorycznie aktualizowanej bazy filmów online.

Dziewczyny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Dziewczyny mają swoją polską wersję, dlatego można obejrzeć go z polskim lektorem lub z napisami. Dzięki temu interesujący i zarazem zabawny serial stał się jeszcze bardziej przystępny dla widza.

Warto poświęcic 28 min minut na seans online?

Tak, warto poświęcić 28 minut na seans online z Daata z serii Dziewczyny. Serial ten jest rewelacyjnym połączeniem emocji, przygód oraz humoru, które zapewnią nam miłe spędzenie wieczoru. Jest to najlepszy sposób na oderwanie się od rzeczywistości i na chwilę przeniesienie się w świat młodych, dynamicznych dziewczyn w dorosłym świecie. Po obejrzeniu Dziewczyn, na pewno zechcesz zobaczyć kolejne odcinki!

Dobra wiadomość! Cały serial Dziewczyny możesz obejrzeć online już teraz!

Mam nadzieję, że przekonałeś się już do obejrzenia serialu Dziewczyny, który skradł serca wielu fanów na całym świecie. Ten rewelacyjny serial typu dramat-komedia zapewni wiele godzin przyjemności i świetnej zabawy. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, by obejrzeli cały serial online juź teraz i podzielili się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.