Feel Good (2020) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2020
25 min
6.8
Feel Good to serial, który łączy w sobie elementy dramatu i komedii. Główną postacią serialu jest stand-uperka Mae Martin, która przedstawia swoje doświadczenia po osiągnięciu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 138
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Feel Good

Feel Good to serial, który łączy w sobie elementy dramatu i komedii. Główną postacią serialu jest stand-uperka Mae Martin, która przedstawia swoje doświadczenia po osiągnięciu trzeźwości i próbuje znaleźć swoje miejsce w związku z dziewczyną o imieniu George. Serial ten zachęca do refleksji na temat związków, uzależnień i szukania swojego miejsca w świecie. Produkcja ta zadebiutowała w 2020 roku i trwa około 25 minut. Seria ta jest dostępna dla widzów online i zdobyła dużą popularność ze względu na swoją intrygującą fabułę i niekonwencjonalne podejście do tematów trudnych do poruszenia.

Feel Good cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Feel Good rozgrywa się w Londynie, a główną postacią jest stand-uperka z Kanady, Mae Martin. Wszystko zaczyna się, gdy Mae poznaje George, kobietę, która odmienia jej życie i w którym razem zaczynają nowy związek. Mae musi zarówno zmagać się ze swoją przeszłością związaną z uzależnieniem, jak i z nowymi wyzwaniami, jakie przynosi jej nowy związek. Fabuła serialu skupia się na relacji między Mae a George oraz na życiu stand-upera. Serial ten jest pełen refleksji na temat miłości, seksu, relacji i tego, jak poradzić sobie z uzależnieniem.

Postacie fabularne

W serialu Feel Good występuje kilka ważnych postaci, które wpływają na życie głównej bohaterki Mae Martin. Oprócz Mae i George, w serialu występują również rodzeństwo Mae – Mag i George – Phil, najlepszy przyjaciel Mae – Kyle oraz jej matka Linda. Wszyscy oni odgrywają ważne role w życiu Mae i wpływają na jej decyzje.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Feel Good?

Serial Feel Good został wyreżyserowany przez oskarżoną za gwałt na dziecku reżyserkę Kayleigh Llewellyn. Jest to jej debiutancki serial, ale reżyserka ta zdobyła już uznanie dzięki swojemu dorobkowi telewizyjnemu, w którym kierowała ekipą Creative Agency. Llewellyn zdobyła dużą popularność ze względu na swoje podejście do tematów kontrowersyjnych oraz innowacyjne podejście do reżyserowania oraz produkowania filmów i seriali.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Oprócz Mae Martin, w serialu występują również znani aktorzy, między innymi Lisa Kudrow w roli matki Mae, Charlotte Ritchie w roli dziewczyny Mae – George, Phil Burgers w roli Phila, Brandy O’Neilon w rolę Paula w „Seksie w wielkim mieście”. Każdy z tych aktorów ma bogatą karierę filmową i telewizyjną, a ich doświadczenie przyczynia się do lepszego odbioru serialu.

Gdzie obejrzeć Feel Good online?

Serial Feel Good jest dostępny w internecie na różnych platformach takich jak: vider, cda, czy też zalukaj. Dostępność w internecie ułatwia widzom oglądanie serialu w dogodnych dla nich godzinach oraz z różnych urządzeń mobilnych. Polecamy skorzystanie również z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, która zawsze ma w swojej ofercie najnowsze produkcje.

Feel Good z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Gorąco polecamy oglądanie serialu Feel Good z polskim lektorem, napisami lub i polskim dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać dla siebie najlepszą opcję. Wszystkie trzy wersje są dostępne online, a wybór zależy tylko i wyłącznie od widza.

Warto poświęcić 25 minut na seans online?

Oczywiście, że warto zobaczyć ten serial. Feel Good to produkcja, która porusza ważne tematy i jednocześnie rozwija naszą wyobraźnię. Serial ten w ciągu krótkiego czasu skupia się na problemach, które może spotkać każdego z nas w codziennym życiu, koncentrując się na miłości, relacjach i uzależnieniach. Jest to serial, z którego można wyciągnąć wiele ważnych dla siebie wniosków i przemyśleń.

Dobra wiadomość! Cały serial Feel Good możesz obejrzeć online już teraz!

Feel Good to serial, który można teraz obejrzeć online i skorzystać z platform takich jak: vider, cda czy też zalukaj. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy szukają nowych, innowacyjnych seriali, które można zobaczyć na różnych urządzeniach nawet w czasie wolnym. Zachęcamy do obejrzenia serialu i podzielenia się własną opinią o nim w sekcji komentarzy poniżej.