Egzorcysta (2017) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
12 min
6.8
Serial Egzorcysta to produkcja, która wciągnie nas w świat walki z potworami, demonami i duchami. Tytułowy Egzorcysta, zajmuje się na co dzień remontami, jednak w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 149
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Egzorcysta

Serial Egzorcysta to produkcja, która wciągnie nas w świat walki z potworami, demonami i duchami. Tytułowy Egzorcysta, zajmuje się na co dzień remontami, jednak w ramach swojego powołania, walczy z siłami zła. To nie jest kolejny horror, a raczej seria komicznych opowieści, które rozśmieszają i jednocześnie przerażają. Serial zadebiutował w 2017 roku i zyskał uznanie widzów. Czy warto obejrzeć cały serial? Tego dowiecie się czytając dalej.

Egzorcysta cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w różnych miejscach, zawsze jednak towarzyszy nam tytułowy bohater – Egzorcysta. Bohater walczy z zamieszkującymi świat potworami i demonami, a jednocześnie musi sobie radzić ze swoimi codziennymi problemami. Wszystko to robione jest z humorem, co sprawia, że mimo dziwnych sytuacji, nie jest nudno.

Postacie fabularne

W serialu Egzorcysta, występują tylko nieliczne postacie główne:
– Egzorcysta – główny bohater opowieści, który zajmuje się walką z potworami.
– Wampir – antagonista, który stał się jednym z celów Egzorcisty, chce go zabić.
– Duchy i demony – zamieszkujące świat potwory, z którymi Egzorcysta mierzy się na co dzień.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Egzorcysta?

Reżyserem serialu jest nieznany jeszcze w Polsce, francuski reżyser, którego nazwisko brzmi Amine Boukrana. Jest to jego pierwszy serial dla dorosłych, jednak zanim wskoczył w branżę filmową, pracował nad animacjami dla dzieci.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Egzorcyście występują tylko nieliczni aktorzy, z czego Bartosz Walaszek odgrywa tytułowego Egzorcystę. W przeszłości widzieliśmy go m.in. jako Mistrza Kurta z serialu „Miasteczko Twin Peaks”. W Egzorcyście udowadnia, że humor i aktorstwo idą w parze.

Gdzie obejrzeć Egzorcysta online?

Jeśli chcesz obejrzeć Egzorcystę w polskiej wersji językowej, możesz odwiedzić vider, cda lub zalukaj. Wszystkie te strony umożliwiają bezpłatne oglądanie serialu online. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie stron w poszukiwaniu interesującego cię filmu czy serialu, możesz skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Egzorcysta z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial jest również dostępny z polskim lektorem i z napisami. Jednak, jeśli chodzi o dubbing, to niestety dla fanów takiej opcji trzeba będzie się obejść smakiem. Niemniej jednak, to świetnie, że mamy wybór między lektorem a napisami, więc z pewnością znajdzie się coś dla każdego.

Warto poświęcić 12 minut na seans online?

Jeśli szukasz czegoś, co połączy w sobie świat komicznych opowieści i horrorów, to Egzorcysta jest właśnie dla Ciebie. To serial pełen humoru i przerażających wątków, które pozwolą na miłe spędzenie czasu przed ekranem. Jeśli po trudnym dniu chcesz się odprężyć i zapomnieć o swoich problemach, serial Egzorcysta na pewno Ci w tym pomoże.

Dobra wiadomość! Cały serial Egzorcysta możesz obejrzeć online już teraz!

Cały serial Egzorcysta jest dostępny online, więc zachęcamy do jego obejrzenia już teraz! Warto spojrzeć na świat z perspektywy egzorcysty i przekonać się, jak dzieje się walka z duchami, demonami i potworami. Obejrzenie Egzorcysty to świetny sposób na relaks i rozrywkę po trudnym dniu. A Wam, drodzy Czytelnicy, jak się podobał Egzorcysta? Dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej.