Frontier (2016) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2016
45 min
6.8
"Frontier" to kanadyjsko-amerykański serial, który swoją premierę miał w 2016 roku. Został stworzony przez Roba i Petera Blackie'ów. Akcja toczy się w XVIII wieku w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 222
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Frontier

„Frontier” to kanadyjsko-amerykański serial, który swoją premierę miał w 2016 roku. Został stworzony przez Roba i Petera Blackie’ów. Akcja toczy się w XVIII wieku w Ameryce Północnej. Świat przedstawiony jest pełen brutalności, walki i rywalizacji między traperami a Kompanią Zatoki Hudsona. W rolę główną wcielił się Jason Momoa, znany z takich filmów jak „Conan Barbarzyńca”, „Aquaman” i „Skazani na Shawshank”. W serialu zagrał Israela Handsa – traper, który prowadzi wojnę z Kompanią w obronie swojego interesu. W obsadzie występują również tacy aktorzy jak Landon Liboiron, Alun Armstrong, Allan Hawco czy Zoe Boyle. „Frontier” to produkcja, która chętnie jest oglądana online dzięki swojemu ciekawemu scenariuszowi i niezwykłym aktorom.

Frontier cały serial – najważniejsze informacje o fabule

„Frontier” opowiada historię walki traperów i pionierów przeciwko Kompanii Zatoki Hudsona. Cała akcja dzieje się na terenie Ameryki Północnej w XVIII wieku. Bohaterowie borykają się z trudnościami na co dzień, walcząc o swoje życie i o prawa do handlu futrami. W serialu mamy do czynienia z brutalnością, walką i bezwzględnością. „Frontier” to produkcja, która wciąga i zmusza do śledzenia kolejnych odcinków.

Postacie fabularne

W serialu „Frontier” pojawiają się takie postacie jak:

– Trapper Declan Harp (Jason Momoa) – główny bohater produkcji, który prowadzi wojnę z Kompanią Zatoki Hudsona.
– Michael Smyth (Landon Liboiron) – młody chłopak, który zostaje wciągnięty w konflikt między traperami a Kompanią Zatoki Hudsona.
– Lord Benton (Alun Armstrong) – naczelnik Kompanii handlowej Zatoki Hudsona. Znany ze swojego bezwzględnego podejścia do handlu futrami.
– Imogen (Zoe Boyle) – arystokratka, która próbuje pomóc traperom w walce z Kompanią.
– Clenna Dolan (Lyla Porter-Follows) – córka Rownana, szefa gangu, który lubi oszukiwać traperów.
– Cobbs Pond (Greg Bryk) – jeden z przywódców traperów, który chętnie wciąga Michaela w konflikt między traperami a Kompanią.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Frontier?

Serial „Frontier” został wyreżyserowany przez kilku reżyserów. Do kluczowych twórców można zaliczyć Johna Vatcher i Brada Turnera. Oboje są znani ze swojego udziału w produkcjach telewizyjnych. John Vatcher pracował przy takich serialach jak „Taking the Falls”, „Republic of Doyle” czy „Frontier”. Brad Turner natomiast był reżyserem takich produkcji jak „Hercules” czy „Stargate SG-1”. Ich wkład w tworzenie „Frontier” przekładał się na pozytywne oceny krytyków i widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie „Frontier” znajdują się tacy aktorzy jak:

– Jason Momoa – wciela się w postać Declana Harpa.
– Landon Liboiron – gra Michaela Smytha.
– Alun Armstrong – występuje jako Lord Benton.
– Zoe Boyle – gra Imogen.
– Christian McKay – wciela się w rolę Malcolma Brown.
– Evan Jonigkeit – występuje jako Capitan Johnson.

Wszyscy aktorzy są znani z udziału w innych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jason Momoa zyskał sławę dzięki roli w serialu „Gra o tron”, Landon Liboiron wystąpił w takich filmach jak „Alakazam!” czy „The Howling Reborn”, a Zoe Boyle zagrała w produkcjach takich jak „Prawo Agaty” czy „Masterpiece Classic”.

Gdzie obejrzeć Frontier online?

„Frontier” to serial, który można obejrzeć online. Dostępny jest na takich stronach jak vider, cda czy zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net. Dzięki temu łatwo znajdziemy stronę, na której możemy obejrzeć cały serial nie wychodząc z domu.

Frontier z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Frontier” dostępny jest także z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, nawet osoby, które nie znają języka angielskiego, mogą śledzić kolejne odcinki. Każda opcja ma swoje wady i zalety. Osoby, które wolą słuchać polskiej wersji językowej, powinny wybrać lektor. Dla fanów dubbingu – jest również taka opcja. Natomiast ci, którzy wolą oryginalną wersję z napisami, wybiorą właśnie taką opcję. Wszystko zależy od naszych preferencji.

Warto poświęcić 45 minut na seans online?

Tak, zdecydowanie warto poświęcić czas, aby obejrzeć cały serial „Frontier”. Produkcja ta jest interesująca, porusza wiele ważnych tematów i prezentuje świat, który jest mało znany. Serial składa się z kilku sezonów i całkowity czas trwania wynosi około 45 minut. Dzięki niej poznamy historię walki traperów i pionierów przeciwko Kompanii Zatoki Hudsona. Przedstawiona zostanie brutalna i pełna rywalizacji rzeczywistość XVIII wieku w Ameryce Północnej. „Frontier” to produkcja, która na pewno zostanie zapamiętana i warto poświęcić czas, aby ją obejrzeć.

Dobra wiadomość! Cały serial Frontier możesz obejrzeć online już teraz!

Wszystkie odcinki serialu „Frontier” są dostępne online. To idealna opcja dla osób, które nie lubią chodzić do kina czy wypożyczać DVD. Dzięki temu można obejrzeć cały sezon w ciągu kilku godzin lub dni. „Frontier” to produkcja, która na pewno przypadnie do gustu fanom przygody i historii. Z kolei ci, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć serialu, powinni zrobić to jak najszybciej. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na temat „Frontier” w sekcji komentarzy – jesteśmy ciekawi waszych wrażeń.