Fear the Walking Dead (2015) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
43 min
6.8
Fear the Walking Dead to spin-off kultowego serialu The Walking Dead. Akcja rozpoczyna się w Los Angeles, krótko przed wybuchem epidemii zombie. Tamtejsza rodzina musi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 108
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Fear the Walking Dead.

Fear the Walking Dead to spin-off kultowego serialu The Walking Dead. Akcja rozpoczyna się w Los Angeles, krótko przed wybuchem epidemii zombie. Tamtejsza rodzina musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami, jakie niosą ze sobą ograniczone zasoby, chaos i zagrożenie z zewnątrz. Serial łączy w sobie elementy horroru, dramatu i akcji, co sprawia, że każdy fan kina grozy znajdzie coś dla siebie. Akcja jest osadzona w unikalnej scenerii, a inteligentne postacie, które przeżywają na ekranie, sprawiają, że jest to jeden z najlepszych seriali o zombie. Fear the Walking Dead zyskał już rzeszę fanów i został doceniony przez krytyków. Serial ten jest dostępny w internecie, co pozwala obejrzeć go online, kiedykolwiek chcesz.

Fear the Walking Dead cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial rozgrywa się w Los Angeles, krótko przed wybuchem epidemii zombie. Opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny, która musi zmierzyć się z trudnościami stojącymi na ścieżce ich przetrwania. Bohaterowie muszą walczyć o przetrwanie każdego dnia, starając się zachować człowieczeństwo w brutalnym i pełnym niebezpieczeństw świecie. Odkrywanie tajemnic i zawiłości związanych z epidemią zombie skłania bohaterów do konfrontacji z własnymi słabościami i odkrywania własnych granic. Widzowie będą śledzili tę historię z zapartym tchem, a chwile napięcia i niepewności sprawiają, że ten serial porywa do ekranu.

Postacie fabularne

W serialu Fear the Walking Dead występują między innymi:
– Madison Clark (Kim Dickens) – matka dwójki dzieci, która jest dyrektorką szkoły i jednocześnie kobietą niezwykle skłonną do walki o przetrwanie swojej rodziny.
– Nick Clark (Frank Dillane) – syn Madison, który uzależniony jest od narkotyków, ale po wybuchu epidemii zostanie zmuszony do zmierzenia się z tym uzależnieniem.
– Travis Manawa (Cliff Curtis) – nowy partner Madison, który pracuje jako nauczyciel i który poszukuje sposobu, by uchronić swoją rodzinę przed zagrożeniem. Po wybuchu epidemii zapada w walkę z samym sobą, by stać się silniejszym i chronić swoją rodzinę.
– Ofelia Salazar (Mercedes Mason) – córka mistrza florystyki, która pochodzi z Meksyku. Jej postać stanowi ważny element w serialu, szczególnie związany z walką o to, by jej rodzina przetrwała w nowych warunkach.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Fear the Walking Dead?

Serial Fear the Walking Dead został wyprodukowany przez Dave’a Ericksona i Roberta Kirkmana. Reżyserem był Adam Davidson, który specjalizuje się w tworzeniu thrillerów i historii z wątkami grozy. Davidson jest także reżyserem wielu innych znakomitych produkcji, w tym epizodów w innych serialach (np. sensacyjny „Elementary” z Lucy Liu). Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom Davidsona, mistrzowsko przetworzył materiał i stworzył niezapomnianą atmosferę w serialu Fear the Walking Dead.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Fear the Walking Dead wystąpią znani aktorzy Hollywood, takie jak:
– Kim Dickens – Madison
– Frank Dillane – Nick
– Cliff Curtis – Travis
– Alycia Debnam-Carey – Alicia
– Colman Domingo – Victor Strand
– Rubén Blades – Daniel Salazar
– Maggie Grace – Althea Szewczyk-Przygoda

Kim Dickens zagrała już w wielu znakomitych filmach, w tym dramacie Davida Finchera „House of Cards”. Frank Dillane to aktor, którego kariera zaczęła się od występu w adaptacji „Harry’ego Pottera i Insygniów Śmierci”. Cliff Curtis, który zagrał Travisa w Fear the Walking Dead, pojawił się w wielu filmach, w tym w dramacie „Thirteen Conversations About One Thing”. Alycia Debnam-Carey zagrała w serialu „The 100”, natomiast Colman Domingo zagrał w filmie „Assassination Nation”. Rubén Blades to aktywny polityk i muzyk, który jest także uznawanym aktorem. Na ekranie pojawił się m.in. w filmie „Predyktor”, a Maggie Grace zagrała znakomitą rolę w serialu „Lost”.

Gdzie obejrzeć Fear the Walking Dead online?

Można obejrzeć wszystkie odcinki serialu Fear the Walking Dead online. Do wyboru są trzy platformy: Vider, CDA i zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, co pozwoli na odnalezienie rodzaju obejrzenia odcinków, który najbardziej odpowiada potrzebom widza. Większość platform, oferuje także oglądanie filmów z profesjonalnym polskim lektorem lub napisami w naszym języku.

Fear the Walking Dead z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Fear the Walking Dead jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą oglądać film w oryginalnej wersji, ale z jednoczesnym zrozumieniem treści. Napisy ułatwiają natomiast odbiór treści dla osób z uszkodzeniami słuchu. Dla osób, które nie chcą przegapić żadnego detalu w dialogach, najlepszym wyborem będzie wersja dubbingowa. Każdy z widzów z Polski, znajdzie sposób na obejrzenie serialu Fear the Walking Dead dla siebie.

Warto poświęcic 43 min minut na seans online?

Zdecydowanie warto poświęcić 43 minuty na obejrzenie każdego odcinka serialu Fear the Walking Dead. To znakomity serial, który dostarcza niezapomnianych wrażeń i porusza problemy, ze którymi można łatwo się utożsamić. Szczególnie zwraca na siebie uwagę mocny scenariusz, dynamiczna akcja oraz doskonała gra aktorska, która wprowadza widza w świat konfrontacji z zagrożeniem, jakim są zombie. Serial ten to po prostu mieszanka doskonałych elementów, która zadowoli każdego widza. Warto poświęcić czas, by wejść w ten świat zombie.

Dobra wiadomośc! Cały serial Fear the Walking Dead możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Fear the Walking Dead to produkcja, której nie sposób nie polecić na seans każdemu, kto lubi kino grozy i zagadki. Każdy odcinek to gwarancja dobrego wrażenia i emocjonującej, pełnej akcji i napięcia historii. W sieci dostępne są wszystkie odcinki serialu, każdy z widzów znajdzie najlepszy dla siebie sposób, by obejrzeć serial – czy to z lektorem, napisami, czy w wersji oryginalnej. W czasie izolacji, to idealny sposób na spędzenie czasu i escape od tłumu codzienności. Gorąco zachęcamy do obejrzenia serialu online i zostawienia swoich opinii w naszej sekcji komentarzy.