Endeavour (2013) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2013
90 min
6.8
Endeavour to serial kryminalny, który opowiada o początkach kariery inspektora Morse'a. Akcja dzieje się w latach 60., a głównego bohatera gra Shaun Evans. Serial został...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 386
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Endeavour

Endeavour to serial kryminalny, który opowiada o początkach kariery inspektora Morse’a. Akcja dzieje się w latach 60., a głównego bohatera gra Shaun Evans. Serial został wyprodukowany w 2013 roku. Zdobył uznanie widzów na całym świecie i jest uznawany za jedną z najlepszych produkcji tego gatunku. W serialu występują także m.in. Roger Allam, James Bradshaw, Sean Rigby, Caroline O’Neill, Abigail Thaw, Sara Vickers i Anton Lesser. Endeavour to mieszanka dramatu, kryminału i tajemnicy, a każdy odcinek trwa 90 minut. Serial jest bardzo popularny, a całość jest dostępna do obejrzenia online na wielu platformach internetowych.

Endeavour cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Akcja serialu dzieje się w Oksfordzie na przełomie lat 60. i 70. główny bohater, Endeavour Morse po porzuceniu studiów oraz służbie w Królewskim Korpusie Łączności staje się policjantem. Bardzo szybko zaczyna się nudzić w pracy i zamierza złożyć wypowiedzenie. Sytuacja zmienia się, kiedy zostaje skierowany do pomocy oksfordzkiej policji w sprawie zaginięcia piętnastolatki. W międzyczasie Endeavour zostaje postawiony przed życiowymi dylematami, a ciężka praca w policji staje się jego owocem.

Postacie fabularne

W serialu Endeavour pojawiają się liczne postacie. Inspektor Morse, grany przez Shauna Evansa, to główny bohater historii. Roger Allam wciela się w rolę jego przełożonego, Freda Thursdaya, a James Bradshaw gra doktora Maxa DeBryne’a. Sean Rigby wciela się w rolę Jima Strange’a, zastępcy Freda Thursdaya, a Caroline O’Neill gra swoją ciemną rolę jako Win Thursday, żona Freda. Abigail Thaw występuje jako Dorothea Frazil, znajoma Endeavoura, a Sara Vickers gra Joan Thursday, córkę Freda i Win. Anton Lesser pojawia się również jako starszy detektyw.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Endeavour?

Reżyserem serialu Endeavour jest Colm McCarthy. To doświadczony twórca, który wyreżyserował wiele filmów i seriali. Znany jest między innymi z wyreżyserowania popularnego serialu Peaky Blinderses pokrywającego się z tym samym okresem kulturowym co Endeavour. McCarthy zdobył wiele nagród i nominacji, w tym nagrodę na MFF w Sundance.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w serialu Endeavour gra Shaun Evans. To brytyjski aktor, który zagrał w wielu filmach i serialach. Wspominać tu można jego role w popularnych tytułach jak „Gwałtu-zbrodni” oraz „Rzeźniku z Rillington Place”. Roger Allam, wszechstronny brytyjski aktor, występuje jako Fred Thursday, a James Bradshaw gra doktora Maxa DeBryne’a. Sean Rigby wciela się w Jima Strange’a, zastępcę Freda Thursdaya, a Caroline O’Neill występuje jako jego żona, Win Thursday. Abigail Thaw gra Dorotheę Frazil, a Sara Vickers występuje jako Joan Thursday, córka Freda i Win. Anton Lesser pojawia się również jako starszy detektyw.

Gdzie obejrzeć Endeavour online?

Endeavour można obejrzeć online na różnych platformach, takich jak vider, cda i zalukaj. Polecamy również wyszukiwarkę filmów i seriali – alekino.net. Tam szybko znajdziesz cały serial Endeavour oraz wiele innych, interesujących tytułów.

Endeavour z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Endeavour jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać wersję, która mu najbardziej odpowiada. Dzięki temu oglądanie serialu jest jeszcze bardziej przyjemne i wygodne.

Warto poświęcić 90 minut na seans online?

Bez wątpienia warto obejrzeć cały serial Endeavour. To fascynująca opowieść o początkach kariery jednego z najbardziej znanych detektywów w historii kryminałów. Serial posiada ciekawą fabułę, dobrą reżyserię i świetną obsadę aktorską. Dodatkowo, wszystkie 7 sezonów serialu są już dostępne online, a każdy odcinek trwa aż 90 minut, co na pewno przyniesie dodatkową dawkę emocji i wrażeń.

Dobra wiadomość! Cały serial Endeavour możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, polecamy jak najszybsze zrobienie tego. Dostępność online pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp do serialu. To gwarantuje nie tylko lepszy czas, ale również wygodę i elastyczność w wyborze czasu i miejsca oglądania. Warto jednak zachować umiar, ponieważ zachwyt nad klimatem Oksfordu i lat 60. może wpłynąć na to, że zakończenie seansu będzie nieuniknione. Co więcej, będziesz miał okazję podzielić się własnymi opiniami i doświadczeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.