Fundacja (2021) - Cały Serial - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
55 min
6.8
Serial Fundacja to złożona saga osadzona w przestrzeni kosmicznej, która wciągnie każdego miłośnika kina science-fiction. Produkcja ta powstała w roku 2021, a jej reżyserem jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 279
Sezony i odcinki

Wprowadzenie do całego serialu Fundacja

Serial Fundacja to złożona saga osadzona w przestrzeni kosmicznej, która wciągnie każdego miłośnika kina science-fiction. Produkcja ta powstała w roku 2021, a jej reżyserem jest David S.Goyer, znany scenarzysta i producent. Serial Fundacja to adaptacja bestsellerowych książek autorstwa Isaaca Asimova.

Akcja filmu toczy się w galaktyce, gdzie ludzie żyją rozsiani po różnych planetach i pod rządami Imperium Galaktycznego. Głównym zadaniem Imperium jest zapewnienie stabilizacji i poprawy warunków życia dla wszystkich mieszkańców. Jednakże, w tej realności, w której każdy z nas wydaje się być tylko jedną małą częścią większej całości, pewien człowiek postanawia zapobiec katastrofie i uratować wszystkich. Naszym bohaterem jest młody naukowiec, który odkrywa, że nauka jest jedynym sposobem na uratowanie galaktyki przed upadkiem. Wraz z grupą ludzi zaczyna działać w tajemnicy i budować Fundację, która ma chronić osiągnięte wyniki naukowe i przechowywać je w bezpiecznym miejscu. Ich zadaniem jest zapewnienie stabilizacji w galaktyce, o którą tak bardzo się troszczą.

Fundacja to fascynujący serial, który z pewnością zainteresuje widzów, których pasją są filmy science-fiction. Jego produkcja została bardzo dobrze odebrana przez miłośników gatunku i zdobyła wiele pozytywnych recenzji. Co lepsze, całość serialu jest dostępna do oglądania online. Zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego dzieła już teraz, aby przekonać się, co tak wielu ludzi zachwala.

Fundacja cały serial – najważniejsze informacje o fabule

Serial Fundacja rozgrywa się w galaktyce, gdzie mieszkańcy rozsiani są po różnych planetach, a rządy sprawuje Imperium Galaktyczne. Głównym bohaterem jest młody naukowiec, który odkrywa, że nauka jest jedynym sposobem na uratowanie galaktyki przed upadkiem. Wraz z grupą ludzi zaczyna działać w tajemnicy i budować Fundację, która ma chronić osiągnięte wyniki naukowe i przechowywać je w bezpiecznym miejscu. Ich zadaniem jest zapewnienie stabilizacji w galaktyce, o którą tak bardzo się troszczą.

Postacie fabularne

W serialu Fundacja występują następujące postaci:
– Jared Harris jako Hari Seldon
– Lou Llobell jako Gaal Dornick
– Lee Pace jako brat Day
– Leah Harvey jako Salvor Hardin
– Laura Birn jako Eto Demerzel
– Terrence Mann jako przewodniczący
– Cassian Bilton jako playboy

Hari Seldon to główny bohater, naukowiec, który rozpoczyna budowę Fundacji. Gaal Dornick to młoda asystentka profesora Seldona, która staje się ważną postacią w działaniach Fundacji. Brat Day to przywódca religijny, a Salvor Hardin przedsiębiorczyni i dowódczyni wojskowa. Eto Demerzel to tajemnicza kobieta, a przewodniczący to przywódca Imperium Galaktycznego. Playboy jest jednym z wysokich rangą oficerów Imperium.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie serialu Fundacja?

Reżyserem serialu Fundacja jest David S.Goyer. Jest to uznanym producentem i scenarzystą, a także reżyserem filmów i seriali sci-fi. Znany jest przede wszystkim z takich produkcji jak trzy części filmu „Blade”, „Batman v Superman: Dawn of Justice” oraz „Krypton”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W serialu Fundacja doświadczony aktor Jared Harris wciela się w postać Hari’ego Seldona, a po jego boku zobaczymy m.in. Lou Llobell jako Gaal Dornick czy Lee Pace jako brat Day. Leah Harvey zagra Salvor Hardin, a Terrence Mann wystąpi jako przewodniczący. W serialu zobaczymy również Laura Birn jako Eto Demerzel oraz Cassian Bilton jako playboy.

Harris znany jest z ról w takich filmach jak „Kronika portowa”, „Boże Narodzenie” czy „Diabeł i Daniel Webster”. Lou Llobell grała już wcześniej w takich produkcjach jak „Voyagers” czy „The Split”. Lee Pace z kolei był gwiazdą m.in. „Kapitan Ameryka” czy „Czasu wojny”. Leah Harvey zagrała w „Fighting with My Family”, natomiast Terrence Mann jest znany z występów w sztukach teatralnych i filmach, takich jak „W czterech ścianach” i „Król ryb”.

Gdzie obejrzeć Fundacja online?

Jeśli chcesz obejrzeć serial Fundacja, możesz to zrobić online. Możliwe jest obejrzenie go na stronach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów i seriali – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych filmów z różnych gatunków.

Fundacja z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Serial Fundacja jest dostępny z polskim lektorem, a także z polskimi napisami i dubbingiem. Dzięki temu, będziesz mógł zrozumieć wszystkie dialogi i cieszyć się każdą sceną. Sprawdź, które opcje najlepiej odpowiadają twoim preferencjom i wybierz wersję, która najbardziej Ci odpowiada.

Warto poświęcić 55 minut na seans online?

Serial Fundacja to wspaniała produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom fantastyki naukowej. Fabuła i postacie są niezwykle interesujące, a reżyseria i zdjęcia utrzymują napięcie od pierwszych minut. Scenariusz wciągnie widza w świat walki o przetrwanie galaktyki. Sekwencje akcji, wspaniałe krajobrazy kosmiczne i dobra gra aktorska – wszystko to sprawia, że warto zobaczyć cały serial Fundacja.

Dobra wiadomość! Cały serial Fundacja możesz obejrzeć online już teraz!

Serial Fundacja to produkcja, która z pewnością zainteresuje fanów kina science-fiction. Fabuła, postacie oraz reżyseria zachwyci każdego miłośnika tego gatunku. Co ważne, całość serialu Fundacja jest dostępna do oglądania online. Zachęcamy do obejrzenia tego fascynującego dzieła już teraz i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy. Nie przegap szansy, obejrzyj cały serial online i przekonaj się sam, jak wspaniały jest to film!