Eyewitness (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
41 min
6.8
Serial Eyewitness łączy w sobie trzy gatunki, jakimi są dramat, kryminał oraz tajemnica. Produkcja ta odniosła spory sukces na całym świecie. Reżyserem serialu jest Catherine...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 323
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Eyewitness

Serial Eyewitness łączy w sobie trzy gatunki, jakimi są dramat, kryminał oraz tajemnica. Produkcja ta odniosła spory sukces na całym świecie. Reżyserem serialu jest Catherine Hardwicke, znana przede wszystkim z pierwszej części Twilight. W rolach głównych występują Julianne Nicholson, Tyler Young, James Paxton, Gil Bellows, Warren Christie oraz Tattiawna Jones. Premiera serialu miała miejsce w roku 2016, a jego czas trwania wynosi 41 minut.

Serial Eyewitness robi wrażenie zarówno ze względu na wspaniałą fabułę, jak i na aktorską grę, która w każdym odcinku zachwyca. Produkcja ta zdobyła serca widzów na całym świecie, a teraz możesz ją obejrzeć również online!

Eyewitness cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła serialu Eyewitness rozgrywa się w Norwegii. Głównym bohaterem jest nastolatek, który wraz ze swoim chłopakiem zostaje przypadkowo świadkiem brutalnego morderstwa. Następnie zaczyna się lawina tragicznych zdarzeń, w których uczestniczą nie tylko oni sami, lecz także policja oraz zabójca, którego udało się uciec z miejsca zbrodni. Serial ten zaskakuje emocjonalnymi zwrotami akcji, a jego fabuła jest pełna napięcia i tajemnic.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami serialu są: Lukas, który jest uczniem szkoły średniej i wraz ze swoim chłopakiem staje się świadkiem morderstwa, oraz Philip, chłopak Lukasa, który również ucierpiał wskutek całego zdarzenia. Policjantka Helen Torrance zostaje przypisana do sprawy, a jej szefem jest znany w Norwegii detektyw Erik Eriksen. Z kolei Ryan Kane, członek handlującej narkotykami rodziny Kane, usiłuje powstrzymać śledztwo oraz całkowicie zniszczyć życie swojej siostrzenicy. Każda z postaci to inna osobowość, która przyczynia się do rozwikłania całej sprawy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Eyewitness?

Reżyserem serialu Eyewitness jest Catherine Hardwicke. Zanim zaczęła reżyserować filmy, pracowała jako scenograf. Zasłynęła przede wszystkim dzięki reżyserii Twilight, który na całym świecie odniósł ogromny sukces. Oprócz tego, Hardwicke wyreżyserowała wiele innych filmów, w tym Thirteen, The Nativity Story oraz Plush.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Eyewitness występuje wiele znanych aktorów. Julianne Nicholson zagrała policjantkę Helene Torrance, a Tyler Young oraz James Paxton wcielili się odpowiednio w postaci Łukasza i Philipa. Gil Bellows odtwarza rolę detektywa Erika Eriskena, zaś Warren Christie zagrał szefa rodziny handlującej narkotykami, Ryana Kane’a. Tattiawna Jones wcieliła się w postać Kamashego, która jest członkiem rodziny Kane.

Gdzie obejrzeć Eyewitness online?

Możliwość obejrzenia serialu Eyewitness online jest przed nami otwarta. Cały serial jest dostępny na portalach takich jak vider, cda oraz zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net.

Eyewitness z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

To, co sprawia, że oglądanie serialu Eyewitness jest jeszcze bardziej przyjemne, to możliwość wyboru polskiego lektora, napisów lub dubbingu – to już zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Niezależnie od tego, który sposób wybierzesz, z pewnością zyskasz gwarancję pełnego zrozumienia treści i fabuły całego serialu.

Warto poświęcić 41 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi: Tak! Warto obejrzeć serial Eyewitness ze względu na jego wspaniałą fabułę, ciekawą i trzymającą w napięciu akcję oraz kapitalną grę aktorską. Opowieść ta pełna jest tajemnic i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Z pewnością spędzisz przy nim miło czas i z niecierpliwością będziesz czekał kolejne odcinki.

Dobra wiadomośc! Cały serial Eyewitness możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem dramatów, kryminałów i tajemnic, to serial Eyewitness z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego serialu już teraz online. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o serialu juz teraz w sekcji komentarzy pod tym artykułem.